2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
Val Badia Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• B&B Apartments La Palsa Értékelési pontszám: 10

„Kedvesek és segítőkészek voltak.”

• La Cianò Értékelési pontszám: 10

„Tökéletes kiindulópont a kirándulásokhoz. Szép, hangulatos, naponta takarított szoba, fürdőszoba. A reggeli kínálat bőséges. 5 perc sétára a központtól. Kedves és segítőkész tulajdonos. Szívesen visszatérnék!”

• Garni La Vara Értékelési pontszám: 9

„A környék csodálatos, Corvara pedig egyszerűen mesés. A szállás szuper helyen van, 400 méterre az összes sífelvonótól, ahova síbusszal könnyen el lehet jutni. A szállás síelve elérhető. A reggeli finom volt. Roberto, a házigazda nagyon segítőkész.”

• Garni Sayonara Értékelési pontszám: 9

„Alles Super!”

• B&B Apartments La Palsa Értékelési pontszám: 10

„Remek reggeli, csodálatos környezet.”

• Garni Baita Értékelési pontszám: 10

„A szállás félreeső csendes helyen van, hatalmas ingyenes parkolóval. A háziasszony nagyon kedves és segítőkész, angolul, németül, olaszul áll a vendégek rendelkezésére. A gazdaságos szoba mérete elegendő két embernek. A fürdőszoba a célnak tökéletes. A tisztaság makulátlan. Az ágy nagy méretű, két ember kényelmesen elfér, a matrac nekem picit kemény volt -bár én süppedős matrachoz vagyok szokva-, de ettől függetlenül jól aludtunk. A reggeli választék mennyiségében és minőségben is tökéletes. Az egész napos túrákhoz bőséges energiával lát el, bár mi hiányoltunk egy kis zöldséget, cserében a friss gyümölcsök kárpótoltak minket. Cili a legfiatalabb házigazda bűbájosan "cseverészik" a reggeliző vendégekkel. A szállás ár-érték arányban tökéletes választás, ha a Dolomitokat szeretné bejárni az ember, mert nem csak az ára kedvező, hanem az elhelyezkedése is tökéletes egy csillagtúrához. Két apróbb dologra érdemes felkészülni, vagy a háziak segítségét kérni: A wifi sajnos nem állt a helyzet magaslatán, hullámzó a teljesítménye, 2 Mbps-10 kbps között ingadozott, ezért mi inkább a mobilnetünket használtuk. A konnektorok még a régi (vékony) olasz szabványúak, ezért nagyobb méretű EU Schuko dugvillával csak adapterrel használhatóak. Telefont tölteni lehet, de a laptop töltéséhez mi a szoba TV-jének adapterét használtuk. (Intersparban 2,30 €-ért lehet venni adaptert), de szerintem a házigazda is segít kérés esetén. Mi nem fárasztottuk őt ezzel.”

• Chalet Ciasa Alexander Értékelési pontszám: 10

„A kiszolgálás kitűnő volt. A tulajdonos kedves és barátságos. Az ételek finomak voltak. A vacsora előtt welcome drinket szolgáltak fel.”

• Hotel Ciasa Ai Pini Értékelési pontszám: 10

„Nagyszerű szálloda, szerettem, vissza térünk!”

• Garni Baita Értékelési pontszám: 10

„Jó környezet.gyönyörű kilátás.sípálya közel.”

• B&B Ciastel Értékelési pontszám: 10

„Minden tökéletes volt!”