2. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
Val d'Oise Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• CYAN HOTEL - Roissy Villepinte Parc des Expositions Βαθμολογία σχολίων: 1

«Το ξενοδοχείο είναι τραγικό δεν έχει καμία σχέση αυτό που βλέπεις με αυτό που βρίσκεις όταν φτάσεις εκεί και δεν το συστήνω σε κανέναν»

• ibis budget Goussainville Charles de Gaulle Βαθμολογία σχολίων: 1

«Χάλια όλα..»

• «Πολύ καλό και εξυπηρετικό προσωπικό, φρόντισαν ώστε η διαμονή μας να ειναι τέλεια και να μην μας λείψει τίποτα. Το δωμάτιο ανακαινισμένο πολύ καθαρό και ήσυχο. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου πολύ καλη. Υπάρχει λεωφορείο του ξενοδοχείου κάθε μισή ώρα για το αεροδρόμιο που εξυπηρετεί με απευθείας γραμμή με τρένο για επίσκεψη στο Παρίσι ή στην disneyland. Το πρωινό επίσης πολύ καλό και πλούσιο.»

• Première Classe Roissy - Aéroport CDG - Le Mesnil-Amelot Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το προσωπικό! Στην αρχή της διαμονής μου στο check in, η κοπέλα στην υποδοχή δεν ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετική με αποτέλεσμα να μην ξέρω από που να πάρω το βανάκι που θα με μετέφερε προς το αεροδρόμιο. Επιπλέον στο χαρτάκι που έπρεπε να δώσω στον οδηγό έγραψε ότι έχω μόνο 1 βαλίτσα ενώ είχα 4! Ευτυχώς στο check out, η κοπέλα στην υποδοχή έτυχε να είναι Ελληνίδα και με βοήθησε να πάω τις βαλίτσες μου στο βανάκι, ενώ παράλληλα μίλησε και με τον οδηγό ώστε να μην έχω πρόβλημα που το χαρτί έγραφε 1 και εγώ είχα 4.»

• «Πολυ άνετα τα κρεβάτια κ πολύ ωραία τα στρώματα»

• Hyatt House Paris Charles de Gaulle Airport Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ξέχασα ένα ζευγάρι παπούτσια στο δωμάτιο μου και ζήτησα αν γίνεται να μου τα στείλουν και δεν έχω απάντηση»

• Campanile Roissy - Aéroport CDG - Le Mesnil Amelot Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ωραία τοποθεσία και πολύ καθαρά! Η πόλη στην οποία βρίσκεται το κατάλυμα είναι μαγική, ειδικά την περίοδο των Χριστουγέννων!»

• Novotel Suites Paris CDG Airport Villepinte Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ένα μπράβο στα άτομα που καθαρίζουν τα δωμάτια. Ήταν πεντακάθαρα. Μπράβο.»

• ibis Styles Paris Charles de Gaulle Airport Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρός χώρος και αρκετά καλό πρωινό ,το μόνο που μου κακοφάνηκε ήταν πως το χαρτί υγείας και τα δυο ρολά που υπήρχαν ήταν από προηγούμενους πελάτες και όχι καινούργιο όπως πρέπει να είναι»

• Premiere Classe Chantilly Sud Luzarches Βαθμολογία σχολίων: 1

«Κοντά στο αεροδρόμιο»