2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
Валь-д’Уаз Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Première Classe Roissy - Aéroport CDG - Le Mesnil-Amelot Оцінка за відгуками: 4

“Недалеко від аеропорту“

• Holiday Inn Express - Paris - CDG Airport, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Доброго вечора! Прекрасний готель, затишний, чистий, надзвичайно привітний персонал, ми були з дитиною нам дали номер на першому поверсі з виходом у сад що було дуже зручно з дитиною! Дуже смачні сніданки! І при виселенні дам дали презент, дуже приємно! Дякуємо Вам за турботу❤️“

• Château De La Bûcherie Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось“

• “Смачний сніданок,чистота у номері та привітальна пляшка води.“

• ibis Styles Paris Charles de Gaulle Airport Оцінка за відгуками: 10

“Персонал. Зручність. Кухня ресторану.“

• B&B HOTEL Paris Grand Roissy CDG Aéroport Оцінка за відгуками: 10

“Ми замовили номер з гарною знижкою від букінг. Не розраховували на особливий комфорт. Але ми були вражені. Номер супер. Велике зручне ліжко, теплі ковдри( в номері також був клімат контроль, та можливість налаштувати комфортну температуру), додаткове ліжко диван також дуже зручне і гарно виглядає. Сучасний дизайн. Все дуже чисто та прибрано. Екологічні мило та шампань в ванній. Достатня кількість рушників. Чай, кава, кавомашина та мікрохвильова у номері. Однозначно рекомендую.“

• Holiday Inn Paris CDG Airport an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Сам готель досить новий, чистий та комфортний, великі та зручні номери з усім необхідним, смачні сніданки“

• ibis budget Gonesse Оцінка за відгуками: 8

“Привітний персонал,маленькі номери але за таку ціну,то це супер.Не ідеально чисто але достатньо,сподобалось,рекомендую!“

• Hotel Inn Paris CDG Airport - ex Best Western Оцінка за відгуками: 7

“Локація зручна для ранкових вилетів. Трансфер до аеропорту коштував 5 € з людини.“

• Eklo Paris Roissy CDG Airport Оцінка за відгуками: 4

“Місце розташування готелю. Тиха місцина із мальовничими будинками. Часто літають літаки, але в номері цього шуму не чутно.“

30 найкращих готелів в регіоні Валь-д’Уаз