2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
Val Gardena Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Portillo Dolomites 1966' Értékelési pontszám: 10

„nagyon szép helyen, közel a hegyekhez, éttermek is vannak a környéken. Mesebeli a wellness részleg és a kinti medence, figyelmes és kedves volt a személyzet. Nagyon tiszta volt.”

• Hotel Maria Értékelési pontszám: 8

„Nagyon közel a Secedához induló felvonó.”

• Hotel Casa Alpina - Alpin Haus Értékelési pontszám: 6

„A helység.”

• Hotel Grones Értékelési pontszám: 10

„Nagyon egyszerű volt megtalálni a hotel parkolóját, ami egy mélygarázs. Innen is kényelmesen felhordhatók a csomagok akár egyszerre, mert van lent londiner kocsi, illetve lift (de felajánlották, hogy a személyzet megoldja, ha szeretnénk). Mindenki rendkívül kedves a hotelben. 🙂 Ottlétünk alatt születésnapom volt, különleges reggeli terítékkel, csokival vártak és mikor aznap távol voltunk, visszaérkezésünkre ajándékként proseccot és gyümölcstálat készítettek be a szobánkba. ❤️ Minden felvonó nagyon közel esik a szálláshoz, de kaptunk kártyát, amivel ingyen vehetők igénybe a buszok. A szállás tökéletes, rendkívül tiszta minden egyes szeglete. A reggeli még 5 alkalom után sem volt unalmas, mindig bőségesen tundtunk fogyasztani. A wellness számunkra tökéletesen megfelelt, jó volt a hegyi túráink után ott pihenni. 🙂 Akik Ortiseiben szállnának meg, azok számára jó szívvel ajánlom ezt a szállást, nem fognak csalódni. 🙂 Mi nehezen köszöntünk el tőlük, nagyon jól éreztük magunkat a hotelben (is). ❤️”

• Villa Aurelia Értékelési pontszám: 8

„A jól felszerelt apartman Ortisei központjában található. Ami nekünk fontos volt, hogy minden könnyen elérhető legyen: éttermek, cukrászdák, boltok, felvonók (Seiser Alm, Seceda). Az apartmanhoz tartozó parkolóban mindig volt hely, viszont a nyilvános parkoló is közvetlenül mellette található. Az apartman valamennyi szobája felújításra került igy azok tiszták rendezettek. A tulajdonos, Carmen asszony és fia is nagyon kedvesek. Bejelentkezéskor bérletet kaptunk a helyi uszodába (Mar Dolomit) és a helyi tömegközlekedésre is. Valamint a kozpontban lévő olasz étterembe kaptunk kedvezményt. Az apartman melletti sarkon található Pizza Shop-ban is rendszeresen megfordultunk, kiváló pizzát készítenek percek alatt.”

• Albergo Somont Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű helyen van, könnyen megközelíthető. A szállásadó nagyon kedves, segítőkész volt. A szoba tiszta volt, teljesen rendben volt, ár-érték aránynak megfelelő volt. Egyszemélyes szobát választottam, volt benn egy egyszemélyes ágy, kinyitható kanapéágy, szekrény, éjjeliszekrény, erkély. A reggeli tökéletes volt, volt minden amire csak szükség lehetett. Minden nagyon finom volt és a kávé sem hiányzott! Val Gardena-i síeléshez szálltam meg itt, minden közel volt. (Saslong 10 percre) Távozásomkor nagy havazás volt, lejutni onnan csak hólánccal volt lehetséges, mely felszereléséhez a segítséget a tulajdonosnak ezúton is KÖSZÖNÖM!”

• Pension Sonnalp Értékelési pontszám: 8

„Reggeli, tisztaság, panoráma.”

• Hotel Plan De Gralba - Feel the Dolomites Értékelési pontszám: 9

„Személyzet hozzáállása, a szálloda elhelyezkedése, bor lista válssztéka”

• Hotel Plan De Gralba - Feel the Dolomites Értékelési pontszám: 10

„Csodálatos szálloda a Dolomitok ölelésében. A szobánk teraszáról ráláttunk az egyik hegyre, ami minden nap más-más képen látszódott. Közelben van túraútvonal, felvonó, buszállomás. Az étterem fenomenálisan jó volt. A borlap inkább borkönyv...nagyon sok jó tétellel. A szoba fa borítású, ami különlegesen szép és az erdő illata van benn a szobában tőle.”

• Charme Hotel Uridl Értékelési pontszám: 9

„Stílus és elhelyezkedés”