Valle Isarco Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Residence Hofer Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали втрьох. Номер бозбезний. Тепло, уютно, затишно, чисто , все продумано до дрібниць. Сучасний дизайн, наявність кухні. Безкоштовно отримали квітки на транспорт, басейн тощо на дні пробування, що значно зменшило витрати. Обслуговування на вищому рівну .100%зі 100. Однозначно рекомендую“

• Fallerhof Оцінка за відгуками: 10

“Поєднання природи, спогадів та прийняття. Найбільше вразили власники - дідусь і бабуся, які розбираються в терміналі, самі тримають худобу, готують, прибирають і дуже чесні. Вони приклад для мене, яка може бути реалізована старість. Вони круті! Дякую! ❤️❤️❤️“

• Hofer Hof Оцінка за відгуками: 10

“В першу чергу дуже сподобалися привітна хазяйка) Дуже хороша і приємна жінка.Все нам розказала,зробила Guest card.Номери були чисті ідеально,зручно,тепло) З балкона дуже гарні краєвиди.Обов’язково повернемося сюди ще)“

• Villa Floris Оцінка за відгуками: 9

“Просторі апартаменти. Є власний підземний паркінг. На балконі є патіо. На кухні є все необхідне. Ліжка зручні. Є пральна та посудомийна машина. Є кодовий замок, можна легко і в будь-який час потрапити в помешкання. Менеджер дуже привітна.“

• LaMonte Premium Apartments by Feuerstein Оцінка за відгуками: 10

“Все на вищому рівні“

• Gspoi-Hof Оцінка за відгуками: 10

“Це місце, де можна відпочити душею. Номер був чистим та з неймовірним виглядом з вікна. В номері нас чекала смачна випічка та цукерки. В кухонному блоці було все необхідне. Дякую господарям за їхню працю.“

• Ganoihof apartments Оцінка за відгуками: 10

“мені сподобалося все!!!! абсолютно, ! апартаменти нові , дуже чисто , в них є все !!! ви нічого не будете потребувати абсолютно! місце природа супер!! Дуже приємний і щедрий власник Джордж!! особисто вам дякую♥️ обов’язково повернемося! найкращі апартаменти чюякі ми знімали! дякуємо“

• LaMonte Premium Apartments by Feuerstein Оцінка за відгуками: 9

“Гарний, великий номер з свіжим ремонтом. Зручні ліжка, мякі рушники та халати, приємна косметика для ванноі.“

• Tschott Hof Оцінка за відгуками: 10

“Привіт із України 🇺🇦 Неймовірне місце! Ми були зачаровані високогірним пейзажем, який розкривався з кожного вікна помешкання. Дерев'яні меблі та приємний дизайн надали приміщенню особливий шарм. Господарі надзвичайно привітні. Прогулянки по території навколо: спокій та природна краса в кожному кроці. Рекомендуємо це місце всім, хто цінує поєднання природної краси та культурного занурення, адже будинок теж має свою цікаву історію та побут. Дякуємо!“

• Moarhof Gufidaun Оцінка за відгуками: 10

“Tutto“