2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Варненська область: відгуки про готелі
Варненська область Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Madara Park Hotel - All Inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Дешеве проживання . Хороше і якісне харчування. Дуже смачні напої. Басейн має гарний вигляд, з пальмою посередині. Зручні, великі ліфти. Дуже хороший персонал.“

• Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club - All inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Гарний привітний готель, смачна їжа на вибір, номер чистий та просторий.“

• Hotel Continental Оцінка за відгуками: 9

“Різноманітна їжа, великий вибір фруктів, рибні страви. Чистота в готелі. Комфортні номери.“

• Hotel Allegra Balneo & SPA Оцінка за відгуками: 9

“Сам готель хороший, але трішки далеко від моря. Але в них є автобус який відвозить на пляж в центр і назад. Ми були тільки добу, але поспілкувались із іншими людьми дійшли висновку, що готель гідний для відпочинку.“

• BSA Holiday Park Hotel - All Inclusive Оцінка за відгуками: 8

“Різноманітна кухня, смачно. В номері за 9 днів не прибрали жодного разу. Постіль не міняли. Рушники міняли майже щодня. Сміття також майже щодня. Анімація - її майже не було. Алкоголь,безалкогольні напої низької якості. В цілому,для невибагливого туриста - досить непогано. Басейн чистий, в лобі, в загальних туалетах чисто. 6,5 з 10.Фен краще брати з собою . Пляж в 10-15 хвилинах. Увага, він не безкоштовний , коштує 25 лев.“

• Hotel Erma Оцінка за відгуками: 10

“Нам все дуже сподобалось. Я вражена. Чудово все, і розташування, і персонал і обслуговування, номер чистий, все працює, потужний інтернет, шикарний вид. Зручне розташування, самий центр, одразу море. Особливо хочу відмітити сніданки, є все , що душа бажає, і все дуже смачно і багато. Щиро вдячна і від душі рекомендую. Обов’язково приїду ще“

• Hotel Koral - Parking Оцінка за відгуками: 6

“Привітний персонал, допомагали з деякими питаннями, бо заїхали пізно в готель“

• BSA Gradina Hotel - All Inclusive & Private Beach Оцінка за відгуками: 9

“Великим плюсом готелю є власний пляж з лежаками, бо не всі готелі можуть собі це дозволити в Золотих пісках. Хороші номери, все чисто , білосніжні рушники і постіль. Їжі в перші дні було не багато, бо було мало людей, але в наступні дні асортимент додався, трішки не вистачило сезонних фруктів. Персонал весь дуже привітний. Дуже класні тераси , можна посидіти і помилуватись морем. Гарні балкони з потрібним інвертарем. Взагалі для спокійного відпочинку це місце чудове.“

• Amiral Hotel (former Best Western Park Hotel) Оцінка за відгуками: 10

“Номер дуже зручний і чистий з видом на море. Ліжко дуже зручне і високе (мені таке подобається).“

• Kristal Hotel - All inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Смачна їжа, чистий зручний номер, прибирання в номері щоденне, зручне місцерозташування. Приємні дівчата на рецепції. До моря необхідно пройтись хвилин 10-15, але це вказано було на сайті, тому все ок. Все сподобалось. Дякую♥️“