2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Vas: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Vas Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• B&B Chardas Оцінка за відгуками: 10

“Були дуже здивовані коли виявилося що хазяйка Наталя Українка! Дуже привітно зустріла, ми ночували у двох просторих номерах і дуже м'яких ліжках. А зранку щє й нас нагороди смачним сніданком. А місцевий пес Річард, який зустрічав нас щє раніше за хазяйку, - взагалі створив настрій нашим дітям.“

• Vincze Vendégház Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні власники. Чистенько, в номері є все необхідне.“

• Teke Panzió Оцінка за відгуками: 7

“Дуже гостинний господар, місце для автомобіля, низька ціна“

• Csikar Csárda és Panzió Оцінка за відгуками: 10

“Не знаючи і не розуміючи мови, легко знайшли порозуміння з персоналом. Чисто. Тихо. Зручні ліжка.“

• Tóth Vendégház Оцінка за відгуками: 9

“Співвідношення ціни і якості + хазяїни помешкання на найвищому рівні! Якщо розглядати місце як для відпочинку на 1 ніч то вважаю це буде ідеальний варіант. Також великим плюсом було те що є безкоштовний сніданок з необмеженою порцією їжі👍⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ В номері є душ, туалет, холодильник, телевізор, балкон і велике 2 спальне ліжко.“

• B&B Chardas Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні господарі, ввічливі, чекали нас до пізньої години так як ми затримувались в дорозі. У номері чисто і охайно, є все необхідне. Сніданок приготували як по домашньому, смачний. Рекомендую.“

• Tavi Vendégház Оцінка за відгуками: 8

“Номер скромний,але є все необхідне,щоб переночувати. Сподобалось місце за будинком,де можна посидіти на гойдалці та щось посмажити на вогнищі. До озера 10 хвилин пішки.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Vas

на основі 14 283 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com