2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Veneto
Veneto Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Tulip Inn Padova Scor din comentarii: 9

„Forte bune.”

• Hotel Bianchi Scor din comentarii: 7

„Amplasarea hotelului e perfecta,5 minute pana la plajă, magazine în apropiere,terase!Mic dej variat ,ai optiuni din ce alege!”

• Albergo Ristorante Leon d'Oro Scor din comentarii: 8

„Poziția este ok pentru a ajunge la outlet și recepționistă care vb românește a fost foarte amabilă dar și Dna de la recepție care ne-a dat o mână de ajutor la bandaje dat find ca eram la etajul 2 fără lift”

• hu Venezia Camping in Town Scor din comentarii: 10

„Proprietatea este minunata. Curățenie,aer condiționat,piscina,Market. Intr-adevăr nu este pentru persoanele comode întrucât este destul de departe de Veneția,însă exista mijloace de transport in comun . Cu siguranța as revenii oricând in acest loc . Precizez ca am ales varinta de boungalou de lux,nu as stii sa precizez cum sunt celalalte.”

• Hotel Ca' Alvise Scor din comentarii: 8

„Micul dejun bun, locatia foarte buna”

• Hotel Bernardi Semenzato Scor din comentarii: 10

„Poziționarea centrala a hotelului. Acces facil la toate obiectivele. Recomand cu drag!”

• Hotel Milano & SPA***S Scor din comentarii: 10

„Totul! Amplasare, curățenie, hotel, PERSONAL excepțional, micul dejun bogat și de calitate. Personalul foarte atent din orice punct de vedere. Oameni calzi și gata să te ajute oricând. Dulciurile din recepție haha. Holul cu tablouri moderne. O combinație perfectă între o clădire istorică și modern. Știu cum să facă omul să se simtă bine.”

• Villa Camporosso Scor din comentarii: 9

„Camera dubla este spatioasa si confortabila. Locatia este linistita si are parcare proprie, micul dejun diversificat si gustos. In concluzie, ne-am simtit foarte bine aici.”

• Hotel Altieri Scor din comentarii: 10

„Personalul foarte amabil și prietenos, hotelul foarte curat și aproape de stația de autobuz ( autobuzul nr 19 merge la Venezia și durează 20 de minute, sau tramvaiul T1 care este mai ieftin dar durează 40 de minute).”

• MEININGER Venezia Mestre Scor din comentarii: 8

„Curatenia si locația.”