2. Норвегія: відгуки про готелі
  3. Норвегія: відгуки про готелі
Vestfold Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Klara Оцінка за відгуками: 10

“Такої зустрічі, як гостя Я ще не зустрічала!! Господар душевної красоти зустрів Нас з сином в аеропорту та привіз в тихе, спокійне місце. Максим - людина, яка там працює, це неймовірний чоловік, який знайшов час для Нас і показав містечко і розказав і нагадував!!)) А який смачний тортик із сухофруктів господар готує!!! Ліжко бомбезне, чистота, затишно, комфорт!! Ми дуже вдячні за увагу та тишу до Нашої Родини і рекомендуємо це суперове місце!! Вітання з Вдячністю Вам з України!!!)“

• Mikael's Bed & Spa Оцінка за відгуками: 10

“Ми були у захваті від цього помешкання😍 все у ньому було ідеально. Затишно, чисто, стильно. Все автоматизоване. Затишна приймальня, кухня із всіма необхідними засобами, вилки, ложки, тарілки все в наявності було. Із приймальної кімнати красивий вигляд на задній двір. У кімнаті затишно, і приємно, матрас був хороший, не поглинає тебе. Господар будинку спілкувався з нами по чату у букінгу, відповідав на наші питання і був дуже привітний🙂 ми залишилися дуже задоволені, ми не забудемо цей затишний, красивий будинок 😊 обовʼязково рекомендую“

• Mikael's Bed & Spa Оцінка за відгуками: 10

“Было чисто. Було комфортно. Господарь був дуже уважним. Нам сподобалось.“