2. Латвія: відгуки про готелі
  3. Vidzeme: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Vidzeme Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Anna's guesthouse Оцінка за відгуками: 8

“Зручності. Заселення. Розташування“

• Flat in centrs Оцінка за відгуками: 10

“Мені написали, що в готелі проблеми із трубами і запропонували замість інші апартаменти без жодних доплат і поблизу самого готелю. Дали двохкімнатну квартиру, все було дуже чисто, гарний ремонт, зручне ліжко. Все дуже сподобалось“

• Villand Hotel with Free Private Parking and Self Check In Оцінка за відгуками: 8

“Паркінг, двір, сам дім гарний“

• Anna's guesthouse Оцінка за відгуками: 10

“Сподобались чистота, місцерозташування, наявність необхідних речей на кухні та у ванній.“

• Imperija Оцінка за відгуками: 10

“Привітна господарка Марета. Розташування трохи віддалено від центру але зі слів господині поруч є автобусна зупинка. Добре, що є місце для паркування авто. Зверніть увагу, що кухня загального користування, але гостей багато не було, тому дисомфорту при користованні цей факт мабуть, не викликав би. Все необхідне на кухні є. Номер (5-й) для 2-3 осіб достатньо. Санвузол окремий в номері. Ціна-якість повністю виправдовують себе. Бажаю регулярних і гарних гостей господарям. За нагоди повернулись ще.“

• Anna's guesthouse Оцінка за відгуками: 10

“Було чисто, тепло.“

• Saulrieti Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне місце. Привітний господар. Мальовничі пейзажі“

• Emily Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розсташування, оформлення інтерʼєру, наявність та зручність кухоних приладів - все було зручно, комфортно та дуже затишно. Окрема подяка за обслуговування!“

• Villand Hotel with Free Private Parking and Self Check In Оцінка за відгуками: 10

“Баня в номері!!! Я ще такого не бачив!! Все супер ціна якість!“

“Співвідношення ціна/якість просто супер. Дуже гарна людина власник. Ми приїхали раніше планового часу заселення, але власник не залишив нас на вулиці і дозволив набагато раніше заселитися. Заселення безконтактне. Чистий, охайний номер, є все необхідне. Дуже просторий номер з великим обіднім столом та кріслами. Інтер'єр атмосферний. Є парковка прямо на території. Я була з колегою по роботі в Ризі, всього на день, але наступного разу буду зупинятися тільки тут. Рекомендую.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Vidzeme

на основі 24 419 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com