2. Litva - hodnotenia hotelov
  3. Vilnius county - hodnotenia hotelov
Vilnius county Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Downtown Forest Hostel & Camping Priemerné hodnotenie: 6

„Dobrá poloha , miesto na posedenie pri ubytovaní 👌“

• Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi dobrá lokalita hotela. Ubytovanie super, mali sme super výhľad z izby a to zrovna na katedrálu. Raňajky boli výborné. Veľkou výhodou bolo parkovanie v suteréne. Určite by sme sa tam znova vrátili. Odporúčame.“

• Holiday Inn Vilnius, an IHG Hotel Priemerné hodnotenie: 7

„Dobré umiestnenie hotela, pešou dostupnosťou na miesto konania podujatia. MHD zastávka pri hoteli. Príjemne ma prekvapila hotelová reštaurácia, ktorú určite odporúčam.“

• Ivolita Vilnius Priemerné hodnotenie: 10

„Tento hotel je úžasný, jedinečný a neskutočne nádherný. Je to náš jediný a najobľúbenejší hotel vo Vilniuse ktorý často a veľmi radi navštevujeme. Izby sú veľké, priestranné, slnečné a poskytujú veľký komfort pri ubytovaní. Raňajky v hoteli sú formou švédskych stolov a sú proste jedinečné a neopísateľné. Každý si tu príde na svoju chuť. Personál hotela bol veľmi príjemný, rád pomôže a poradí. V blízkosti hotela nájdete všetko čo potrebujete - tržnica z dobrým jedlom, tovarmi a službami, obchody zo suvenírmi, nekonečnú pešiu zónu kde sú kaderníctva reštaurácie malebné obchodníky s miestnym tovarom a samozrejme aj nočnými klubmi pre nočnú a neviazanú zábavu. Mesto vilnius je svojím rozpoložením a pamiatkami veľmi dobre situované A my keď sme tu boli sme vôbec nemuseli chodiť autobusmi všetko bolo naozaj veľmi blízko. Návštevu mesta vilnius každému vrelo odporúčam.“

• „Super raňajky, lokalita výborná vzhľadom na blízku polohu letiska.“

• Corner Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajky vynikajúce, veľký výber jedál, v blízkosti autobusové zastávky.“

• Vilnius City Hotel Priemerné hodnotenie: 7

„Dobrá poloha“

• Hotel Congress Priemerné hodnotenie: 8

„Pohodlna posteľ a dostupnost. Dobry vyber na raňajkach Mily personal vzdy pripraveny pomoct“

• PARK HOTEL VILNIUS Priemerné hodnotenie: 10

„Cena a poloha. Blízko všetko. Obchody reštyky kaviarne.“

• Hotel Rinno Priemerné hodnotenie: 8

„Pomer cena a kvalita super, lokalita v blízkosti centra, raňajky výborné:)“

30 Najlepších hotelov v regióne Vilnius county