2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Vinschgau Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Alpin Garni die kleine Post Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita, exterier hotela.“

• Bed & Breakfast Hostel Nives Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko“

• Pension Villa Claudia Augusta Priemerné hodnotenie: 10

„Milý a ústretový personál, čisté a príjemne prostredie. Krásny výhľad na jazero, bohaté raňajky. Ďakujeme a radi sa vrátime.“

• Hotel Ortles B&B Priemerné hodnotenie: 10

„Krasne a moderne ubytovanie .Odporúčam na 100%👍👌😊“

• Blu Hotel Senales Zirm-Cristal Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie - pomerne veľké izby a úsluzný personál.“

• FinKa Priemerné hodnotenie: 7

„Jednoduché. Čisté nové vybavenie. Izby menšie ale so všetkým komfortom. Na chodbe stolíky na požičanie na tablet. Bohaté chutné raňajky. Možnosť parkovania vo dvore, prípadne v garáži.“

• Hotel Stilfserhof Priemerné hodnotenie: 10

„super ubytovanie“

• Berghotel Franzenshöhe Priemerné hodnotenie: 9

„Útulný hotel, z ktorého dýcha história a ktorý vám ponúkne všetko, čo k pobytu potrebujete. Krásne okolie je iba skvelým bonusom k tomu všetkému. Zvonenie kravských zvoncov sa ozýva po celý čas a svište ohlasujú každého podozrivého tvora. Jeden pekný kúsok nám pravidelne pózoval pod oknom. :-) I touto cestou by sme sa ešte raz chceli poďakovať recepcii za ústretovosť a ochotu, kedy nám bolo umožnené vymeniť si izbu. Prišli sme síce o vaňu, ale získali sme krásny výhľad na hory cez dve okná. Raňajky boli chutné, čašník ochotný a milý. Bazén sme nevyužili, čo nám je ľúto, ale ktovie - možno raz... ;-) Trošku viac múch na jeden hotel, ale popasovali sme sa aj s tým. :-)“

• Hotel Bauhof Priemerné hodnotenie: 9

„Super ranajky, cistota, personal.“

• Bed & Breakfast Hotel Nives Priemerné hodnotenie: 10

„Krásna lokalita, čistota, skvelá reštaurácia, super raňajky, krásna izba.“

30 Najlepších hotelov v regióne Vinschgau