2. Serbia - hodnotenia hotelov
  3. Vojvodina - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Vojvodina Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Guesthouse Kristina Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita ubytovania, vybavenie, súkromie a kľud.. Veľmi milá a ochotná pani domáca“

• Apartment Eugen Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie je v centre, ktoré je nádherné,veľmi čisto a pohodlne, majiteľ ústretový, ktorému veľmi pekne ďakujeme, ak by sme sa vrátili, tak určite využijeme tento apartmán“

• Lux apartmani Novi Park Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita, operatívny prístup ubytovatela, krásny plne funkčne vybavený apartmán. Potraviny hneď pod apartmanom“

• DuMalux apartment Priemerné hodnotenie: 10

„všetko ok“

• Avalon Lux Studio Apartment Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmány akože wow 🥰, komplet vybavenie, čistota,a veľká pohodlná posteľ. Ústretový personál pani manažérka pomohla telefonicky nájsť apartmán a aj vysvetlila ako ho otvoriť.naj“

• Etno kuća Stara Frajla Priemerné hodnotenie: 10

„Popis ubytovania aj fotografie zodpovedajú skutočnosti. Je to pekne a citlivo zrekonštruovaná časť vidieckej chalupy. Z tichej ulice vojdete na zastrešenú oplotenú terasku kde je pre hostí pripravené vonkajšie sedenie. Vstup do ubytovacej jednotky je cez spoločnú kuchyňu pre dve izby. Jedna je vybavená manželskou posteľou a druhá má dve oddelené jednolôžkové postele. My sme boli ubytovaní v izbe s oddelenými lôžkami. Tieto boli kovové, masívne, pevné, dostatočne dlhé aj pre výšku osoby cca 2m. Boli veľmi pohodlné, ja som ako človek vo vyššom veku ocenila aj ich výšku. Súčasťou izby bola menšia kúpeľňa s umyvadlom, sprchou a WC. K dispozícii bolo mydlo, toaletný papier , uteráky/ aj náhradné v skrini/ a fén. Pre pohodlie hostí aj papučky a župan. V tejto izbe bola k dispozícii postieľka pre dieťa. Ubytovanie v tomto zariadení je vhodné pre akúkoľvek vekovú kategóriu, ale upozorňujem na jednu vec. K narušeniu súkromia by mohlo dôsť v prípade, keď by obe izby boli obsadené súčasne úplne ľuďmi,ktorí sa nepoznajú. Kuchyňa je spoločná a nie každý je ochotný ju zdieľať s cudzími ľuďmi. My sme boli v celom objekte sami. Je to super ubytovanie pre rodinu s 2 prípadne tromi/ak jedno je ešte malé/ deťmi alebo 4 osoby, ktoré sa dobre poznajú. Chalúpka je v tichej časti a k ulici Tita /takému centru/ je to asi 10 minút pokojnej chôdze. Pani majiteľke srdečne ďakujeme za milé prijatie, cítili sme sa pohodlne a želám ešte veľa spokojných hostí.“

• Green and grey Priemerné hodnotenie: 10

„Super vybavenie,balkón s posedením a výhľad na východ slnka,poloha asi 10 min pešo od autobusovej a železničnej stanice“

• Apartman BIG Novi Sad Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán na úrovni, všetko OK“

• JR Lux apartman Priemerné hodnotenie: 9

„všetko ok“

• HM Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Priestranne, čisté, plne vybavené. Tichá lokalita. Veľmi príjemné postele. Oddýchli sme si dobre.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Vojvodina

podľa 141 134 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com