2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Vorlarlbersko - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Vorlarlbersko Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Green Hill Apartments - Feldkirch Priemerné hodnotenie: 7

„Starsie vybavenie aj izby, pomer cena kvalita ok“

• Green Hill Apartments - Feldkirch Priemerné hodnotenie: 8

„Good price“

• „Pekná lokalita, cítili sme sa veľmi príjemne. Vlastnou nepozornosťou sme zažili menšie komické "faux pas" pri preberaní kľúčika. Vážim si milí, korektný a profesionálny prístup zo strany vedenia. Pán Marco, Rešpekt. Ďakujeme Vám za príjemný pobyt.“

• 1400 FlexenLodge Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo veľmi pekne , keď sme prišli na ubytovanie pekne nás privítali a cely čas sa milo správali . Ubytovanie je blyzko od zjazdovky čo bola výhoda . Apartmán má kompletne nove zariadenie , možnosť aj sauny v apartmáne .“

• Loretz Luzia Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo veľmi pekné, čisté, dostatočne veľké aj pre 4 osoby (my sme boli dve). Nič nám tu nechýbalo. Má veľmi dobre vybavenú kuchyňu. V kuchyni je kávovar, varná kanvica, umývačka riadu a indukčná varná doska a rúra na pečenie a všetko potrebné vybavenie kuchyne. Ubytovanie poskytovalo aj priestor na odkladanie lyží a lyžiarok a tiež zariadenie na sušenie lyžiarok. V oblasti premávali skibusy (my sme sa presúvali autom). Majiteľka bola veľmi milá.“

• Maurerhaus Studio, Top 3 Priemerné hodnotenie: 10

„Vybavenie izby, čistota na izbe, lokalita, blízko hraníc Nemecka/Švajčiarska/Lichtenštajnska“

• „priestranny, utulny, vsetko tam bolo“

• „Ubytovanie je bez stravy, páčilo sa nám pokojné prostredie.“

• Alpenappartement Bergkönig Priemerné hodnotenie: 10

„V apartmáne bol k dispozícii kaffe stroj a káva, vedeli sme si kedykoľvek pripraviť výbornú kávu. k apartmánu bola aj pohodlná sauna, ktorú sme vedeli kedykoľvek využiť.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Vorlarlbersko

podľa 58 107 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com