2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Wachau Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Ferienwohnungen Dr. Neubert Оцінка за відгуками: 10

“Все було дуже добре, чисті кімнати, зручна, велика кухня, зручне місцерозташування.“

• Altstadt Apartments Melk mit Sauna Оцінка за відгуками: 10

“Від щирого серця рекомендую апартаменти,легко знайти,все дуже зручно,чисто,комфортно;приємний бонус-це сауна,сад,де можна гарно провести час,є мангал і чудова природа. Надзвичайно приємна жінка,яка обслуговувала наші апартаменти. Ми обов’язково повернемося ще❤️“

• Garden.Lounge Krems am Steinertor Оцінка за відгуками: 10

“Хороші апартаменти у цікавій частині міста. У помешканні є все необхідне для того, щоб комфортно провести тут декілька днів. Вельми зручною була парковка поряд із будинком. Було зарезервоване окреме місце для нас. Також хочу відмітити докладну інструкцію із вʼїзду. Було дуже легко знайти помешкання та зайти в апартаменти. Безконтактний заїзд та виїзд - то дуже зручно) Дякуємо!“

• Winzerhaus mit Fernblick Оцінка за відгуками: 9

“Місце, вид“

• Wachau-Living Оцінка за відгуками: 4

“Тільки апартамент всередині“

• Apartment, 3375 Krummnußbaum an der Donau Оцінка за відгуками: 10

“Є все необхідне як вдома, навіть більше. Все є для дітей і площадка і дитячий стільчик. Тепло та чисто. Доброзичливий персонал. Все зробили щоб комфортно проживати. Дякуємо.“

• Urlaub in Schlossnähe Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне ліжко, на кухні є все необхідне для приготування їжі, в апартаментах було чисто, без проблем припаркувалися в внутрішньому дворику. При відʼїзді забув зарядний пристрій для годинника, але власник його знайшов та відправив мені поштою. Дуже дякую за чесність!“

• Smile Apartments zur Gozzoburg Оцінка за відгуками: 10

“Наші очікування повністю підтвердились, все було дуже добре. !“

• GOLDEN STAR - Premium Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Номер 33 розрахований на 4 персони та має 2 кімнати. Він неочікувано сучасний.В кожній кімнаті є окрема душова кімната, але туалет тільки один. Ліжка зручні, двоспальні та чисті. Душ достатньо чистий. В помешканні була кухня з усім кухонним приладдям, плитою, мікрохвильовою, посудомийною машиною, чайником, кавоваркою та посудом. Кава продається окремо за 2,5 євро. Стіл на 4х, у кімнаті-вітальні велика шафа. Заселення було безконтактним, на вхідних дверях кодовий замок, а всередені сейфи з номерами кімнат, у яких лежать ключі. Код однаковий і діє все перебування. З вікон відкривається чудовий вид на абатство Мельку. А біля готелю є кафе та кондитерська.“

• Smile Apartments zum Goldenen Hirschen Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортні та класні апартаменти! Зручне розташування в самому центрі міста, чиста постіль та рушники, чудовий власник. Дуже задоволені перебуванням тут!“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Wachau

на основі 11 740 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com