2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
Weser Uplands Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• FLATLIGHT - Stylish apartment - Kitchen - Parking - Netflix Оцінка за відгуками: 6

“Комфортне житло для 3-4 людей.“

• Aparte - Washer & Dryer - Kitchen & Parking - Smart-TV Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово. Чистота, організація прийому на найвищому рівні. Безкоштовне паркувальне місце. Якісна побутова техніка та якісні меблі.“

• Ferien in Sarstedt am Bruchgraben Оцінка за відгуками: 10

“Все продумано до дрібниць, і створені максимальні умови для проживання 👌“

• MR-Ferienwohnung - Wohnung Hönnersum Оцінка за відгуками: 10

“Квартира чиста та простора, є все необхідне для комфортного перебування. Дуже сподобалось, що все стилізовано (навіть рушники), та продумано багато дрібниць (є навіть настільні ігри). Непоганий інтернет та досить тихо. Все справно працює. Для нас було дуже зручне розташування. Можливість паркуватися поруч також було плюсом. Привітні господарі, дуже швидко відповідали на наші питання, зустріли особисто та все показали, єдине що, на всі повідомлення відповідали виключно німецькою.“

• Tiemann Оцінка за відгуками: 10

“Тихо спокійно, немає проблем з паркуванням, дуже милі господарі - нічного зайвого показали помешкання, сказали де залишити ключ по виїзду, більше я їх не бачив.“

• Altstadt Fereienwohnung Hameln Оцінка за відгуками: 9

“Розташування супер. Було трохи прохолодно-тож вмикали опалення.Все чисто і охайно.Поселення безконтактне.Все сподобалось“

• Modernisiertes Altbau 3-Zi Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Рекомендую це помешкання. Ми отримали трьох кімнатну квартиру. Обмебльовану по вищому класу. Все чудово. При необхідності буду ночувати тільки тут. Дякую власнику та його батьку за допомогу з сівшими акамуляторами“

• Apartment Södderich 1 Оцінка за відгуками: 10

“ліс навколо апартаментів. Зручна парковка. Наявність міні кухні“

• FW am Park 1 Оцінка за відгуками: 9

“Зручні апартаменти. Простора ванна кімната. В кухні все було. Поряд гарний парк і 5 хвилин до історичного центру. Дозволили заїхати на пару годин раніше. Парковка під вікном. Взагалі можна зупинятися без проблем.“

• “Все на вищому рівні: апартаменти, інструкція, парковка, ціна. Одним словом ідеально. Дуже дякую господарю.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Weser Uplands

на основі 33 325 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com