2. Індія: відгуки про готелі
  3. Індія: відгуки про готелі
West Zone Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Salcete Beach Resort Оцінка за відгуками: 10

“Нам все сподобалося , було чисто, комфортне ліжко, привітний персонал, величезний басейн, як тільки приходиш попрлавати персонал одразу приносить рушники, близько до пляжу.“

• Hotel Imperial Оцінка за відгуками: 1

“Персонал доброзичливий, ми приїхали о 9 ранку і нас заселили,“

• NAMASTEY MUMBAI BACKPACKERS Оцінка за відгуками: 10

“Все класно, чудовий персонал, дуже душевне місце. Повернусь ще раз :)“

• Mysa Homes - Morjim Beach Goa Оцінка за відгуками: 5

“Близько до моря.“

• De Baga Deck Comforts Оцінка за відгуками: 9

“Кімнати на другому поверсі,на першому ресторан. Плюс що їжа в ресторані дуже смачна,мінус,що в ресторані вечорами музика і шумно. Якщо ви не тусовщик,беріть номер з вікнами на внутрішній дворик і басейн. Басейн чудовий,його чистили. В січні воздух +28,море +25,басейн післяобіду прогрівався,температура була комфортною,щоб остудитися. Дуже гарний персонал в ресторані,меню є з перекладом,на ваше прохання без гострих спецій приготують. Порції великі,ми із сином брали по 1му блюду на двох,особливо сніданки.“

• Taj Cidade de Goa Heritage, Goa Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце на березі моря. Пляж дуже гарний та зручний, цілий день його прибирають. Невеличка, але дуже затишна територія готелю. Персонал постійно її прибирає та прикрашає квітами, зелень постійно підтримується. Все цвіте. Зручні ліжка, гарні номери з усіма зручностями. Шампуні...чудової якості. Дуже якісно прибирали щодня, зі зміною постілі. Білизна гарної якості та чиста. Харчування просто на висоті. І європейська і індійська кухня, широкий вибір страв для будь-кого. Кожного дня асортимент мінявся. Шеф та офіціанти дуже дбайливі та уважні. В цілому, дуже вражена якістю готелю в цілому та прекрасною роботою персоналу. З задоволенням всім рекомендую та з радістю приїхала би ще на відпочинок.“

• Courtyard by Marriott Mumbai International Airport Оцінка за відгуками: 10

“Комфортний номер і чудові сніданки ,особливо кондитерські вироби“

• Baywatch Resort, Colva Goa Оцінка за відгуками: 10

“Хороший готель для своєї ціни, заселили раніше за це респект, та дозволили виїхати пізніше так як літак був вночі. У ресторані їжа смачна але переважає індійська кухня. Номер був чистим, регулярно прибирали.“

• Krishna Palace Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Готель був близько до госпіталю, тому і вибрали.“

30 найкращих готелів в регіоні West Zone