2. Чорногорія: відгуки про готелі
  3. Zabljak County: відгуки про готелі
Zabljak County Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Ravnjak Оцінка за відгуками: 10

“Розташування, ввічливість персоналу, якість їжі“

• Vila Montana Оцінка за відгуками: 10

“помешкання в чудовому місці.Казкові краєвиди гір.Дуже привітні господарі.Вирішили нашу проблему в заправці автомобіля.“

• Etno Housse Uskoci Оцінка за відгуками: 1

“Сподобалась природа навкруги, чудовий вид на гори“

• Urban Mansion House in Zabljak Оцінка за відгуками: 10

“Все було неймовірно! Дуже зручне розташування (недалеко їхати на машині до всіх відомих місць) , навколо природа, багато чудових тварин, краса 🥰! Дуже приємна господарка, відповідає і допомагає всім, чим може. Будинок теплий, комфортний, в ньому є все, що потрібно. Вся сім'я залишилась дуже задоволена відпочинком!“

• Hotel Ravnjak Оцінка за відгуками: 10

“Номери чисті, вічливий персонал, гарна смачна їжа, дика природа, чиста річка. Приїду ще! Рекомендую!“

• Pino Negro Zabljak Оцінка за відгуками: 7

“Дуже зручне розташування готелю. Не далеко від міста але в той же час близько до озера“

• Apartments Sekulic Оцінка за відгуками: 10

“Непогане розташування. Якщо з авто, то взагалі без проблем. Недалеко є тропка яка веде через ліс до озер, але часу займе непогано. Нам достався номер на першому поверсі, який на дві сторони будинку. Було все необхідне для нас. Без проблем приготували їжу. Зустрічала привітлива жіночка)“

• Apartment Nikitovic Оцінка за відгуками: 10

“Гарний чистий будинок, привітлива господиня, яка старається зробити ваш відпочинок ще кращим. Дякуємо, Мілка.“

• Karadžić Оцінка за відгуками: 7

“Якщо ви хочете опинитися у місці, де тихо, вночі видно багато зірок а вранці співають півники, поїсти смачну домашню їжу на свіжому повітрі з видом на гори то вам сюди. Як бонус смачна ракія і тістечка.“

15 найкращих готелів в регіоні Zabljak County