2. Хърватия отзиви за хотели
  3. Zadar County отзиви за ваканционни имоти
Zadar County Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Apartment Margarita Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът беше много чист, с всичко необходимо в него. Бяха ни оставили кафе и дребни сладки като комплимент. Налично паркомясто към апартамента. Хранителен магазин в сградата. Лесна комуникация с домакина. На около 30 Мин пеш от старата част на града.“

• Apartment Beneta with garage Оценка от отзивите: 10

„Удобно местоложение, любезен домакин. Апартаментът е достатъчно голям и удобен, прекрасна тераса.“

• Apartment Aldora Оценка от отзивите: 10

„Страхотна локация, в близост успях и да паркирам, което е трудно за тази част на града. Домакинът е повече от гостоприемен и наистина добър човек. Горещо препоръчвам“

• Apartman Klara Zadar - Jazine Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен апартамент, просторно, тихо и много близо до забележителностите. Паркинга е голямо предимство. Прекарахме страхотно.“

• Golden Gate Apartment Zadar Оценка от отзивите: 9

„много чист и отлично обзаведен апартамент“

• Apartment Monika Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен апартамент. Уютен, чист, просторен и комфортен. Оборудван с всичко необходимо за да се почувстваш като у дома си. Почувствахме се обгрижени от собственичката Моника, която е много внимателна и на разположение при необходимост от съдействие. Отличната локация. Препоръчвам.“

• Tirkizni VAL Оценка от отзивите: 10

„Ако можеше, да оценя с 20 - щях ! Изключително любезни домакини, невероятен апартамент със страхотни удобства !“

• Holiday Home Don Оценка от отзивите: 10

„Прекрасна къща с удобна локация, собствен паркинг и закътана веранда. Вътре всичко е подредено с вкус и е помислено добре , за да е комфортно и уютно. Андрей и неговото семейство са много мили и любезни. Препоръчаха ни места за хапване и най-важното, което да се види в Задар. Изобщо не сме използвали колата- всичко е на пешеходно разстояние. Бих резервирала отново, ако пак посетим Задар .“

• Apartments Nela Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът е с две големи добре обзаведени стаи. Близо е до Автогарата на Задар и до плаж. На около половин час пешеходно разстояние е Старият град. Наблизо има магазини и пекарни.“

• Apartments Martom Оценка от отзивите: 10

„Удобен апартамент с чудесна тераса.“