2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Regiunea Zadar
Regiunea Zadar Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartmani Por Scor din comentarii: 10

„Liniște și relaxare!”

• Luxury Villa Nada with Pool Scor din comentarii: 10

„O locație foarte primitoare, curată, aproape de plajă, într-o zonă cu acces ușor la restaurante, loc de joacă. Apartament mare, curat, bucătărie complet echipată.Proprietarii foarte prietenoși și de ajutor, niște oameni extraordinari.”

• Aurora Apartment Zadar Scor din comentarii: 9

„Poziție bună, curățenie , apartament spațios., comunicare bună cu proprietarul.”

• Apartments Roncevic Scor din comentarii: 10

„Locatie confortabila , luminoasa , amplasata intr-un cartier linistit cu vile. Apartament mare, bine dotat . La 30 de metri cel mai bun restaurant din Zadar -MIJO! Gazda- Hermina , foarte discreta si serviabila ! Ne- a ajutat cu contactul lui Mladen care ne-a oferit cea mai relaxanta si ieftina vizita la Plitvice cu plecare din zona noastra ! Plaja e deasemenea aproape - 15 minute de mers pe jos - plaja cu nisip Borek - singura OK din Zadar ! Tot in zona e un supermarket -KONZUM -unde totul e ieftin si usor de procurat !”

• Apartments Kalelarga Scor din comentarii: 10

„Curată, foarte bine situată”

• Apartment Borik Scor din comentarii: 10

„Apartament foarte frumos amenajat, foarte curat, utilat cu de toate... Am fost foarte multmiti de aceasta cazare!!!!”

• Destino City Apartments Scor din comentarii: 6

„Baia și bucătăria sunt curate și echipate dar lipsa de aerisire face totul dificil. De asemenea proximitatea centrului e perfecta.”

• Villa Karla Scor din comentarii: 10

„Apartament uimitor în cardul unei vile, spațiu grozav, curățenie exemplară,locație perfectă, comunicare bună cu proprietarul, ușor de mers pe jos până în centrul orașului (20 minute).Un apartament caruia nu ii lipseste nimic.Parcarea supravegheată video în curte este un mare plus. Flexibilitate la efectuarea check-out. Recomand cu drag!”

• Jure Bili Scor din comentarii: 10

„Oameni de omenie, confort in apartament și priveliște extraordinară. Recomand cu drag un sejur la Jure Bili. Mi-aș dori sa revin.”

• Zadar sea view Scor din comentarii: 10

„Totul. Locație, facilități, intimitate.”