2. Maďarsko - hodnotenia hotelov
  3. Zala - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Zala Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Villa Oliver 2 Hévíz Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super. Ocenili sme veľkú sprchu. Pokojné miesto, veľmi čisté. Raňajky boli podávané včas, treba počítať s tým, že to nie je bufet, ani švédske stoly, ale nám to vyhovovalo. Parkovacích miest bolo dosť.“

• ****Heviz Springs Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo nové, čisté. Majiteľ milý a ústretový. Kuchynský kút dobre vybavený. V rámci ubytovania sú poskytované výborné raňajky. Ubytovanie sa nachádza blízko jazera.“

• Villa Oliver 1 Hévíz Priemerné hodnotenie: 10

„V izbe savna“

• A Mi Házunk Priemerné hodnotenie: 8

„Prístup personálu a pečivko na raňajky.“

• Lilla Wellnessapartman Priemerné hodnotenie: 8

„Apartman sa nachádza v tichej lokalite Zalakarošu,v pešej blízkosti ku kúpeľom aj k centre mesta.V apartmánovom dome je aj menší obchod s potravinami,zabezpečené bezplatné parkovanie, množstvo predajných stánkov s občerstvením a reštaurácie tiež nájdete v tesnej blízkosti objektu.Apartmán splnilo naše očakávanie,síce rozlohou je trošku menšia pre väčšiu rodinu,s balkónom,a s dobrým vybavením kuchyne.Postele boli pohodlné,aj wellness sa dá využiť na relax.“

• Sugár Hévíz Apartman Priemerné hodnotenie: 8

„Útulná izba veľký balkón.“

• City Edge Hideaway Apartment Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná poloha, prístup, parkovanie, vybavenie“

• Emese Apartman Cserszegtomaj Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita, ubytovanie“

• ALina Apartmanház Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita bola veľmi pekná,raňajky chutné a pani na recepcii tiež veľmi ochotná.“

• Apartment Dulruli Priemerné hodnotenie: 1

„PODVOD! Zaplatila som za ubytovanie a majitelka ma nevpustila do apartmánu- neposkytla ubytovanie na adrese. Mam rezervačný kód aj PIN. Nepustili ma do domu.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Zala

podľa 45 142 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com