2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Zillertal Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Der Rindererhof Оцінка за відгуками: 10

“все!“

• Ferienwohnungen Rahm Оцінка за відгуками: 9

“приємні господарі, зручний паркінг, номер обладнаний майже всім необхідним“

• Hotel-Appartement Ferienhof Оцінка за відгуками: 10

“Чисто і комфортно. В номері ванна і вбиральня роздільні, вихід на велику терасу, двоспальне ліжко подібне до поля мрій, підлога номеру вкрита чистим і пружним килимом, попри травень і закінчення сезону для нас увімкнули опалення, природа приголомшлива. Мали змогу скористатись підземним паркінгом або припаркуватись біля входу. Приємний адміністратор хорошою англійською розповів про все що нас могло цікавити.“

• Apart Bergluft Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання знаходиться на першому поверсі, поряд гараж для авто. Дуже зручно, є своя лижна кімната з сушкою для ботінок. Господарі дуже привітні, допомагали по будь якому питанню. Від помешкання ходить безкоштовний автобус, який завозить прям на гору в лижному спорядженні. Можна замовляти свіжий хліб та булочки, вам його доставлять о 7:00 ранку як раз до сніданку!!!!“

• All Inclusive Hotel Bachmayerhof Оцінка за відгуками: 10

“Просто ідеальне місце з привітним персоналом. Чудова їжа! Рекомендую для зупинки та відпочинку“

• Hotel Magdalena Mayrhofen Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий вид на гори ( трішки напрягали крани)“

• Alpenjuwel Jäger Оцінка за відгуками: 10

“Абсолютно все сподобалося в даному готелі: нейморірний номер з видом на гори; прекрасний SPA, де є все для відновлення фізичних сил після дня в горах; прекрасні сніданки і вечері в ресторані; окремим приємним бонусом був afternoon snacks після катання на лижах. Особливо зручний номер на третьому поверсі для родини з 2 дітьми: 2 окремі кімнати, зручні окремі ліжка для дітей і велика кімната для батьків. В готелі створене все для відчуття неймовірного тірольского затишку і відпочинку.“

• Hotel Garni Jagdhof Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишно, чисто, гостинна господиня“

30 найкращих готелів в регіоні Zillertal