3. Comentarii despre case de vacanță în Alba

9,8

10,0

• Comentariu trimis pe 15 februarie 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Ne-a plăcut, am avut la dispoziție tot ce aveam nevoie (și încă mai mult). Apartamentul e renovat și mobilat cu gust. Zona e liniștită (am apreciat faptul acesta) și aproape de centru, la doar 10 minute de mers pe jos.

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 12 februarie 2024

Cu siguranta, cand revenim la Alba ne vom caza tot aici.
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul a fost peste asteptarile noastre. Este decorat in stil modern, foarte curat, bine dotat si include un loc privat de parcare, accesibil cu telecomanda. De asemenea, cartierul este linistit, nu am avut probleme cu zgomotul, nici de afara, nici de la vecini.

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 29 ianuarie 2024

Apartament modern si confortabil
    • Călător singur
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este extrem de cozy, induce o stare de liniste si relaxare chiar daca esti departe de casa. Detine toate dotarile necesare si este extrem de confortabil. Raportul calitate pret este excelent si cu siguranta este o alegere mai mult decat inspirata.

Sejur în ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 19 ianuarie 2024

Minunat
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este superb,intr o zona foarte buna a orașului,chiar lângă fiind o pizzerie și un magazin,cetatea este la maxim 10 minute cu mașina dacă este trafic 😄 foarte curat și confortabil! Gazdă foarte amabilă,receptivă și atentă la nevoile noastre!

Sejur în ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 18 decembrie 2023

Așa da
    • Apartament cu 1 dormitor

Apatamentul este foarte frumos si confortabil. Ne-a placut ca este foarte spatios, curat, decorat cu pat foarte confortabil si o canapea extensibila destul de mare. Proprietara a fost foarte draguta si ne-a oferit toate informatile necesare. Apartamentul are parcare in curtea interioara. De asemena, apartamentul are si toate dotarile necesare: aparat de cafea, masina de spalat vase, uscator de par, aer conditionat, etc. Cu siguranta ca o sa revin in Alba lulia, și o sa incep cautarile cu aceasta locație.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 22 noiembrie 2023

Supeeeerb
    • Călătorie de afaceri
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu exista ceva sa nu ne fi placut.

Totul ne-a placut. Apartamentul este foarte curat, foarte mare, elegant si dotat cu tot ce ai nevoie. Bloc nou, parcare privata cu bariera, la 2 minute cu masina de cetate. Gazda, o persoana deosebita. Cu siguranta cand o sa mai venim tot aici o sa ne cazam. 10 din toate punctele de vedere. Multumim pentru tot!

Sejur în noiembrie 2023

• Comentariu trimis pe 29 octombrie 2023

Totul superb!

Nimic de reprosat.

Totul la superlativ, locatie 10, curatenie 10, camere 10.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 28 octombrie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Recomand! Curățenie,confort si tot ce ti trebuie!

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 23 octombrie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

FIIND POSESOR DE AUTOTURISM AM CONSTATAT CA IN ALBA IULIA SE LUCREAZĂ INTENS LA REABILITAREA MULTOR STRĂZI, IAR NAVIGAȚIA NU STIE ASTA. NU ARE NICIO LEGĂTURĂ CU CONFORTUL APARTAMENTULUI!

Întregul apartament este fantastic. Aflat într-un bloc nou, aproape de centrul orașului, cu parcare personalizată apartamentul ne-a surprins prin curățenie și utilare.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 23 septembrie 2023

• Călătorie de afaceri
    • Apartament cu 1 dormitor

E f liniste, ff curat. Foarte cochet

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 8 august 2023

Șederea noastra scurta a fost peste așteptări ! Totul este foarte curat , decorul si utilarea deosebita , o atmosfera ca

Nimic

Curatenie impecabila , dotare de exceptie , confort . Totul a fost la superlativ !

• Comentariu trimis pe 7 august 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Nu exista ceva care sa nu ne fi placut.

Totul, a fost conform asteptarilor. Ne -am simțit foarte bine . Gazda receptiva la orice. Locatia excelentă aproape de Cetate si centru. Parcare asigurată. Recomand cu plăcere!

• Comentariu trimis pe 1 august 2023

Familie din București.
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu exista ceva care sa nu ne placa.

Totul, confortul, tot ce ai nevoie.Ne -am simțit ca acasă . Gazda receptiva la orice.Locatia excelentă aproape de Cetate.Parcare asigurată. Recomand cu plăcere!

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Apatamentul este foarte frumos si confortabil. Ne-a placut ca este foarte spatios, curat si amenajat modern. Proprietara a fost foarte draguta si ne-a oferit toate informatiile necesare. Apartamentul are parcare in curtea interioara si exista si un magazin non stop langa bloc. De asemena, apartamentul are si toate dotarile necesare: aparat de cafea, masina de spalat vase, uscator de par, aer conditionat, etc.

• Comentariu trimis pe 29 iulie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Foarte frumos, elegant si cu mult bun gust. Exceptional.

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2023

Asa DA!
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu este neaparat un minus, acest aspect tine mai degraba de ficare persoana in parte, dar eu personal as fi instalat o unitate AC si in dormitor, pe timpul zilei ar fi fost bine venita... AC-ul din living ajuta, dar pentru un 10 absolut AC-ul in dormitor este cheiea ;) Desi am fost in luna Iulie, intr-o perioada caniculara temperatura in dormitor a fost una acceptabila.

Locatia este la maxim 10 min de mers pe jos fata de Cetatea Alba Carolina, suficient de departe cat sa fie liniste pe timpul zilei dar mai ales noaptea. Parcare privata, in locker gasiti cheile si telecomanda de la bariera, gazda iti comunica codul de acces imediat ce ap. este disponibil Curat, frumos decorat cu pat foarte confortabil si o canapea extensibila destul de mare. In locatie gasesti cam toate lucrurile de care ai nevoie, nou nu ne-a trebuit nimic inafara de cafea ;) dar e bine sa sti ca le ai... Cu siguranta daca am sa revin in Alba Iulia, am sa incep cautarile cu aceasta locatie

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2023

Apartament foarte modern
    • Apartament cu 1 dormitor

Totul a fost perfect. Apartamentul este mare si foarte frumos & modern mobilat.

• Comentariu trimis pe 9 iulie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul spatios si cu foarte mult bun gust. Curatenia exceptionala. Amplasare aproape de cetate.

• Comentariu trimis pe 4 iunie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Curățenie impecabila, aproape de Cetatea Alba Carolina, liniște și priveliște "verde" din toate camerele apartamentului, loc dedicat pentru parcare. Bucătăria dotata cu tot ce este necesar. Comunicare excelenta cu gazda.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 26 mai 2023

Foarte frumos!

Foarte frumos!

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 8 mai 2023

O cazare moderna, curata si cu pat confortabil. Recomand!
    • Călător singur
    • Apartament cu 1 dormitor

Mici sugestii - chiuveta din baie are ceva mici probleme deoarece curge apa foarte incet si cateodata nu vine apa calda (probabil debitul este prea mic ca sa porneasca centrala), plita cu inductie nu este eficienta, ar fi util un prosopel de bucatarie, o manusa de gatit si instructiuni pentru cuptoare in caz ca doreste cineva sa le foloseasca.

Frumos aranjat, spatios, inclusiv balcon, parcare gratuita, canapea mare in sufragerie, pat confortabil in dormitor, totul functional, curat si modern. Luminile au telecomenzi prin care se poate schimba temperatura de culoare (alb cald, alb rece), destul de multe ustensile la dispozitie in bucatarie. Proprietar amabil, comunicare via telefon numai. Nu pot decat sa-l recomand cu caldura!

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 6 aprilie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul arata excelent, intr-o zona buna, ai alimentara aproape

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 21 martie 2023

Excepțional!
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu există ceva care să-ți displacă.

Totul a fost extraordinar.Apartamentul,comunicarea,corectitudinea tuturor informațiilor sunt de nota 10+.Când vom reveni la Alba Iulia va fi prima locație pe care o vom căuta ca și disponibilitate.Vă recomand cu căldură acest apartament.Nu veți regreta.

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 9 februarie 2023

Excelent.
    • Apartament cu 1 dormitor

Totul a fost excelent. Curățenie, confort, mobilier foarte frumos, miros plăcut, căldură (în perioada cât am fost eu au fost temperaturi negative atât ziua cât și noaptea),apartamentul frumos decorat,parcarea gratuită în spatele locației-acces cu cartelă-,foarte aproape de cetate și zona centrală a orașului, magazine la îndemână, bucătărie utilata. Pe scurt apartamentul este excepțional. Voi reveni oricând cu drag.

Sejur în februarie 2023