3. Comentarii despre case de vacanță în Suceava

9,4

• Comentariu trimis pe 9 mai 2024

Perfect
    • Cameră dublă

Personalul a fost mai mult decat te poti astepta. Curatenie si comfortul pe care si l ar dorii oricine. Merita sa cazezi acest hotel. Voi recomanda si voi revenii cu siguranta in aceasta locatie. Totul a fost la superlativ🙈

• Comentariu trimis pe 24 mai 2023

Cu siguranța la aceasta locație m-as caza oricând!

M-am simțit ca acasă!

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 16 mai 2023

A fost o surpriza extrem de placuta si un sejur odihnitor pentru minte, suflet si trup.
    • Cameră dublă

Nu am de facut nicio remarca in acest sens.

Gazdele ne-au oferit o primire frumoasa, cozonac proaspat de casa pentru toate familiile cazate, cu prilejul Pastelui. Micul dejun l-am preparat personal, camera fiind de fapt o garsoniera cu loc de stat, loc de luat masa si chicineta complet utilata - cu minifrigider, plita electrica, chiuveta, vase si vesela - toate amenajate cu bun gust, noi, cu mobilier modern, separate de dormitor, la randul sau spatios, luminos, de asemenea modern, oferindu-ne posibilitatea unui somn odihnitor. Baia larga, frumos amenajata si utilata complet a contribuit la petrecerea unui sejur de calitate. Amplasarea in apropierea manastirii Voronet, unde am petrecut noaptea de Inviere si peisajele naturale inconjuratoare ne-au bucurat ochiul si au fost un bun aliat pentru relaxare.

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 21 aprilie 2023

Nu am observatii

Gazdele au fost extrem de primitoare și grijulii pe întreaga perioadă pentru a ne asigura tot confortul. A fost totul nou și foarte frumos amenajat, cu foarte mult bun gust și cu spații generoase: hol, living cu loc de preparare a hranei si servire a mesei dotat cu plita electrică și frigider, dormitor o baie elegantă și două balcoane. Am fost primiți într-un apartament practic, dorind să stăm 4 nopti. Am prelungit sejurul inițial cu încă 3 nopti și vom reveni.Sejurul fiind în perioada sărbătorilor pascale, gazdele ne-au oferit tuturor familiilor cazate cate un cozonac de casa foarte bun, preparat de doamna Danifeld. Amplasarea în apropierea mănăstirii Voronet - la 200m de această, pădurea, casele, aerul curat și posibilitatea de a ajunge foarte ușor la Gura Humorului și in alte zone si stațiuni turistice ne-au oferit posibilitatea de a vizita (În drumul nostru spre desfășurarea activităților legate de serviciu - am fost in acest scop, nu în scop turistic) mănăstirile Voronet, Gura Humorului, Solca, Arbore, Parhauti, Patrauti și Dragomirna, precum și salina Cacica.

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 30 iunie 2023

1,0
    Acest “hotel” trebuie închis urgent
    • Apartament cu 1 dormitor

acest “hotel” ar trebui sa aibă autoritate de funcționare. deși este trecut ca hotel, nu respecta regulile de siguranța aferente unui hotel de 3 stele. nu exista niciun indicator ca acolo ar fi hotel, nu exista Recepție, nu exista personal, decât un bărbat pe care tb sa l suni ca sa intri in clădire, nu este prevazut cu indicatoare pentru incendiu și lipsa poate continua. dar ceea ce e mai grav, ca deși propietarul știa ca usa nu funcționează, a continuat sa ia clienți. am rămas blocați pe interiori pentru ca am “îndrăznit” sa închidem usa de 3 ori. eram cu 2 copii mici, unul de un an, propietarul plecat la Suceava, a tb așteptat peste o ora. tot el era iritat pe noi ca l-am pus pe drum. Ma întreb dacă se întâmpla sa fie un incendiu ce făceam. bine-nțeles ca vom raporta și la protecția consumatorului cele întâmplate, dar pana atunci sper ca cei care citesc aceste reviewuri sa se gândească de 2 ori dacă sa stea aici. cei de la booking au fost informați și sper sa ia măsuri

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 19 mai 2024