3. Comentarii despre hoteluri în Braşov

9,9

9,3

• Comentariu trimis pe 12 mai 2024

• Cameră dublă cu baie privată

Gazdele foarte ospitaliere și drăguțe, curățenie și priveliști încântătoare.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 6 mai 2024

• Cameră dublă cu baie privată

O pensiune foarte ok , curat, peisaj superb!!!

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 18 martie 2024

• Cameră dublă cu baie comună

Nu am ce reproșa, Cazațivă cu toată increderea

Cazarea super ok Peisaj de nota 10

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 18 februarie 2024

• Cameră dublă cu baie privată

Priveliște minunată, liniște, curățenie, gazde foarte amabile.

Sejur în ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 5 octombrie 2023

Am fost de 2 ori si vom reveni
    • Cameră dublă cu baie privată

Bucataria este dotata complet - se poate gati orice in bucatarie. Sunt 2 frigidere mari care pot fi folosite pentru mancare. In curte este un leagan mare, unul mai mic, hamac... liniste... Superb.

• Comentariu trimis pe 2 octombrie 2023

Casa Elena un vis in realitate
    • Cameră dublă cu baie privată

Locatia nemaipomenita, peisajul incantator, liniste desavarsita si gazde grijulii si atente la detalii. Am apreciat curatenia impecabila, facilitatile din bucatarie , precum si salteaua( foarte comoda). Un plus au fost si pernele care impreuna cu salteaua, ne-au asigurat un somn de caliate. Caldura si apa calda au fost la discretie. Un motto al cazarii la Casa Elena ar putea fi: " Cere si vei primi imediat. CONCLUZIE: Sejur excelent!

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2023

natura,liniste,odihna si multa energie pozitiva

totul a fost ok

locatia este excelenta,abia astept sa revin

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2023

• Cameră dublă cu baie privată

Ne-a plăcut tot, ne-am simțit foarte bine și ca acasă.

• Comentariu trimis pe 25 august 2023

Că am stat prea puțin!

O locație unde poți să te relaxezi, uitând de toate zgomotele lumii! Doamna Elena o prezență discretă, mereu gata să ajute!

• Comentariu trimis pe 20 august 2023

• Cameră dublă cu baie privată

Condițiile au fost de nota 10! Curățenie,bucătăria foarte bine amenajata! Toate condițiile de care ai nevoie!

• Comentariu trimis pe 14 august 2023

• Cameră dublă cu baie privată

Am revenit în aceasta locație, de data aceasta și în vara și am regăsit același loc cald și primitor cu peisaje ce îți taie respirația...un mare bravo pentru cei ce se ocupa

• Comentariu trimis pe 9 august 2023

• Cameră dublă cu baie privată

M-a incantat priveliștea, vila este amplasata intr-o zona de unde se vad muntii exact ca in poze! Gazda foarte primitoare, Bucătăria complet utilata, curățenie, totul impecabil! Am avut parte de câteva zile de relaxare alături de familie si ne-am simțit foarte bine!

• Comentariu trimis pe 7 august 2023

O locatie frumoasa

Nu am.

Locatia casei este superba, aceasta aflandu-se pe un deal de unde se vad foarte frumos muntii din jur, peisajul fiind foarte placut. Mi-a placut ca are mai multe leagane si hamac unde poti sta impreuna cu familia sa te relaxezi.

• Comentariu trimis pe 30 iulie 2023

Excelent! Vom reveni!
    • Cameră dublă cu baie privată

Daca ar fi sa fiu super critica, as putea spune ca singurele lucruri mai deranjante ar fi capacul de la toaleta cam defect din camera roz si poate culorile camerelor, ca estetica. Le-as fi vazut cu pereti albi si lenjerie de pat alba ca la hotel. Dar sunt f mici detalii care nu deranjeaza atat de tare.

Curatenia, faptul ca aveam absolut tot ce trebuie. Nu lipseau agatatori in baie sau la dus, am gasit si in bucatarie chiar si cosulet de paine, tava sa putem sa caram micul dejun mai usor pe terasa. Locatia!! Privelistea, de sus de pe deal, dar si linistea. Ceilalti oameni cazati f decenti, aproape ca nu le-am simtit prezenta. De obicei, e cu galagie (mai mult sau mai putin). Sper sa va pastrati acest gen de clienti. In general, se vede ca e un spatiu ingrijit si ca se atribuie atentie la detalii. M-au impresionat si florile, foarte frumoase!

• Comentariu trimis pe 7 iulie 2023

• Cameră dublă cu baie privată

Totul a fost excepțional. Proprietarii sunt oameni de treaba cu siguranță vom reveni.

• Comentariu trimis pe 22 iunie 2023

În concluzie, recomand cu căldură Casa Elena. Curățenia exemplară, ajutorul oferit cu lemne și obiecte, precum și atenți
    • Cameră dublă cu baie privată

Singura noastră sugestie pentru Casa Elena ar fi să aibă o canapea în living room. Deși locația a fost minunată în fiecare aspect, micuța noastră dorea cu ardoare o canapea pe care să se poată relaxa și juca. Cu toate acestea, aceasta este o observație minoră și nu afectează cu adevărat experiența generală.

Am avut privilegiul de a petrece câteva zile minunate la Casa Elena și pot spune cu încredere că a fost o experiență de neuitat. De la momentul în care am intrat în această proprietate, am fost impresionați de nivelul de curățenie impecabil. Totul strălucea și emana prospețime, oferindu-ne un mediu confortabil și primitor. Un alt aspect care a făcut experiența noastră deosebită a fost ajutorul deosebit pe care l-am primit cu lemne. Proprietarii s-au asigurat mereu că avem suficiente lemne pentru grătar și ne-au oferit cu generozitate tot ce aveam nevoie. Am apreciat, de asemenea, că proprietarii ne-au fost mereu alături și ne-au ajutat cu mici obiecte pe care le-am avut nevoie în timpul șederii noastre. Indiferent de solicitarea noastră, ei au răspuns prompt și ne-au oferit tot sprijinul necesar. Această atitudine serviabilă ne-a făcut să ne simțim cu adevărat ca acasă. Nu pot să uit să menționez laptele proaspăt și ouăle pe care ni le-au oferit. Am avut privilegiul de a gusta din produsele lor locale, iar acestea au adăugat o notă de prospețime și autenticitate experienței noastre. Am fost impresionați de grija proprietarilor pentru a ne oferi aceste detalii atât de plăcute.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 19 aprilie 2023

perfect

curatenia caldura

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 18 decembrie 2022

Fabulos
    • Cameră dublă cu baie privată

Totul arata exact ca in poze, o priveliste minunata peste tot unde te intorci cu capul. Camera spatioasa, calduroasa si foarte curata, iar gazda o persoana minunata. Cu siguranta vom reveni cu drag!

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 4 decembrie 2022

Recomand

Totul

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 17 octombrie 2022

Un sejur minunat și liniștit
    • Cameră dublă cu baie privată

Nu exista neplăceri, sper doar pe viitor să se poată permite si cu animale de companie ca sa am ocazia de a reveni.

Locația mi s-a parut excelentă din toate punctele de vedere: un peisaj minunat, liniștea naturii, gazde foarte primitoare si receptive la orice rugăminte, bucătărie echipată complet, căldură reglabilă dupa preferințe, apă caldă tot timpul și cu presiune mare, ceea ce rar mai întâlnești. M-am simțit foarte bine, ca acasă. Legat de baia comună a celor 2 camere cu baie comună pot spune că este cea mai spatioasa baie si o cadă imensă, daca știam de la început asta sigur imi rezervam o cameră cu baie comună și nu una cu baie privată (sa nu se înțeleagă că baia privată nu este mare, tot mare este dar nu cat cea comuna).

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 15 octombrie 2022

• Cameră dublă cu baie privată

Locația este excelentă, foarte liniștit, perfect pentru vacanță cu familia. Peisaje superbe și multe destinații spectaculoase de vizitat. Gazda foarte primitoare. Pensiunea îngrijită, curată și confortabilă.

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 28 septembrie 2022

Superb!
    • Cameră dublă cu baie comună

Baia si bucataria e la comun si asta poate fi deranjant cateodata... In camera ar fi fost de folos sa existe niste fotolii sau scaune.

Camera foarte mare si foarte curata. Vila este amplasata intr-o locatie superba: cu vedere la muntii Bucegi. Nu exista trafic pe-acolo, este foarte liniste. Exista foisor de facut gratar echipat cu toate ustensilele. Bucataria foarte mare si echipata cu toate cele necesare pentru servit masa.

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 26 septembrie 2022

Foarte frumos
    • Cameră dublă cu baie privată

Pensiunea e localizată într-o zonă liniştită, iar peisajul este unul de basm. Gazda a fost foarte ospitalieră şi nu ne-a deranjat cu absolut nimic. Noi am ajuns foarte târziu (în jur de 1 noaptea) din cauza traficului din Sinaia, dar gazda ne-a contactat şi ne-a spus că o să ne aştepte indiferent de oră. Camerele sunt foarte curate, bucătăria este dotată cu toate cele necesare, inclusiv cu cafea. Recomand cu mare drag

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 17 septembrie 2022

Minunat!

----

Locatie minunata, gazde primitoare....un loc unde te poti simti in concediu ca acasa!

Sejur în august 2022