3. Comentarii despre hoteluri în Constanţa

Nr.6 din 8 hoteluri în Corbu

9,6

9,3

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2023

Este raiul pe pământ,cred ca astea ar fi cuvintele potrivite ,Îmi pare rău ca nu am putut sta mai mult. Dar o sa revenim

Mi a plăcut totul.

Totul

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2022

• Cameră dublă

Camerele sunt la limita de mari pentru 3 paturi.

Gradina foarte mare cu livada, de unde puteai sa servești fructe proaspete. Curte foarte mare amenajata foarte bine pentru relaxare. La plaja se ajunge cu masina din sat. Locația curata, gazdele foarte primitoare.

• Comentariu trimis pe 26 august 2022

• Cameră dublă

Locație foarte plăcută, totul curat si în ordine. Livada și foișoarele dau un iz de cabana la munte. O oaza de umbră si răcoare in arșița zilei. Copii au activitate la locul de joaca. Oameni primitori, voluntari, dispuși sa.si ajute clienții cu recomandări sau cu facilitarea unor servicii.

• Comentariu trimis pe 19 august 2022

Complet

Totul a fost foarte ok

Gazdele au fost minunate. Ne am imprietenit instant, de parca ne am fi cunoscut de o viata. Au fost receptivi la nevoile noastre, am impartasit povesti si am ramas in legatura. Locatia, gradina, hamacele, locul de luat masa si gatit, rustic, curat, cu un puternic sentiment de "acasa". Intimitate si liniste.

• Comentariu trimis pe 27 iulie 2022

• Cameră dublă

Totul a fost perfect, o locație deosebita pentru o vacanta liniștită.

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2022

Rustic, liniște, verde: 9,5
    • Cameră dublă

- semnalul de internet slab/1 liniuță; cred că depinde de furnizorul de servicii acest aspect - feedbackul oferit legat de presiunea la pompa de apă de la duș să fie luat ca atare și mai puțin ca atac personal (de către dl) - un pic mai multă atenție la curățenia din cameră: geamuri, etc

-zona verde, liniștea -o locație simplă, potrivită celor ce caută condiții rustice, “ca la țară”, fără cerințe particulare; astfel poți beneficia de momente de relaxare și odihnă - doamna serviabilă și săritoare -scorul meu per total este 9,5

• Comentariu trimis pe 25 august 2021

Foarte relaxant.
    • Cameră dublă

O locație în care nu-ți lipsește nimic. (zone de relaxare, locuri de servit masa, loc de joacă generos, spații verzi bine îngrijite, gazde foarte, foarte primitoare......)

• Comentariu trimis pe 21 august 2021

• Cameră dublă

Foarte drăguță cazarea, pentru cine cauta liniște. Un loc potrivit pentru familii cu copii.

• Comentariu trimis pe 11 august 2021

• Cameră dublă

Distanta fata de plaja este destul de mare, se ajunge doar cu masina

O locație foarte frumos amenajata, cu loc de joaca pentru copiii și spațiu de relaxare în curte

• Comentariu trimis pe 10 august 2021

Minunat
    • Cameră dublă

Pozitionarea putin cam departe de plaja Corbu.

Ne-a placut curtea, locul de joaca pentru copilasi. Vom reveni cu siguranta.

• Comentariu trimis pe 21 iulie 2021

Relaxant, minunat
    • Cameră dublă

- Patul este insuficient pt 2 adulți cu copil mic care doarme în pat cu părinții. Ni s-a pus la dispoziție (gratuit) un pat pliabil de adult dar somnul nu este deloc odihnitor pe el. Ar fi loc pt patut de copil. - Spațiul în cameră și în baie este redus, dar noi cu un copil mic (deci multe bagaje) ne-am descurcat pt 4 nopți.

- gazdele f amabile și serviabile - spațiu de joaca pt copii excelent (trambulina, f multe jucării, tobogan). Copiii nu se pot plictisi aici - multiple spatii de relaxare la umbră copacilor - absolut tot ce poți avea nevoie în materie de bucătărie (inclusiv expressor) - multiple spatii de luat masa, foișoare - aer condiționat în fiecare căbanuță - cateva magazine f aproape, restaurant care livrează acasă cu mâncare f ok (recomandat de gazda) - gazdele ne-au recomandat plaja nomad. Drumul cu mașina este ok, suficiente locuri de parcare, o terasa f aproape, fără muzica pe plaja, șezlonguri și baldachine la preț accesibil, locuri de joaca și relaxare la întrarea pe plaja. Apa...perfecta pt copii mici!

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2021

Excelent
    • Călătorie de afaceri

Ca nu am stat mai mult.

Un loc excelent in care merita sa-ti petreci timpul atunci cand nu esti la plaja. Curtea este un loc inverzit bine intretinut, gazdele sunt foarte amabile, animalele lor de companie foarte prietenoase (in special Bella) iar mancarea cu care am fost serviti a fost foarte buna. Conditiile au fost extrem de bune (aer conditionat, apa calda, umbra copacilor, linistea, etc.).

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 26 august 2023

6,0
    Plăcut
    • Cameră dublă

Atitudinea gazdelor fata de oaspeți lasa de dorit. Am auzit si cum se vorbeste la telefon despre cei care urmeaza sa vina si nu au respect. Se pune mare pret pe cei care sunt din afara tarii si au masini scumpe. Se monitorizeaza totul pe camere( au venit la copil de 4 ani sa il certe ca a smuls din gazon si au spus ca au vazut pe camere. Ma mir ca nu se uita mai atent si acuza nefondat) si in general atitudinea gazdelor nu e primitoare decat de fațadă, conteaza doar profitul in final. Camerele sunt mici Parcarea e pe strada pe unde apuci de aceea e gratuita

Locul de joaca Gradina Plaja liniștită

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2023