3. Comentarii despre hoteluri în Constanţa
  4. Comentarii despre hoteluri în Mamaia Nord – Năvodari
  5. Comentarii despre Dream Resort (Adults only 14+)

Comentarii pentru Dream Resort (Adults only 14+) 3 stele

Strada D6, 900001 Mamaia Nord – Năvodari, România

Nr.1 din 44 hoteluri în Mamaia Nord – Năvodari

9,4

9,8

9,8

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2023

Peste asteptari, cea mai super cazare din Mamaia!
    • Cameră dublă cu balcon

O oaza de liniste, detinuta de super oameni. Am fost cazati pentru nunta, i-am simtit foarte aproape, ne-au rasfatat cu clatite. Am ras, am glumit, ca in familie! Gradina…de vis! Dupa sufletul bun ce le au in grija 🥰 Recomand tuturor care vor sa se simta “acasa” Marian si Caty, jos palaria, sa va tina Dragutu asa toata viata 🤍

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

• Cameră dublă cu balcon

Dacă vrei sa iei o pauză de la ritmul nebun al vieții de zi cu zi, aici găsești liniște. Gradina este minunată!

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

Excelent!
    • Cameră dublă superioară

Nimic de reprosat.

Locatie frumoasa cu o minunata gradina cu zeci de plante exotice, care iti oferă o priveliște relaxanta, camere spatioase moderne, baie mare, pat mare, saltea de calitate, tot confortul de care ai nevoie. Proprietarii sunt oameni de calitate cum rar întâlnești. Totul la superlativ.

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

Felicitări gazdelor pentru că știu să-i facă pe turiști să se simtă foarte bine!
    • Cameră Dublă Deluxe

Nu e cazul.

Totul a fost la superlativ! Primirea extrem de călduroasă, liniștea: de vis. Este locul ideal de recreere. Gazdele foarte ospitaliere și amabile. Paturile confortabile, curățenie. O dovadă că omul sfințește locul! Recomandăm cu încredere! Veți avea parte de un sejur care o să vă inspire! Mulțumim gazdei, vom reveni cu siguranță și cu multă bucurie!

Ospitalitate,curatenie de nota 10

Best dream

Nimic

Proprietarii sunt oameni minunați. S-au preocupat să nu ne lipsească nimic. Proprietatea este foarte îngrijită, cochetă și se vede efort și implicare directă. Sunt întruchiparea sintagmei "omul sfințește locul" . Faceți 5 minute până la plajă. Vă invit cu drag sa alegeți aceasta proprietate pentru un sejur minunat in cuplu. Liniștea și relaxarea sunt la ele acasă!

• Comentariu trimis pe 9 iulie 2023

Drum neamenajat

Camere mari, curatenie, gradina cu multa vedeata

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2023

• Cameră dublă cu balcon

Amabilitatea personalului; Gradina verde si plina de flori; Camera mare, utilata complet si foarte curata; Gogosile oferite din partea casei :)

• Comentariu trimis pe 12 iunie 2023

Dream🤍
    • Cameră dublă cu balcon

Totul la superlativ! Gazdele EXCEPȚIONALE, un vibe super pozitiv și zâmbetul pe buze, nimic forțat, o caldura naturala!🙏 Locația superba! Ma voi întoarce cu mare drag, de fiecare data când voi avea ocazia! Felicitările mele, pentru tot ce faceți și sunteți!

• Comentariu trimis pe 7 iunie 2023

We will return at Dream Resort for holidays in Navodari / Mamaia Nord area.

NA

Gazde ospitalariere cum rar intalnesti. Ne-au oferit toate detaliile sa intelegem zona. Stiam unde trebuia sa ajungem si asteptarile ne-au fost depasite!

• Comentariu trimis pe 5 iunie 2023

• Cameră dublă cu balcon

Totul a fost la superlativ. Camera mare, mobilată modern cu bun gust și utilată cu tot ce este nevoie. Gazdele amabile, te fac sa te simti ca între prieteni. Gradina plină de plante deosebite este un adevărat colț de rai 🥰 Recomand cu tot dragul aceasta pensiune. Noi abia așteptăm sa revenim. Felicitări pentru munca, pasiune si implicare! 😘

• Comentariu trimis pe 4 iunie 2023

• Cameră dublă cu balcon

totul a fost la superlativ. camerele foarte ok, baia ok, grădina superba, balcon. iar proprietarii sunt de nota 15/10.

• Comentariu trimis pe 1 iunie 2023

• Cameră dublă cu balcon

Totul este exact ca in poze, gazda noastra foarte amabila. Mulțumim mult pentru găzduire!

• Comentariu trimis pe 11 mai 2023

Excelent! Vom reveni!
    • Cameră dublă cu balcon

Gazda primitoare și mereu disponibilă, ne-au oferit cafea dimineața & gogoși sau chec. Au fost mereu disponibili, grădina foarte îngrijită și plină de flori, un mic paradis verde. Ne-am simțit răsfățați!

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 12 septembrie 2022

Nu am comentarii

Gazdele primitoare, super de treaba. Locația excelenta, foarte modern amenajata, curtea frumoasa, terasa mare, tot ce îți trebuie în camera. Baia .... o feerie!!! Totul la superlativ....păcat ca e în Năvodari. Dacă ar putea proprietarii sa își ia resortul sa îl mute în Miami ar fi excelent :).

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 9 septembrie 2022

Un exemplu de ASA DA, recomand cu incredere
    • Cameră dublă cu balcon

Locatia este foarte frumos amenajata, ingrijita. Camerele sunt mari, confortabile. Personalul foarte amabil si profi, ai la dispozitie tot ce ai nevoie pentru a avea un sejur perfect. Standardele sunt mult peste ceea ce ofera majoritatea cazarilor de pe litoral atat din punctul de vedere al ospitalitatii, cat si al raportului calitate-pret, foarte avantajos. Recomand cu incredere, nota 10 cu felicitari!

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 17 august 2022

• Cameră Dublă Deluxe

este un loc foarte frumos,liniștit ,curat,iar gazdele nu numai ca sunt primitoare,ci te primesc ca și cum ai face parte din familie

• Comentariu trimis pe 11 august 2022

• Cameră dublă cu balcon

Absolut totul a fost la superlativ. Gazde minunate. Ne-am simțit ca intr-o familie; prietenia, dragostea, bunăvoința, comunicarea, atmosfera, atenți la nevoile turistului, toate acestea le-am regăsit aici.Turism de calitate superioară, cum foarte rar găsești in România. Un concediu reușit și doi prieteni câștigați: Mircea și Cati. Felicitari dragilor!!!! Sunteți absolut MINUNAȚI!!!😘❤️

• Comentariu trimis pe 3 august 2022

Minunat! O locatie cu adevarat speciala
    • Cameră dublă superioară

Multumiri gazdelor, am avut parte de o experienta foarte placuta! Faptul ca suntem intampinati cu zambetul pe buze, cu prietenie si o atitudine pozitiva, ne incurajeaza sa revenim. Cu adevarat un loc deosebit pe litoralul romanesc. Recomandam cu incredere!

• Comentariu trimis pe 25 iulie 2022

Minunat
    • Cameră dublă cu balcon

Mi-a placut faptul ca totul este facut cu scopul de a te simti bine, a avea confortul si tot ceea ce este necesar pentru o vacanta minunata. Camerele sunt mari, frumos amenajate, curate, dotate cu absolut tot ce ai nevoie (la fel si baia!). Camerele au si o terasa, unde este o placere sa stai sa savurezi ceva sau sa te bucuri pur si simplu de gradina. Parcare asigurata. Se vede ca gazdele pun suflet si le pasa de clientii lor. Am apreciat grija pe care gazdele au manifestat-o fata de noi si energia cu care ne-au intampinat. Daca pe litoralul romanesc ar exista cati mai multi oameni ca cei de aici, carora nu le pasa doar de cati bani fac, cu siguranta s-ar schimba multe lucruri. Felicitari pt grija, atentie si locul frumos pe care l-ati creat!

• Comentariu trimis pe 23 iulie 2022

Florin
    • Cameră dublă cu balcon

Camere spațioase,gradina foarte frumoasa,totul a fost curat, iar gazdele Mircea și Cati foarte primitoare,ne-a plăcut totul, recomand cu mare placere!

• Comentariu trimis pe 3 iulie 2022

• Cameră dublă cu balcon

Nu a fost ceva care sa nu ne placa.

O locatie frumos amenajata, cu bun gust. Se vede ca proprietarii pun suflet in ceea ce fac. Isi doresc ca musafirii sa se simta cat mai bine. Proprietari de nota 10!

• Comentariu trimis pe 2 iulie 2022

• Cameră dublă cu balcon

poate nu a fost cel mai lux loc dar curat. poate nu a fost cel mai aranjăt loc dar liniște pacea si alte mult mai bune.

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2022

Nimic

Camera curata si silentioasa. Parcarea gratuita. Proprietar simpatic si primitor.

Sejur în iunie 2022