3. Comentarii despre case de vacanță în Cluj

9,6

• Comentariu trimis pe 21 decembrie 2023

Un sejur exceptional
    • Studio

Totul a fost super , greu de gasit ceva care sa deranjeze. Poate mici detalii, peste care insa se poate trece si avea un sejur perfect.

Super locatie cu toate dotarile, inclusiv mini bucatarie.

• Comentariu trimis pe 2 decembrie 2023

• Studio

Acces facil. Zona excelenta. Curat.

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

• Studio

nu exista loc de parcare in zona, iar parcarile care exista sunt destul de scumpe lipsa aerului conditionat

locatia chiar in centrul istoric foarte aproape de restaurante, magazine, mijloace de transport in comun camera spatioasa, curata proprietarii ne-au lasat sa mai intarziem putin la check-out :) accesul in cladire/ camera se face pe baza de cod unic care expira la plecare, foarte buna idee

• Comentariu trimis pe 12 februarie 2023

• Studio

Locație foarte buna , in zona centrala , numai buna pt plimbări,, foarte curat . Gazde foarte amabile, prompte și atente la solicitari . Toate dotările necesare . Accesul contactless e un plus . Cu siguranță as reveni .

Sejur în februarie 2023

• Comentariu trimis pe 4 octombrie 2022

Foarte placut, de repetat :)
    • Studio

Singurul disconfort, ar putea fi lipsa parcarii, dar noi am gasit la aproximativ 500 m, contracost intr-adevar, dar am gasit in zona 2, si pretul a fost mai mic fata de zona 1, care era la 100-200 m distanta, fata de unde am parcat.

Totul a fost foarte frumos. A fost confortabil modul in care se facea accesul in proprietate, pe baza de cod, precum si optiunea de self check-in. Camerele foarte spatioase, curatenia asa cum trebuie sa fie, si mi-a placut atentia acordata oaspetilor, prin prisma detaliilor (care fac diferenta :) ), precum personalizarea prosoapelor, lenjeriilor. Amplasarea este exceptionala.

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 20 iulie 2022

Foarte bine pozitionat. Camera f mare, bine utilata. Exceptional

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2022

• Studio

Mi-a plăcut cum arata apartamentul - larg, spațios. E frumos, practic, accesibil, super zona - în centru. Personal amabil. Primirea, deservirea prompta. Recomand

• Comentariu trimis pe 29 mai 2022

• Studio

Totul a fost perfect. Cu siguranta mai revenim in același studio daca va fi liber :) Este in centrul orașului cu posibilitatea de a ajunge in multe locuri într-un timp foarte scurt . Mulțumim gazdei pentru primire și ospitalitate .

Sejur în mai 2022

• Comentariu trimis pe 23 mai 2022

Dragut si linistit
    • Studio

Check-out devreme, la 11:30.

Locatie centrala, in zona linistita. Curatenie, filtru de cafea, inclusiv cafea la dispozitie, chicineta echipata.

Sejur în mai 2022

• Comentariu trimis pe 17 aprilie 2022

• Studio

Chiar nu am găsit nimic să nu ne placă...

Locație excelentă, în centrul vechi al Clujului. Curățenia exemplară. Prosoapele și așternuturile impecabile. Apartamentul e spațios, complet utilat, chicineta inclusă e foarte bine dotată, de la plită până la filtru de cafea, presou sau fierbător de apă. Am avut la dispoziție și ceai, cafea, zahăr brun :), etc. Mulțumim! Personalul foarte drăguț, până și personalul de serviciu. A fost o plăcere și cu siguranță vom reveni.

Sejur în aprilie 2022

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2021

• Studio

nu este cazul, pentru Untold a fost super ok

Locatia excelenta, confortul amabilitatea gazdei

• Comentariu trimis pe 9 septembrie 2021

Minunat
    • Studio

Este superb. Liniște, aproape de toate punctele turistice. Speram sa revenim pentru mai multe zile. Recomand cu drag

• Comentariu trimis pe 19 august 2021

Foarte frumos și elegant
    • Studio

parcarea mașinii nu este în proximitatea cazarii, însă mașină a fost parcata la primărie în condiții foarte bune și sigure

Locatie centrala, punct istoric, serviabilitatea gazdei este minunata, spatioziteatea camerei, funcționalitate, elegant, modern, confort....

Sejur în august 2021

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 1 iunie 2021

Super ok
    • Studio

Un cuib calduros cu toate facilitatile, gazda amabila, locatie ultracentrala - chiar in inima orasului.

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 2 decembrie 2023

4,0
    Dezamăgitor
    • Studio

-In apartamentul in care am fost cazati a fost foarte frig, căldura mergea in limita setată de proprietar iar pentru noi pentru un 1 Decembrie a fost foarte frig. -Din punct de vedere al curățeniei a cam lăsat de dorit, dar se poate imbunătății cu umpic mai multă atenție la detalii. -Dimineața nu am avut nici măcar de o cafea să zic așa, tot ce am găsit era un plic de ceai, și când zic un plic era chiar un plic.

-Faptul că proprietarul a fost receptiv la nevoia mea de a avea un fier de călcat in cameră, deșii in specificațiile locației scrie faptul că există așa ceva, la cazare nu era, dar s-a rezolvat problema rapid. -Locația apartamentului este una foarte bună pentru Cluj.

• Comentariu trimis pe 20 aprilie 2023

6,0
    Yes/No/Yes/No
    • Studio

A fost cam frig pentru mine, camerele sunt fff inalte,iar caloriferele au temporizator nu ai ce sa le faci. Putina egrasie, iar saltele de la pat sunt cu arcuri. E adevarat scrie mare la intrare daca vrei mai cald sau mai rece suna la nr. Pai nu e un pic ciudat? Tot scopu e sa fie fara interactiune, dar daca vreau mai cald sun ca nu pot singur seta. Temperatura se poate ajuta remote. Deci proprietaru stie tot timpu cat e in camera. Acuma seara e frig ... la 12 noaptea imi este frig.. pai scuza ti nu pot suna la ora aia.. din respect.

Locatia Keyless entry

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 4 iunie 2022

Bine
    • Studio

Studioul in care am stat a fost ok din punct de vedere al dotarilor si al calitatii curateniei din pacate au existat in permanenta probleme cu incuietorile care functionau pe baza unui cod care mai mult nu mergea decat da. Am fost nevoit sa astept patronul sa vina sa mi dea un cod master altfel odata plecat din proprietate n as mai fi putut sa ma intorc. Acest aspect mi s-a parut foarte dereanjant mai ales din punct de vedere al scopului calatoriei respectiv vacanta. In plus se desfasurau lucrari in proprietate care din pacate nu au fost foarte bine primite datorita zgomotului(fiind plecat cu sotia si copii in vacanta) In rest nu a fost nimic special

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 15 septembrie 2021

Cazare ok, cocheta, in apropiere de centru
    • Studio

Cateva lucruri de care nu am fost neaparat incantati: • camera in care am stat noi (Camera D) nu dispune de aer conditionat desi pe booking cand am rezervat camera scria ca este inclus in facilitati (eu de obicei aleg cazari cu aer conditionat dupa cateva experiente neplacute in trecut cand nu am avut si nu puteam Dormi de la caldura, noi dorming in general cu AC pornit pin casa) si am aflat asta d-abia cand am ajuns acolo (norocul a facut ca era destul de racoare afara si nu a fost necesar, altfel as fi fost destul de nemultumita de aspectul asta). • Cand am ajuns am dorit sa vorbim cu doamna cu care tot vorbisem pana atunci insa nu ne-a raspuns la telefon si nici nu ne-a sunat inapoi. A venit o alta doamna de pe scari sa ne zica ca nu exista aer dar ca nu e nevoie ca e destul de racoare afara oricum (?) • Exista un temporizator care cica ar fi acolo ca sa dea drumul la caldura daca e necessr dar care nu functiona (nu am inteles cum si de ce) • cand am ajuns se monta ceva in fata camerei noastre, iar cand am ajuns inapoi la cazare dupa o plimbare era deja montat un fel de dulap in dreapta usii, mai era unul in stanga usii iar colturile lor faceau un culoar extrem de ingust prin care puteam sa intram in camera. Si asa a ramas. • cabina de dus este mica, capatul de la dus trage cu 3 jeturi subtiri de apa, baia in general nu e punct forte dar nu as vrea sa fiu carcotasa. Per total o cazare super ok in care as reveni insa in care s-ar mai putea investi putin in modernizarea camerei

Puncte forte: •locatia (aproape de centru, 10 minute de mers pe jos de Parcul Central). •canapeaua confortabila si spatioasa pentru doua persoane •exterior cochet • Masa cu scaune afara intr-un fel de gradina mica interioara unde poti fuma (desi da in geamurile unei camere de la parter, deci seara nu poti vorbi prea tare) • kitchineta utila dotata cu aragaz, cateva vase, chiuveta fierbator, cani etc. • self check in foarte convenient • nu vine nimeni sa stea cu gura pe tine sa parasesti locatia fix la 11:30 cand se face check out. Big up for that!

• Comentariu trimis pe 13 martie 2024

Perfect din toate punctele de vedere

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 8 martie 2024

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în martie 2024

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: