3. Comentarii despre hoteluri în Bihor

8,8

9,4

• Comentariu trimis pe 15 iunie 2024

• Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Peisajul.de vis și amabilitatea personalului

• Comentariu trimis pe 9 iunie 2024

🤩👍
    • Cameră de familie, dublă, standard - acces la piscină și centrul spa

Wow🥰 Am crezut ca recenziile supraevalueaza acest loc, dar vin si eu in fata celor sceptici si subliniez ca e un loc superb si merita orice distanta parcursa. Dincolo de zona naturala care e de vis, proprietatea e o investitie foarte bine gandita pentru a fi pe placul turistului. Piscina e minunata, incalzita non stop ( chiar non stop).Seara se si acopera, deci fara griji in caz de ploi. Mancarea de la restaurantul propriu este f buna la preturi decente. Camerele f curate. Zona de spa e limitata la o sauna uscata. Cea umeda era nefunctionala cand am mers noi. Apa din ciubār cālduțā.

• Comentariu trimis pe 6 iunie 2024

Foarte frumos însa lipsa amabilității denigrează locul

Ospitalitatea necesită îmbunătățiri

Locație este superbă și mâncarea gustoasă

• Comentariu trimis pe 19 mai 2024

• Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Totul la superlativ: mancarea, piscina, privelistea, curatenia. Personalul foarte amabil, o singura ospatarita care rula pe filmul ei...noroc cu colegul ei, Adrian, care e de milioane. O sedere la superlativ

• Comentariu trimis pe 15 mai 2024

Exceptional!
    • Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Faptul ca a durat cateva minute bune sa le arat dovada platii in conditiile in catr rezervarea se putea face doar cu plata fara posibilitatea de renuntatr si era facuta de 2 saptamani. Ar fi trebuit sa ae stie ca e facuta plata si nu sa caut eu confirmarea de la Booking

Totul facut cu atentie la detalii. Pozitionarea pensiunii, facilitatea atractiilor turistice, curatenia, linistea, imprejurimile.

• Comentariu trimis pe 13 mai 2024

Foarte bune
    • Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Pesonalul mai atent cu clientii

Linistea

• Comentariu trimis pe 3 mai 2024

• Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Poate am avut un mic ghinion, dar servirea oferită de ospătari a fost cel puțin ciudată, ba se, scuzau că întârzie mâncare, iar în timp ce mâncat erau gata să-mi ia farfuria de pe masă.

În primul rând peisajul și condițiile au fost minunate, mâncarea a fost realizată din produse de bună calitate, iar micul dejun surpinzător de, diversificat.

• Comentariu trimis pe 26 aprilie 2024

Mnunat!
    • Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Fetele de la recepție foarte amabile dar mai stangace la servire,dar imi imaginez ce greu gasesti personal in ziua de azi☺️ Legat de curațenie,aceam un halat de baie foarte urat mirositor si patat. Fețele ușilor erau pline de amprente si necurățate de mult!

Arata mult mai bine in realitate,cu foarte mult bun gust,amenajare draguță ,exterior foarte ingrijit,liniște,mancare foarte bună,acel scaun de masaj de la jacuzi,excelent,pacat ca am stat doar o noapte,dar revenim cu siguranta la vară! Fata de la recepție ne a oferit apartament in locul camerei rezervate pentru ca nu era gata curatenia cand am ajuns,nota 10 pt asta.

• Comentariu trimis pe 24 aprilie 2024

Nu am nimic de comentat

Am stat recent la Wild Apuseni Retreat din Remeți, România, împreună cu niște prieteni. Chiar dacă a fost destul de frig, ne-am bucurat de toate facilitățile, inclusiv de piscina de afară, care a fost super. Ne-a plăcut mult și sala de jocuri și spa-ul. Cel mai frumos gest din partea locației a fost că ne-au dat camere mai bune fără să plătim în plus. A fost locul perfect pentru a petrece timp cu prietenii.

• Comentariu trimis pe 21 aprilie 2024

Un sejur minunat , chiar dacă vremea nu a fost de partea noastră

Nimic de obiectat.

Amplasarea . O zonă minunată cu gradină .

• Comentariu trimis pe 17 aprilie 2024

O locatie perfecta pentru relaxare
    • Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Ciubarul nu era foarte incalzit. In ceea ce priveste mancarea, preparatele care nu se aflau pe lista celor recomandate de bucatar nu au fost excelente.

Camera a fost curata si confortabila, iar piscina exterioara incalzita ne-a placut mult. Micul dejun inclus a fost unul vast, iar Preparatele recomandate de ei din meniul restaurantului au fost foarte gustoase. Personalul locatiei a fost prietenos si ospitalier.

• Comentariu trimis pe 31 martie 2024

• Cameră de familie, dublă, standard - acces la piscină și centrul spa

La micul dejun, fiind in still bufet suedez, lipseau etichetele/denumirile mancarurilor precum si informatii din ce ingrediente sunt facute, deci nu stiai ce mananci era pe ghicite daca gustai. Ar trebui puse niste etichete cu denumirea mancarii si continul ei deoarcere unele persoane sufera de alergii.

Mancarea a fost foarte buna si portia este mare, locatia este foarte frumoasa, linistita, un pic departe de obiective turistice. Nota 10 pentru personal, pentru Adrian si colega lui tanara cu par lung blonda (numai stiu cum se numeste 😊)

• Comentariu trimis pe 29 martie 2024

Relaxant
    • Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Din păcate zona nu este foarte ofertantă pentru plimbări sau activități recreaționale, în principiu dacă vrei să vezi o cascadă trebuie sa te deplasezi cu mașina

Personalul foarte amabil 😊 Mâncarea foarte bună și gustoasă 👍🏻 Piscină încălzită, jaccuzi, saună Loc de joacă pentru copii Camerele curate și confortabile

• Comentariu trimis pe 20 martie 2024

relaxant
    • Cameră de familie, dublă, standard - acces la piscină și centrul spa

Mic dejun foarte bun, diversificat, fructe, prajituri... Personal serviabil, cu bun simt sauna, ciubar,piscina ok

• Comentariu trimis pe 26 februarie 2024

Un loc minunat pentru relaxare,un loc din care nu am mai fi plecat!
    • Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Pensiunea este amplasata foarte bine, astfel încât oriunde întorci privirea, îți place ce vezi. Micul dejun diversificat,pranzul/cina,delicioase,piscină,ciubar,saună,masaj,sala de jocuri…,spatiul din jurul pensiunii curat si foarte bine întreținut, susurul raului,cascada,pestera…Ne-am simtit foarte bine! Felicitări gazdelor si personalului pentru ospitalitate și condițiile oferite! Totul a fost la superlativ! Vom reveni!

• Comentariu trimis pe 26 februarie 2024

Totul a fost conform asteptarilor ii ceea ce priveste locatia, per total pot sa ofer nota 9/10, carnea de pui si por
    • Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Mancarea, preparatele din pui si porc au fost alegerile noastre, dar carnea era plina de zgârciuri si foarte greu de taiat(ceafa de porc).

Camera curata si moderna, piscina curata, zona de spa impecabila.

• Comentariu trimis pe 24 februarie 2024

• Suită Junior - acces la piscină și centrul spa

Am rezervat o suită junior pentru 2 adulți si 2 copii. Dar când am ajuns, canapeaua extensibila pentru fete nu era pregătită. După ce am intrat, a apărut un angajat care s-a ocupat imediat de ea. S-a rezolvat destul de repede, dar ne-ar fi plăcut să o găsim deja aranjată. Poate ar fi bine, dacă rezervați o astfel de cameră, să sunați inainte de Check-in și să specificați sau să amintiți detaliul acesta.

Micul dejun foarte "lucrat" și diversificat. De fapt, tot ce am mâncat aici a fost excepțional. Am profitat și de piscină, jacuzzi, masaj. Chiar te relaxezi în locul acesta.

• Comentariu trimis pe 23 februarie 2024

• Suită Senior - acces la piscină și centrul spa

Personal,lipsa personalului se simte

Peisaje

• Comentariu trimis pe 16 februarie 2024

Nimic de reproșat!

Poziționarea locației extraordinară. Piscina curată, apa caldă. Personalul amabil. Foarte mulțumiți, vom mai reveni cu drag. O locație de ținut minte, cu siguranță 👍

• Comentariu trimis pe 14 februarie 2024

• Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Locatia este deosebita, totul este foarte frumos si curat. Personalul foarte amabil, mancarea foarte buna! Cu siguranta o sa revenim 😊

• Comentariu trimis pe 13 februarie 2024

• Cameră dublă sau twin - acces la piscină și centrul spa

Nu am ce sa scriu ca nu ne-a placut.

Am stat 2 nopți,totul a fost superb,mancarea,camera,curațenia,SPA,ciubarul afara cu apa fierbinte,totul la superlativ,peisajul mirific, masajul facut de Doamna Irina,fetele de la restaurant! Totul e special. Recomand !

• Comentariu trimis pe 28 ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 28 ianuarie 2024

De vis!

• Comentariu trimis pe 15 ianuarie 2024

Un sejur reusit.
    • Cameră dublă sau twin, cu balcon - acces la piscină și centrul spa

Faptul ca am stat doar trei nopti.

Locatia pensiunii intr-o zona linistita departe de drumurile aglomerate si totusi usor de ajuns. Personalul care de la inceput pana la sfarsit ne-a fost alaturi gata sa ne ajute cu orice am avut nevoie. Micul dejun variat si bun. Pranzul si cina servite au fost foarte bune. Camera foarte curata, calduroasa, cu tot ce trebuie si exact cum era descrisa in poze. La ultimul etaj se afla sauna si ciubarul din care poti admira privelistea minunata. Un fotoliu de masaj completeaza centrul de wellness de sus. Masajul (optional, contra cost) deosebit nici nu am sperat asa de bine. Piscina,incalzita, la exterior dar acoperita nu am avut curajul sa o incercam dar marea majoritate a celorlalti turisti s-au bucurat de ea. (Pensiunea ofera halate si papuci) Langa piscina se afla o cascada si un fel de grota care se amenajeaza inca. Cred ca atunci cand va fi gata va fi ceva superb. Recomandam cu caldura si neaparat vom reveni. Felicitari gazdelor noastre!

Sejur în ianuarie 2024

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: