3. Comentarii despre hoteluri în Tulcea

8,1

8,8

• Comentariu trimis pe 14 noiembrie 2023

• Bungalou Argos cu cadă cu hidromasaj privată

Canalizarea băii era defectă Doamna de la recepție cu care am interacționat era slab pregătită

Locația

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 25 octombrie 2023

• Călător singur
    • Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

Daca doriti sa va relaxati si sa traiti intr-un coltisor desprins din aceasta lume haotica,va recomand din suflet aceasta locație , pentru atmosfera , oaza de liniste , esti tu si natura. Camera spatioasa , curata , personal exceptional de amabil, cum ar trebui sa fie de fapt . Dupa o zi stat la pescuit poti sa te relaxezi in jacuzzi . O amintire care iti ramane in suflet! Mulțumesc

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 16 septembrie 2023

Razelm Luxury Resort este de 4 stele, dar demn de 5 stele, bine inteles cu Spa in viitor.
    • Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

- Un mare "plonjon" in natura langa apa cu tot ce implica vietuitoarele Deltei. Spre noapte este exceptional. - Micul dejun delicios si variat in functie de tari. - Dineul cu o carte de meniuri alese si bine descrise. Félicitations au Chef demn de 5 stele. - Produsele sant de foarte buna calitate, inclusiv vinurile romanesti pe care am degustat. - Recomand si masajul cu miere de albine.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 31 august 2023

Pe Delta.

__

Resort Luxury.

• Comentariu trimis pe 23 august 2023

Excelent
    • Bungalou twin Argos cu cadă cu hidromasaj privată

Totul a fost la superlativ: personalul foarte amabil, mâncarea excelenta,bungalou spațios,mobilat cu bun gust .O locatie unde relaxarea este la ea acasă. Felicitări tuturor angajaților,servicii excelente!

• Comentariu trimis pe 12 august 2023

• Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

Curățenie exemplară, personal foarte atent, mâncare excepțională!

• Comentariu trimis pe 10 august 2023

Locatie noua,curata dar foarte scumpa pentru ceea ce ofera.
    • Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

Nu ai cum sa vi la Jurilovca sa mananci peste la fripteuza cu ulei rancezit si sa vomiti toata noptea....nu ai cum. Faceti peste proaspat in ulei curat ca eram singurii clienti la cina,nu era graba.

Locatia mult prea scumpa pentru ceea ce ofera. Micul dejun tras de par la atatia bani nu ai n freh,legume....de fapt le ai doar daca le ceri iar eu nu cersesc.Au piscina dar tot timpul au tinut-o acoperita si venisem pentru piscina,la bungalow ai jacuzii dar cu apa din congelator nu ai cum sa stai,seara tantarii,mustele trilioane nu ai cum sa te bucuri seara sa stai afara,bucataria un dezastru mi-a fost rau de la pestele imbacsit in ulei ranced.Sfatuiesc proprietarii decat sa investeasca in reclame false sa plateasca Protv ptr reclama si diferite fete numite influebcerite mai bine ar investi in personal si multe altele,acesti influenceri mincinosi vin cu 0 lei cazare iar noi ceilalti ce putem recomanda locatia venim pe bani grei.

• Comentariu trimis pe 6 august 2023

Liniste,liniste,liniste….
    • Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

Totul a fost la nivelul așteptărilor.Curățenia,personalul,micul dejun… excelent…foarte elegant …cele mai bune materiale folosite(inclusiv lenjerie,prosoape,halate,etc).

• Comentariu trimis pe 2 august 2023

Un loc supra evaluat, insa conform zicalei, "nu e prost cel care cere..."
    • Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

Pacat de frumusetea locului care din nefericire este dedicat doar celor care nu iubesc animalutele de companie, insa dupa apus este practic imposibil sa stai pe teresa bungaloului din cauza insectelor si a tantarilor care din nefericire pentru viitorul acestui concept nu stiu cum se poate rezolva pe viitor! Esti practic in inima locului si a casei lor! Apa de la cada de hidromasaj nu cred ca a fost schimbata avand in vedere spumele si urmele de mizerie!

Loc mirific in mijlocul naturii, constructie noua, concept indraznet! Restaurantul si propunerile din meniu dau o nota de bun gust si rafinament! Micul dejun absolut fabulos!

• Comentariu trimis pe 1 august 2023

Am plecat cu nodul in gat si cu gandul sa revin

Totul a fost ok

Totul! Absolut totul! Nu ai cum sa nu-ti placa un bungalow pe malul apei... este fantastic! De cum am intrat pe poarta resortului toata atmosfera s-a schimbat, am simtit ca orice problema pe care o ai ramane la poarta! Ai la dispozitie gratuit: Barci, hidrobiciclete, bicicleta, ATV-uri, lansete, undite nada! Toate serviciile au fost la inaltimea asteptarilor, si chiar m-am gandit ce as putea reprosa, ce sfat as avea de dat si sa fie ceva imbunatatit. Nu... Sa stai pe terasa in jacuzi incalzit si sa admiri stelele cu un pahar de sampanie langa? .... sa pleci intr-o excursie cu barca.... sa vezi stoluri de pasari salbatice... sa dai la peste la orice ora si oricum? Mancarea foarte buna si rafinata. paturile foarte bune, menajul zilnic, baia curata si foarte eleganta... Da, voi reveni!

• Comentariu trimis pe 30 iulie 2023

F.a.b.u.l.o.s!!!
    • Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

Foarte luxos si o mare atentie la detalii. Personal foarte amabil si prietenos. Bungalow-rile sunt pitoresti, iar jacuzzi-ul este exceptional! Piscina incalzita si toate facilitatile sunt de vis!

• Comentariu trimis pe 30 iulie 2023

Execelent
    • Apartament suită Junior Tholos

Meniul de la restaurant conține 80% preparate din produse congelate; am fi preferat peste proaspăt data fiind proximitatea cu delta și marea.

Foarte frumos complexul, dotări excelente, foarte modern, îngrijit, foarte curat. Acces cu caiacul și hidrobicicleta pe canale și lac; copiii au apreciat bicicletele puse la dispoziție și piscina încălzită.

• Comentariu trimis pe 27 iulie 2023

Nimic.

Totul cu foarte mult bun gust.

• Comentariu trimis pe 25 iulie 2023

• Cameră dublă standard Amyntas

Piscina e cam mică, mai mult pentru copii, iar aerul condiționat din camera nu a reușit sa scadă temperatura nici măcar cu un grad, iar geamul nu avea plasa ca sa îl putem deschide…păcat!

Complexul in sine foarte frumos, personalul amabil, mancarea gustoasa si portiile generoase!

• Comentariu trimis pe 16 iulie 2023

• Călătorie de afaceri

O locație superbă!

• Comentariu trimis pe 9 iulie 2023

• Cameră Premium Amyntas cu balcon și vedere la lac

Saltelele prea tari si pernele prea mari si inconfortabile, preturile prea mari pentru zona si facilitatile turistice.

• Comentariu trimis pe 4 iulie 2023

Feedback
    • Bungalou Argos cu cadă cu hidromasaj privată

Locația, amenajarea resortului, activitățile extra

• Comentariu trimis pe 28 iunie 2023

• Apartament suită Junior Tholos

Nu ne-a plăcut faptul ca apartamentele nu au balcon.

• Comentariu trimis pe 9 iunie 2023

Un sejur superb
    • Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

Personalul amabil, atenția la detalii, locatia buna, meniul diversificat al restaurantului, mic dejun de calitate, multe activitati disponibile.

• Comentariu trimis pe 21 mai 2023

Excelent

Varietatea Micului dejun

Camerele sunt moderne, personalul foarte amabil iar zona este foarte frumoasă

• Comentariu trimis pe 20 mai 2023

un loc foarte frumos
    • Apartament suită Junior Tholos

personalul restaurantului, cu un mai bun exercitiu, vor reusi sa aduca toata comanda pe viitor.

micul dejun foarte bun, merita asteptarea

• Comentariu trimis pe 5 mai 2023

Un loc minunat lasat de Dumnezeu si insufletit de oameni de calitate
    • Bungalou twin Argos cu cadă cu hidromasaj privată

Doar ca sugestie , daca volumul de turisti este foarte mare si vin toti deodata la micul dejun, solutia de a oferi mancarea gatita pe loc pentru fiecare , functie de un meniu ( altfel excelent) oferit , poate provoca intarzieri .

Locatia este excelenta . Retrasa , linistita , suficient de mare si dotata cu tot felul de solutii de petrecere a timpului liber astfel incat sa nu se simta aglomeratia. Servicii incluse in pret la care ai acces facil in sensul ca se afla la discretia turistilor si pot fi luate oricand fara cerere prealabila - hidrobicicleta, biciclete , piscina exterioara, sala de fitness, gustari intre mese puse la dispozitie de proprietate ( probabil doar la evenimente mai importante - de ex mici de 1 mai la discretie ) , vatra de foc exterioara la care poti organiza cu prietenii un gratar , undite pentru pescuit, locuri de joaca pentru copii, teren de tenis ... Am remarcat grija speciala pentru absolut orice - gazonul de pe proprietate, terasele, aleile , bungalow-urile cu jacuzzi incalzit cu care se asteapta turistii, serviciu de concierge non stop, curatenie, prezentarea proprietatii in detaliu, aspectul locatiei in general , amabilitatea personalului, meniuri de Chef , gatite si prezentate profesionist ... Desi preturile sunt foarte mari , atat pentru cazare cat si pentru restaurant, se simte respectul pentreu client si faptul ca incearca sa livreze serviciile la nivelul preturilor cerute. Am apreciat insasi felul in care accepta sugestiile turistilor atunci cand , fiind inca la inceput, nu le iese intocmai cum si-ar dori. Respectul pentru pretul piperat solicitat se manifesta inclusiv prin oferirea "din partea casei"de compensatii atunci cand chiar gresesc cu ceva. Este o locatie in care m-as intoarce oricand deoarece, dincolo de ambientul ofertant exploatat cu bun gust si creativitate , am simtit intradevar respectul pentru musafirul platitor.

• Comentariu trimis pe 2 mai 2023

Un sejur frumos
    • Bungalou Argos de familie cu cadă cu hidromasaj privată

Partea de gastronomie și parțial de servire, raportat la preț-calitate nu S-a ridicat nici pe departe la standardele dorite, am primit peste crud și deși i s-a aratat chelneritei si am rugat-o sa comunice bucătarului, nu am primit nici o explicație sau măcar niște simple scuze. La micul dejun in prima zi nu erau mese libere și a trebuit sa așteptam pana S-a eliberat o masa, ne-am simțit cam penibil mai ales pt in resort de 5 stele. La micul dejun in a doua dimineața nu mai erau anumite preparate disponibile din variantele si am primit altceva fata de ce comandasem și destul de expeditiv chelnerul.

Locația, cazarea, bungalow-ul absolut superb, intim, cu jacuzzi, pe terasa, leagăn, loc pt pescuit, tot confortul. Facilitățile gen plimbarea cu hidrobicicleta, cu barca la obiectivele din zona, totul foarte frumos.

• Comentariu trimis pe 1 mai 2023

excelent