3. Comentarii despre case de vacanță în Judeţul Sibiu

9,7

10,0

• Comentariu trimis pe 29 decembrie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Totul a fost la superlativ, curatenie, caldura, spatiu generos. Cu drag vom reveni si data urmatoare!

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 20 decembrie 2023

Foarte multumiti
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartament foarte chic amenajat, ornat cu decoratiuni specifice sarb de iarna Curatenie Utilat cu tot ce trebuie

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 30 noiembrie 2023

nimic

tot

Sejur în noiembrie 2023

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2023

A fost foarte bine
    • Apartament cu 1 dormitor

Pentru perioada in care am fost cazati, am simtit necesitatea unui aparat de aer conditionat.

Locatia este foarte buna, apartamentul este nou, dispune de toate utilitatile si foarte confortabil. Locul de parcare dedicat este foarte binevenit.

• Comentariu trimis pe 24 august 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Aflat la etajul 7 intr-un complex de blocuri noi, apartamentul a fost ceea ce ne-am dorit pentru șederea la Sibiu. Curat, mare și bine echipat, ne-a satisfăcut toate necesitățile (familie de 2 adulti și 2 copii). La max 2 min de mers pe.jos este un mare centru comercial de unde se poate face aprovizionarea. Foarte mulțumiți! Recomandam cu căldură!

• Comentariu trimis pe 12 iulie 2023

Totul a fost perfect

Locația arata excelent, iar raportul calitate preț este excelent.

• Comentariu trimis pe 5 aprilie 2023

Totul a fost in regula.

Curat si confortabil.

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 10 ianuarie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Spațiul de parcare necesita atenție la manevre, dar te obișnuiești repede.

Apartament modern, mobila de buna calitate, pat și canapea confortabile, bucătăria foarte bine utilată, baie spațioasă și bine garnisită. Curățenie ireproșabilă.

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 4 decembrie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Apartament în bloc nou, cu loc de.parcare privat, la 10 minute de centru, curat și spatios, utilat cu tot ce ai nevoie, self check în foarte ușor.

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2022

Foarte frumos

Nu e cazul.

Totul a fost foarte bine și a corespuns descrierii de pe site. Vom reveni când vom mai avea treabă în Sibiu. Mulțumim gazdei pentru curățenie, confort și amabilitate.

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 30 august 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Un apartament dragut, curat, cu toate cele necesare. Aproape de hipermarket uri. Zona linistita. Comunicare excelenta cu proprietarul. Loc de parcare gatuit. Recomand cu incredere.

• Comentariu trimis pe 30 august 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este exact ca în poză,foarte curat utilat,cu tot ce ai nevoie pt un concediu perfect cu familia.Acces facil la locație și parcarea este un plus. Ne-am simțit foarte bine și cu siguranță o sa revenim 👍👍

• Comentariu trimis pe 3 august 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Totul a fost conform dorințelor. Mulțumim pentru tot.

• Comentariu trimis pe 1 august 2022

Foarte frumos
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu mi-a plăcut faptul că nu avea aparat de aer condiționat și noaptea a fost foarte cald! Apartamentul e la etajul 7,cu lift!

Ne-a plăcut foarte mult poziționarea apartamentului,fiind pentru o noapte de tranzit,a fost perfect! De asemenea am apreciat amabilitatea gazdei și micile surprize dulci pregătite de aceasta!Curățenia și bunul gust în decorarea apartamentului le-am apreciat în mod deosebit! Dimineața am putut face rapid cumpărături pentru micul dejun!

• Comentariu trimis pe 21 iulie 2022

Este atât frumos apartamentul, încât mă voi întoarce cu bucurie în toamnă când am o altă rezervare.
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul nu include în preț mic dejun, dar locația este foarte aproape de mallul de la intrarea din oraș, de Lidl, de Kaufland și de piață, deci nu este o problemă lipsa micului dejun din preț; în afară de asta, bucătăria apartamentului este foarte mare și are tot ceea ce trebuie pentru a găti.

• Comentariu trimis pe 19 iulie 2022

Vacanță Sibiu
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu există ceva să nu ne fi plăcut!

Apartamentul este superb, găsești în el tot ce ai nevoie. Am fost în multe locații dar acesta merită nota 10 cu felicitări. Un apartament mobilat modern, un balcon imens plin de flori.bucataria utilată, loc de parcare iar în living găsești o mare plasmă. Felicitări proprietarului!

• Comentariu trimis pe 5 iulie 2022

Excelent
    • Apartament cu 1 dormitor

Minunat, totul! Am avut cate o surpriza dulce la sosire, in bucatarie ne asteptau cele necesare pentru micul dejun: ceaiuri, cafea, zahar. In apartament erau toate cele necesare unei sederi placute, confortabile: papuci, produse de igiena personala, produse de curatenie, spalat rufe, vase, lenjerii de pat, prosoape, vase, tacamuri... masina de spalat vase, rufe, uscator de par, aparat de cafea, microunde, fierbator, hota, centrala. Toate, de calitate foarte buna. Am avut si internet, Netflix, priveliste frumoasa, cu vedere la munte. Apartamentul arata curat, bine ingrijit si foarte frumos amenajat, totul parea nou. Toate cele necesare ca sa te simti ca acasa. Am observat de asemenea ca alti oameni au mentionat ca ar fi ideal sa fie un cuptor cu microunde, tirbuson si pot spune ca erau prezente, pe semne ca s-a tinut cont de acele sugestii, de apreciat. Ca locatie, este la cateva minute de un centru comercial cu food court, McDonalds, KFC, Carrefour, Lidl si multe magazine. Intrarea este pe baza de cod atat in bloc cat si in apartament. Comunicarea a fost excelenta, nu am intampinat niciun fel de probleme, totul a fost foarte smooth, am gasit usor locatia, este si un lift acolo, parcare. Am avut o sedere foarte placuta, cu siguranta recomandam cu toata increderea, 10 din toate punctele de vedere.

• Comentariu trimis pe 4 mai 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Este situat intr-un bloc nou, lift, spatii moderne. Loc de parcare gratuit. Comunicarea cu gazda a fost una impecabila. Apartament spatios, foarte bine dotat si foarte curat. Mutumim pentru tot si felicitari proprietarilor pentru munca pe care o depun.

Sejur în aprilie 2022

• Comentariu trimis pe 27 martie 2022

Totul la superlativ
    • Apartament cu 1 dormitor

Daca ar fi toate cazările și toate gazdele așa ca aici nu am mai pleca din țară ! Apartamentul este minunat .Totul este mobilat și utilat cu gust . Curățenie exemplară! Priveliște de vis! Vom reveni curând! Mulțumim!

Sejur în martie 2022

• Comentariu trimis pe 19 martie 2022

Super! 10+

- nu am avut neplaceri.

Curatenie. Miros placut. Mobilier si dotari in stare -ca nou- .Bloc nou in cartier nou. Mai spatios decat orice camera de hotel. Am gasit vesela si alte maruntisuri necesare la bucatarie.Balcon lung (6 metri cred)cu masuta (suntem fumatori si am apreciat).Loc de parcare asigurat, cu vedere de la geam. Este la 5 minute de mers pe jos de un complex comercial ( shopping city,mall) unde gasesti restaurante, supermarket - tot ce vrei. Este la 1 min cu masina de drumul european, si la 12 de centru vechi, nu stai cu stres in aglomeratia din centru.

Sejur în martie 2022

• Comentariu trimis pe 25 februarie 2022

Recomand!

Foarte curat. Amplasare bună. Loc de parcare

Sejur în februarie 2022

• Comentariu trimis pe 6 februarie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este foarte cochet, curat si bine ingrijit. Recomand calduros.

Sejur în februarie 2022

• Comentariu trimis pe 25 ianuarie 2022

Apartament modern, pret destul de ok.

Totul a fost ok.

Foarte spațios, îngrijit și cochet.

Sejur în ianuarie 2022

• Comentariu trimis pe 19 ianuarie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Comunicarea cu proprietarul foarte buna, apartamentul este foarte curat,spatios, pat confortabil,la ultimul etaj, liniște si decorat cu mult gust(decoratiile de Craciun au fost o surpriză apreciată). Era foarte posibil sa nu luam in considerare acest apartament din cauza unui comentariu negativ.Noi nu am sesizat nimic,experiența fiind cat se poate de plăcută. Recomand 100% cu căldură si incredere acest apartament .

Sejur în ianuarie 2022