3. Comentarii despre case de vacanță în Braşov

Pe baza a 60 comentarii pentru acest apartament

9,8

9,5

• Comentariu trimis pe 10 iunie 2024

Sejurul a fost excelent. Vom alege aceasta locatie de cate ori mergem in Brasov
    • Apartament cu 1 dormitor

Ca de obicei totul a fost super.

Sejur în iunie 2024

• Comentariu trimis pe 26 mai 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul confortabil, utilizat cu tot ce este necesar. Cartier curat și liniștit.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 26 decembrie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Recomand acest apartament. Noi ne-am simțit foarte bine aici. Totul a fost ok. Curățenie, căldură,foartemultă liniște, proprietarul foarte amabil. Apartamentul este la 3 minute de mers pe jos de Coresi Mall . Nota 10 +

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 22 octombrie 2023

Excelent
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu am nici un fel de obiecții.

Gazda extraordinara, plăcută. Apartamentul foarte bine poziționat. Curat, comod cu tot ce ai nevoie pentru a te simți ca acasă. Lenjerie de calitate, alba emaculata, la fel și prosoapele. Parcare. Wi-ti. Complexul Coresi este un cartier frumos, nou cu tot ce ai nevoie. Aerisit, LA 200 metri de Coresi Mall. Într-un cuvânt totul merită.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 9 octombrie 2023

Totul a fost perfect. Locatie superba, apartamentul foarte spatios și curat! Gazda foarte amabila!
    • Apartament cu 1 dormitor

Locație superba, apartament curat și dotat!

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 17 septembrie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Totul e minunat!! Curat și foarte primitor!! Recomand cu tot dragul!! Am stat 2 zile, 2 adulti si un copil și ne am simțit ca acasă!!

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2023

Locatie perfecta, optiune buna de cazare in Brasov. Recomand !
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu am nimic ce nu mi-a placut.

Curatenia si confortul spatiului, existenta unui loc de parcare, pozitionarea apartamentului intr- un cartier nou si frumos, in vecinatatea complexului comercial Coresi. Disponibilitatea de a ne caza inaintea orei de chech-in, discretia si amabilitatea propietarului. Apartamentul se prezinta conform poze si ai tot ce iti trebuie pentru a petrece cateva zile ( prosoape, hartie igienica, sapun, masa de calcat, uscator de par etc ). Multumim pentru apa rece gasita in frigider. Cu siguranta vom mai reveni !

• Comentariu trimis pe 4 septembrie 2023

O locatie superba intr-un cartier nou, select situat intr-o zona a orasului foarte frumoasa.

Totul.

• Comentariu trimis pe 28 august 2023

sejurul perfect
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur
    • Apartament cu 1 dormitor

Curatenie, liniste, parcare in fata blocului, vedere fabuloasa, fier de calcat, apa plata, sampanie, pret competitiv

• Comentariu trimis pe 5 iulie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Excelent ! Apartamentul foarte curat și spațios, amplasat într un complex unde ai totul la îndemână, inclusiv centrul comercial, iar gazda foarte primitoare. Multumim , ne-am simțit foarte bine și cu siguranță vom reveni !

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Apartament cochet, curat, mobilat modern, dotat cu absolut tot ce este necesar pentru petrecerea unui sejur placut.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 19 iunie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este exact ca si in poze,dotat cu tot ce ai nevoie.Am avut parte de o curățenie impecabilă, gazdă este foarte primitoare,ne_am simțit că si acasă. Sigur vom reveni,recomand cu mare drag!

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 18 aprilie 2023

Foarte ok
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu avem nimic ce nu ne-a plăcut

Apartamentul este exact ca în poze, cu tot ceea ce am avut nevoie. Este extrem de curat,se vede atenția la detalii. Am apreciat faptul că proprietarul ne-a lăsat câteva atenții în bucătărie. Am comunicat foarte ok și cu proprietarul, ne-a așteptat la ora stabilită.Ne-a plăcut foarte mult și zona unde este amplasat, foarte liniștită și civilizată, curată,cu locuri de joacă pentru copii, cu cafenele și multe alte locuri unde poți mânca. Am ajuns destul de repede și în centrul orașului.Mulțumim frumos și cu siguranță vom reveni!

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 26 martie 2023

Totul a fost ireprosabil . Recomand cu mare incredere

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 6 martie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Totul la superlativ! Locatia este una extrem de primitoare. Am avut parte de o sedere conform asteptarilor: curatenie impecabila, toate cele necesare, priveliste frumoasa de la balcon, camere mari si frumos decorate. Gazda foarte amabila si calduroasa Recomand cu drag!

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 1 martie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Locația este foarte curata si plăcută, poziționată intr-un cartier nou, foarte aproape de Mall iar proprietarii sunt atenți la nevoile clientului. Eu m-am simțit ca acasă. Mulțumesc

• Comentariu trimis pe 13 februarie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Apartament minunat, spatios, locatia perfecta, liniste, locuri multe de parcare

• Comentariu trimis pe 5 februarie 2023

Sejur placut
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu este cazul. Totul a fost excelent.

Totul a fost foarte bine. Apartament amenajat cu bun gust, foarte curat, dotat cu tot ce este nevoie pentru un sejur. Comunicarea cu proprietarul a fost foarte buna. Sigur vom mai veni la aceasta locatie.

• Comentariu trimis pe 24 ianuarie 2023

Extraordinar
    • Apartament cu 1 dormitor

Proprietarul a fost foarte amabil si dispus sa ne ajute cu orice nelămurire pe care o aveam.Apartamentul este amplasat intr-un complex nou,vis-a-vis de mall-ul Coresi,având acces la o multitudine de restaurante,cafenele,magazine etc.Apartamentul in sine este spațios,curat si nou mobilat.Bucătăria dispune de toate ustensilele necesare,iar balconul este generos.Distanța de la Gara Brasov pana la locație este de aproximativ 10 min pe jos.

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 11 decembrie 2022

De neuitat
    • Călător singur

Totul ne a plăcut

Foarte curat și am avut totul la dispoziție

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 15 august 2022

Superb! Recomand cu incredere! Ne vom reintoarce cu placere!
    • Apartament cu 1 dormitor

absolut perfect de curat si amenajat cu toate utilitatile necesare!👍

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 1 august 2022

Relaxare si comfort!
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu exista nimic neplacut!

Apartamentul arata exact ca in poze, foarte curat, lenjerie imaculata, are tot strictul necesar unei vacante in familie si nu numai, liniste, peisaj, aer curat, parcare gratuita in fata blocului, apartamentul fiind la etajul 3, ofera o priveliste foarte placuta! O placere maxima sa servesti cafeaua la balcon dimineata! Magazine, terase unde poti servi o cafea sau sa mananci, toate peste drum de bloc sau foarte aproape, diverse locuri de joaca prin jurul blocului, pista de biciclete, mall-ul Coresi, tot ce iti doresti gasesti in acest cartier! Multumim pentru tot, si pentru surpriza din frigider cu care ne-ati intampinat! :)

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 8 iulie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Ar fi fost utile niste plase la geamuri, am fugărit într-o seară vreo 2 țânțari, dar până să îi prind tot a reușit să ciupească copiii

Apartament curat, aproape de magazine, parc acvatic, zoo și tot ce am mai vizitat noi. Gazda foarte amabila

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 14 iunie 2022

Super ok
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartament este nou cu lift,,in cel mai nou Cartier din Brasov,totul este frumos aranjat cu gust,living retro cu terasă cu vedere,baia spațioasă cu cada mare,mașina de spălat,am fost o familie cu o fetiță de 4 ani,ne am folosit de bucătărie care a fost dotată cu electrocasnice de top,am avut parcare,și spațiu de joacă pt copil , obiective turistice la 5 minute cu mașina și mall Coresi la 3 minute de mers pe jos. Totul a fost peste așteptări,curățenie impecabila ,gazda super ok,nu am fost deranjați deloc ,nota 10 vom mai reveni cu drag.

Sejur în iunie 2022