3. Comentarii despre hoteluri în Tulcea

• Comentariu trimis pe 21 mai 2024

Tot

• Comentariu trimis pe 20 mai 2024

• Casă de vacanță

Locație extraordinara ,liniște, peisaj pitoresc de poveste unde poți admira apusul.Cazarea impecabilă. Camerele spațioase și curate. iar grădina este locul perfect de relaxare (loc de joaca pentru copii, terasă spațioasă, foișoare...) Zilnic ne-am bucurat de un meniu delicios cu desert surpriza 😃 Am fost plăcut impresionată de gazdele foarte primitoare, au organizat excursii superbe in Pădurea Letea, Sulina, Mila 23, oferind toate informațiile despre fiecare obiectiv turistic. Recomand cu încredere.🤗

• Comentariu trimis pe 7 mai 2024

Excelent!!
    • Casă de vacanță

Nu ne-a lipsit nimic, totul a fost la superlativ

Gazdele foarte primitoare, eu nu am mai intalnit asa oameni pana acum, ne-am simtit ca acasa. Oamenii se dau peste cap sa iti fie bine. Excursii super bine organizate pe Dunare, Domnul Sandu este un ghid foarte bun iti explica tot ce este de explicat de prin zona, ramai cu multe informatii. Doamna Dora este o gazda extraordinara ne intreba constant daca este totul ok daca ne este bine daca mai avem nevoie de ceva. Atentie la detalii, de la aranjamentul de pe masa la curatenia din pensiune din curte din barca. Mancarea e geniala, varietate, portiile mari, tuica din partea casei vin din partea casei, cafea la discretie, ne-au facut si mancare separat pentru cei mici. Comunicarea excelenta! Liniste, noi ne-am odihnit excelent, ne-am incarcat bateriile. Au loc de joaca pentru copii, catelus mic si haios. Pentru noi a fost o experienta unica in Romania, recomandam cu caldura! Asa arata o afacere facuta cu suflet. Va multumim mult!

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2023

• Casă de vacanță

Locatia este excelenta. Locul de cazare este foarte ingrijit si primitor. Exista spatiu de joaca pentru copii, foisoare, loc de luat masa, bucatarie complet utilata. Gazdele sunt foarte primitoare, ne-au ajutat inclusiv cu excursiile pe care le-am dorit in Delta. Recomand locul cu mare incredere!

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

Combinatia perfecta intre confort, natura si traditional
    • Casă de vacanță

Desi exista un ponton al locatiei, nu este ideal pentru pescuit direct de acolo deoarece sunt pietre. Se poate pescui, insa cu grija. Nu e o problema a proprietatii in sine ci asa este zona. Se poate insa merge la scurta distanta cu barca.

Totul este conform pozelor - chiar mai frumos - o oaza de liniste in mijlocul naturii. Proprietarii au fost primitori si ne-au ajutat cu tot ce am avut nevoie. Am luat masa direct la locatie - preparate din peste extraordinar de bune si variate. Portiile au fost mari si in caz de mai era nevoie se puteau completa. Programul de masa era flexibil si discutat cu o zi inainte. De asemenea era si o bucatarie pe care o puteam folosi dotata cu cafea/aparat de cafea, vesela, frigider, pahare, etc. Camerele dotate cu toate cele necesare, dragut amenajate si curate. Fiecare camera are intrare separata si baie proprie. Contra cost se pot organiza excursii, plecari la pescuit sau transferuri la aproximativ aceleasi preturi de pe piata - barcile lor sunt bine mentinute, curate si confortabile; programul lor este flexibil si discutat cu o zi inainte.

• Comentariu trimis pe 14 august 2023

Perfect!
    • Casă de vacanță

Sincer nu avem ce completa la aceasta rubrică...

Ne-am dorit un loc liniștit și curat și așteptările ne-au fost depășite. Camerele sunt spațioase, atent decorate .Bucătăria ne-a plăcut la nebunie ;gazdele primitoare și disponibile ; mâncarea f bună ; paturile extrem de confortabile.

• Comentariu trimis pe 16 mai 2023

• Casă de vacanță

Nu avem nici umbră de obiecții!

A fost cea ce ne-am dorit, ba chiar mai mult. Gazde, ce fac totul din plăcere și cu dăruire de sine. Am avut parte de mese pregătite cu suflet specifice zonei.

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 29 iunie 2022

Totul

• Comentariu trimis pe 27 mai 2022

-5⁶

Camere curate și paturi confortabile, loc de joaca si spatiu de recreere superbe, mancare gustoasa și variata.

• Comentariu trimis pe 17 mai 2022

Ospitalitate in inima Deltei
    • Casă de vacanță

-Ospitalitatea proprietarului și a doamnei bucatarese - Mesele cu specific local - Elementele arhitecturale si design-ul interior - Excursiile organizate - Linistea locului

• Comentariu trimis pe 12 aprilie 2022

• Casă de vacanță

Design-ul, bucataria, bicicletele disponibile.

Sejur în martie 2022

• Comentariu trimis pe 19 septembrie 2021

• Casă de vacanță

Curat, mancare buna, posibilitate de a face excursii in zona cu ambarcatiunea gazdei.

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2021

Punctualitatea

- Curățenie, dar pentru prețul plătit era de așteptat - Mâncarea

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2021

• Casă de vacanță

Curățenia a lăsat de dorit..

Locatia, personalul,facilitatile

• Comentariu trimis pe 30 august 2021

O minivacanta relaxanta :)
    • Casă cu 1 dormitor

Am avut o minivacanta frumoasa, din pacate prea scurta.. Gazdele au fost minunate, locatia, camera, micul dejun..toate au fost la superlativ.. :)

• Comentariu trimis pe 27 august 2021

Excelent, confort și calitatea serviciilor excepțională
    • Casă cu 1 dormitor

Nu se aplica , mi-a plăcut totul

Ce pot spune despre Stuffino Crișan decât vorbe de laude. De la momentul când am făcut rezervarea pana la plecare, locul acesta și gazdele merita mai mult de 5 stele dacă as putea sa le dau. Vila se afla la 20 de minute de mers pe jos de unde oprește vasul Navrom, in partea dreapta. Este un complex de 6 cazări, trei clădiri cu 2 camere fiecare. Camerele sunt foarte curate si amenajate tradițional. Exista si posibilitatea de a lua micul dejun acolo ( 30 RON ) sau meniul zilei pentru cina ( $60 RON ). Totul este preparat fresh , meniul zilei consta din ciorba de peste, din care pot mânca 2-3 persoane, felul doi ( specialitate din peste ) si desert foarte delicios. Gazdele au fost așa de drăguțe ca ne-au oferit si țuica/vin din partea casei. Oamenii ăștia ne-au făcut sa ne simțim așa de bine, de parca eram parte din familie, foarte drăguți si ospitalieri. Excursiile în delta le-am făcut tot prin ei, Sandu, gazda, se ocupa ca sa ne ducă cu barca prin locuri mirifice. In camera exista un pliant cu ce excursii oferă ei. Dacă voi reveni in delta , cu siguranța voi sta tot pa Stuffino Crișan. Mulțumim pentru experiența de neuitat, Dora și Sandu.

• Comentariu trimis pe 27 august 2021

O pensiune minunata in mijlocul Deltei!
    • Casă de vacanță

Nu a existat ceva care sa nu ne placa!

O pensiune mica și cocheta, in stil modern-tradițional in care simplitatea și bunul gust sunt la ele acasa. Gazdele amabile și ospitaliere iar mancarea extraordinara in special storceagul, icrele, zacusca de peste și dulcețurile de smochine și zmeura. Recomand!

• Comentariu trimis pe 22 august 2021

• Casă de vacanță

O locatie frumoasa,cu bun gust,cu oameni minunati si cu o bucatareasa desavarsita! Multumim!

• Comentariu trimis pe 16 august 2021

• Casă cu 1 dormitor

Totul a fost minunat! Mulţumim frumos gazdelor!

• Comentariu trimis pe 15 iulie 2021

O cazare de buna calitate in inima deltei.
    • Casă cu 1 dormitor

Inchirierea bicicletelor: am inchiriat doua biciclete in doua seri pentru doua ore si la final am platit cat pentru doua zile intregi! Wifi disponibil doar in zona comuna; in camera nu era disponibil!

Camera foarte confortabila si curata. Mancarea de peste servita este foarte buna si la un pret acceptabil, dar trebuie comandata de cu seara vpentru ziua urmatoare.

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 12 septembrie 2021

3,0
    Prost
    • Casă cu 1 dormitor

Sistemul de tarifare al meselor , faptul ca in 3 zile nu s-a făcut curățenie, plata patului de campanie suplimentar

Locația

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2021

Bine
    • Casă de vacanță

Sunt puține activități care se pot face în Delta din punctul de vedere a unuia care nu are barcă personala și nu pescuiește. Pensiunea Crișan organizează vizite cu ghid prin Delta care durează 3.5-4 ore. În afara de aceste vizite sunt puține lucruri cu care îți poți umple ziua

Am mâncat foarte bien în fiecare zi. Ciobe de peste excepționale și felul doi din peste foarte bun

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 6 aprilie 2024