3. Comentarii despre hoteluri în Constanţa

• Comentariu trimis pe 3 septembrie 2023

Totul.

• Comentariu trimis pe 26 august 2023

• Cameră dublă

Aici am găsit liniște, curățenie, gazde primitoare, cam tot ce-ți dorești când vrei să te relaxezi. Superbă locația, la doar câteva minute de plaja. Recomand.

• Comentariu trimis pe 17 august 2023

• Cameră dublă cu vedere la mare

Totul a fost la superlativ ! Gazdele jos pălăria ! Foarte curat !

• Comentariu trimis pe 1 iulie 2023

• Cameră dublă cu vedere la mare

A fost o experienta foarte placuta, intr-o locatie curata, foarte linistita, cu gazde foarte amabile si gata oricand sa te ajute cu tot ce ai nevoie.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 8 iunie 2023

Atmosferă foarte placută, am avut un sejur in care ne-am simțit foarte bine.
    • Cameră dublă

Nu am nimic care sa nu-mi fi placut.

Gazde foarte primitoare, o locație frumoasă, frumos și cu bun gust amenajată și decorata, foarte curat, personal deosebit de amabil.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 23 iulie 2022

Cazare linistita aproape de mare.
    • Cameră dublă

E puuutin mai departe de centru, adica pe axa perpendiculara cu fostul Acolo, dar in continuare la 5 minute de plaja si 10 minute de mijlocul vamei, doar ca au mai fost catei pe drum, din fericire neagresivi. Nu e o locatie de petreceri, ceea ce nu e un minus, dar de stiut pentru cine cauta.

E o locatie draguta, curat, de familii. Camera e spatioasa si curata. Am avut apa calda in permanenta. In spate e o bucatarie de vara in care ai cam orice iti trebuie ca sa mananci si sa poti sa stai relaxat. E un loc in care as veni si cu copii.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2022

• Cameră dublă

totul la superlativ, gazdele minunate, ne-au dus inclusiv la aeroport cand au vazut ca ne intarzie transferul spre aeroport. Vom reveni cu siguranta

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 23 septembrie 2021

• Cameră dublă

locatia foarte ingrijita. Curata.Bine utilata.

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2021

Un sejur ok
    • Cameră dublă cu vedere la mare

Camera pe care am ocupat-o (nr 8) avea probleme de presiune a apei la dus. Deasemenea, apa se prelingea in afara suprafeței de dus, făcând balta in toată baia.

Gazdele foarte drăguțe și primitoare. Cafea și fructe (mere) din partea casei in fiecare dimineața. Bucătărie comuna dotata pentru prepararea unui mic dejun in regie proprie.

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 29 august 2021

The Old Border
    • Cameră dublă cu vedere la mare

Camerele cam mici dar suficiente pt un cuplu.

Gazdele foarte primitoare, locația retrasa fata de zgomotul din centru, curtea bine întreținută și faptul ca se poate parca în fata proprietății.

• Comentariu trimis pe 26 august 2021

Recommended
    • Cameră dublă

Tarif putin scump, dar întreaga Vama Veche este scumpa.

Foarte curat, bine întreținut, liniste.

• Comentariu trimis pe 16 august 2021

• Cameră dublă

Parcarea nu este privata, este in strada. Nu este vina hotelului, dar strazile din zona sunt de fapt ulite prafuite. Presiunea la apa este cam mica.

Un mic hotel foarte cochet, intr-o zona linistita. Proprietarii se ocupa personal de spatiu, si se vede, totul este foarte curat, si mult peste "standardele" de pe litoral.

• Comentariu trimis pe 13 august 2021

M-am simțit ca acasa
    • Cameră dublă

Nu am găsit ceva negativ de spus despre pensiune. Ar fi multe de zis despre autoritățile locale care nu dau doi bani pe turiști...

Mi-a plăcut ca au rămas aceiași oameni comunicativi, respectuoși și cu mult bun simt. Mi-a plăcut ca ce vezi în poze aia găsești. Au bere, apa, suc, espresor de cafea (dimineața cafeaua a fost din partea casei), toate la preturi decente. Am avut noroc când am ajuns ca era gata camera și am fost cazat mai devreme. Au locuri de parcare. Dacă respecți regulile vei avea un sejur minunat. Noi putem spune ca fost un sejur minunat, la fel ca data trecuta. Garantat data viitoare tot aici ne vom caza.

• Comentariu trimis pe 7 august 2021

A fost un sejur relaxant, de repetat
    • Cameră dublă

E putin cam departe, spre capatul vamii, dar cum Vama nu este atat de mare, nu as spune ca e un impediment.

Locatia este foarte frumoasa, dispune de o curte mare, o bucatarie de vara care este excelenta pentru cafeaua de dimineata - care, apropos, este din partea casei. In plus, exista un frigider din care va puteti servi, contra cost, cu bere, apa, sucuri, etc (cand nu vrei sa bati drumul pana la magazin, e numai bun). Bonus pentru cei care calatoresc cu copii - exista un loc de joaca pt cei mici, adiacent(dar separat) bucatariei de vara. Camera este foarte curata, suficient de spatioasa. Noi ne-am bucurat de liniste.

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2021

• Cameră dublă

Patul a fost destul de incomod. As recomanda cate 2 perne in loc de una, cadrul patului fiind din metal, nu poti sta rezemat de spatar in nici un fel

Foarte frumos decorat, camera destul de mare, gazdele foarte primitoare. M-as intoarce cu drag!

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2021

• Cameră dublă cu vedere la mare

Bucataria de vara nu are o masina de spalat vase ,tacamurile dupa folosire sunt spalate de mana ceea ce nu ofera un grad de igiena corespunzator.Gazdele au spus ca ofera la micul dejun fructe,am vazut decat un cos cu mere de care nu se atingea nimeni de o saptamana.

Gazdele sunt cordiale si primitoare cu oaspetii

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2021

Sejur Vama Veche
    • Cameră dublă

-curte spatioasa -terasa -bucataria exterioara cu toate utilitatile -foarte aproape de plaja

• Comentariu trimis pe 20 iulie 2021

• Cameră dublă cu vedere la mare

Locatie frumoasa, intr-o zona liniștită, la 15 min. de mers pe jos pana în centrul stațiunii. Curat și frumos amenajat, cu facilitati pt prepararea micului dejun. Apreciem cafeaua din partea casei :)

• Comentariu trimis pe 28 iunie 2021

Curățenie și liniște

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2021

Cuplu cu bebe
    • Cameră dublă cu vedere la mare

Accesul greoi spre locatie, drumuri neasfaltate si pline de gropi. Accesul spre plaja se face tot pe un drum neasfaltat, un pic dificil cu carutul daca ploua. - Camerele mici. - Nu se justifica costul suplimentar pentru camerele cu vedere la mare, deoarece vezi marea doar de pe terasa de acces, nu din camera, sau cel putin asa a fost in cazul nostru

Gazdele primitoare, ne-au lasat sa facem check-out-ul mai tarziu, au oferit cafea si fructe din partea casei, ne-au oferit recomandari de locuri unde sa luam masa - curtea frumoasa - prosoapele s-au schimbat zilnic - zona linistita - frigider in camera

• Comentariu trimis pe 24 iunie 2021

• Cameră dublă cu vedere la mare

Camerele nu au balcon individual, si holul de acces spre camere este considerat si balcon. Vederea catre mare este indepartata si obturata de alte cladiri.

Spatii comune placute, cu facilitati bune, cafea din partea casei dimineata. Camere curate. Zona linistita. Acces securizat in curte.

• Comentariu trimis pe 21 iunie 2021

Impresii foarte placute
    • Cameră dublă cu vedere la mare

Stilul, proprietarii, levănțica din curte

• Comentariu trimis pe 6 iunie 2021

Excelent
    • Cameră dublă

Foarte curat, liniștite, un mini loc de joaca pentru copii, cafea din partea casei pana în ora 12, gazdele foarte primitoare. Locația este imediat după hotel Elektra, departe de agitația Vamei dar la 5 min de plaja amenajata. Vom reveni cu drag

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2023

6,0
    Locatie ok
    • Cameră dublă cu vedere la mare

Recomandam galeata cu mop la baie, apa se imprastie peste tot, este mica si aluneca gresia foarte rau. De preferat o plasa la usa, tantarii si insectele intra noaptea in camera, nu ma asteptam la asa multi tantari, de preferat sa se aplice anumite solutii pe hol si langa usi in exterior.

Terasa, bucataria de vara ok, aer conditionat functional, mini frigider foarte bun. Gazdele foarte amabile si prietenoase, copiii lor foarte dragastosi (s-au jucat cu baietelul nostru).