3. Comentarii despre hoteluri în Constanţa

6,9

• Comentariu trimis pe 15 octombrie 2023

Prima si ultima experienta la Hotel Victoria
    • Suită cu vedere la mare

Foarte multa galagie, si din imprejurimi, si din camerele vecine. Instalatie sanitara defecta. Lipsa lift.

Aproape de plaja si de magazine, farmacii, restaurante. Camere curate si spatioase cu terasa.

• Comentariu trimis pe 15 august 2023

Plăcut
    • Cameră dublă cu balcon

Clienții hotelului sunt obligați sa lase cheia la recepție de fiecare data când părăsesc cazarea, acest lucru are și un beneficiu: nu trebuie sa mai ai grija ei, însă nu mi se pare normal sa nu pot alege dacă doresc sa mi țin cheia pe parcursul șederii sau dacă am plăcerea de a o lasa când eu lipsesc. In camera se simte un miros puternic de umezeala. Pe balcon nu a fost maturat înainte sa primim camera, pe jos erau rămase coji de semințe de la persoanele dinaintea noastră.

Zona este avantajoasa, e la câteva minute de plaja. Personalul e foarte amabil. Patul este confortabil. Atat frigiderul cât și aerul condiționat erau funcționabile.

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2023

• Cameră dublă cu balcon

Aerul condiționat disfuncțional... Semnalul tv când funcționa.... cînd lipsă semnal. Minibarul nu răcea...deci doar ca mobilier îl puteai folosi.

Poziția locației fiind aproape de plajă.

• Comentariu trimis pe 7 iulie 2023

Super
    • Cameră dublă cu balcon

Apa la baie curge peste tot

Este aproape de plaja

• Comentariu trimis pe 4 iulie 2023

6,0
    Totul a fost Ok mai putin faptul ca nu am avut apa calda o zi întreaga:

Personalul este slab pregătit

Aveam check in ul la ora 14:00 și am putut avea acces la camere la ora 8:00. Lucru care ne a încântat foarte mult .

• Comentariu trimis pe 2 iulie 2023

• Cameră dublă cu balcon

Rugămintea personalul de a Lasa cheile la Recepție dupa ce am iesit din camera mi se pare de prost gust,fiecare om ce se cazează isi Lasa si el lucrurile in camera si nu mi se pare normal acest lucru. Nu recomand aceasta cazare,nu inteleg de ce este clasificata cu 3***

Locația

• Comentariu trimis pe 1 mai 2023

Plăcut

Fara facilitati de 3 stele,

Pozitionarea

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 3 august 2022

• Suită cu vedere la mare

In apartament un singur aparat de aer conditionat, un singur televizor in dormitor. O singura oglinda, cea din baie si un bec cu o putere mica. Consider ca dotarile nu sunt suficiente pentru un apartament.

Locatia, hotel bine intretinut, curat, personal amabil

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 30 iunie 2022

Locatie buna fata de plaja,personal foarte amabil.
    • Cameră dublă cu balcon

Curatenia se face doar la cerere,la fel si schimbatul prosoapelor.

Locatie ok, camera este destul de mare, patul confortabil pentru 2 adulti si 1 copil.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 24 august 2021

6,0
    Cu potential, dar lipsesc lucruri esentiale
    • Cameră dublă cu balcon

- cand am ajuns, in camera nu era sters le jos, se putea muuult mai bine. - baia este cel mai mare minus, sincer aveam pretentii mai mari de la un hotel de 3 stele (capacul de la wc, cabina de dus si robinetul de la chiuveta ar merita un UPGRADE tinand cont de pretul camerei) - salteaua de la pat a fost mediocra - room serviceul lasa de dorit (a intrat peste noi inainte de ora de checkout pentru a face curatenie fara sa bata la usa sau sa ne anunte in prealabil; nu am avut pretentia sa ni se faca curat pe timpul sejurului (schimbat prosoape/aruncat gunoiul), dar macar intimitate sa avem si sa nu se intre aiurea peste clienti); - ventilatorul din baie nu are vreun buton de pornire/oprire, si ventilatia este necorespunzatoare, iar cum unii clienti sunt nesimtiti si fumeaza in baie, mirosul este infiorator, inclusiv din scurgere.

- locatia aproape de plaja - parcare cu bariera (personalul de la receptie ne-a deschis bariera de fiecare data cand am avut nevoie sa intram sau sa iesim) - hotelul arata foarte bine exterior - camera spatioasa - mobilierul cu aspect decent - balcon la comun, dar cu vedere la mare (catre obelisc)

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 25 iulie 2021

• Cameră twin, spaţioasă

Lăutarii de vis a vis, baia cu defecte(dușul, wc ul)

A fost curat

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 31 august 2023

• Cameră dublă cu balcon

Ca in baie se misca toaleta

Aproape de plaja, camera și personalul

• Comentariu trimis pe 28 august 2023

Unul reușit vreme frumoasa .
    • Cameră dublă cu balcon

Super revenim 2024 Totul impecabil Personal drăguț Curățenie Poziționat central .

• Comentariu trimis pe 28 august 2023

• Suită cu vedere la mare

Pot spune că sunt super mulțumita! Mă simt că acasă de cate ori vin. Voi reveni și la anul😍

• Comentariu trimis pe 26 august 2023

1,0
    Cel mai naspa sejur, exista hotel de 3 stele de au grija ta ca la 5 dar aici oamenii nu au chef de nimic .
    • Cameră dublă cu balcon

Nimeni nu se intereseaza de tine a trebuit sa ma duc sa le zic dupa 3 zile unde se arunca gunoiu sa nu mai stau cu el in camera merita aruncat in receptie , aerul conditionat de pe timpul lui ceausescu , mini tentativa aia de frigider abia baga o adiere rece , in baie se facea piscina .

Nimic , mai frumos este la hotel de 2 stele din alte statiuni .

• Comentariu trimis pe 21 august 2023

5,0
    Hotel de 1 stea!
    • Cameră dublă cu balcon

Desi check-inul era la ora 14, ne-au tinut la receptie pana la 15:40. Au foarte putini angajati si curatenia in camere se face greu. Nu se putea dormi din cauza zgomotului de la restaurantul de peste strada, patul dublu a fost de fapt format din 2 saltele apropiate si cu un burete inestetic si incomod. Cearsaful era asa de mic ca abia ajungea dintr-o parte in alta a patului. Televizorul este miniscul, chiar nu stiam ca exista asemenea dimeniuni. Majoritatea posturilor sunt cu purici. La baie este un dus ruginit unde apa abia curge. Lenjeria si produsele de la baie se schimba la 3 zile.

Mancarea de la Autoservire, mereu proaspata si variata.

• Comentariu trimis pe 17 august 2023

4,0
    ...
    • Suită cu vedere la mare

Au fost foarte multe ,în primul rand nu am mai fost la nici un hotel unde după ce pleci din camera sa las-o cheia la recepție, curățenia în camera se face doar la cerere (3stele?),în descriere avea wifi peste tot(dar la etajul 3 și 4 nu găsea nici rețeaua de wifi, dar semnal...)cind am ajuns usa de la apartamentul pe care l-am avut nu se închidea prin camera (dar baiatul și fata de la recepție au anunțat și a venit cineva și a reparat)saltelele de la paturi jale , canapeaua...,păcat de asemenea clădire ca nu se investește în ia

Personalul de la recepție(fata si baiatul), nota 10

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

2,0
    Nu mai venim niciodată.
    • Cameră dublă cu balcon

Mizeria, mirosul, am așteptat 3 ore să facem check-in-ul pentru că se făcea “curățenie” dar din păcate nu a existat deloc. Sticle lăsate în frigider, gunoaie aruncate prin sertare, halal! Nu recomand!

Nimic.

• Comentariu trimis pe 2 august 2023

Dacă am ocazia revin .
    • Cameră dublă cu balcon

Tot ce ai nevoie este in preajma hotelului Plaja restaurante parc de distracție parcare personalul drăguț 👍🏻 Restaurante autoservire Victoria Nr 1

• Comentariu trimis pe 27 iulie 2023

Nu recomand
    • Suită cu vedere la mare

Mobilier foarte vechi am închiriat apartament pentru 2 adulți 2 copii canapeaua trebuia sa fie extensibila dar nu era mobilier vechii urat baia era dezastru robinete ruginite rupte nu recomand

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2023

• Cameră dublă cu balcon

Foarte frumos o sa mai venim si vara viitoare balconu super si camera la fel

• Comentariu trimis pe 10 iulie 2023

1,0
    Se putea mai bine pentru cele 3 stele…
    • Cameră dublă cu balcon

In noaptea cât am fost cazata sau auzit țipete și cearta. Nu e vina lor ca cei care au rezervat acolo s au comportat așa, însă având in vedere persistența acestor zgomote nu am observat nici o luare se atitudine din partea personalului. Nu ne-am putut odihni. Iar când am comunicat a doua zi dimineața acest lucru au dat de înțeles ca nu au ce face in astfel de situații. Scrie ca are vedere la mare însă e o clădire in construcții in fata hotelului și nu se vede deloc marea. Mirosea a naftalina in șifonier!

Mi-a plăcut ca este aproape de plaja și ca are parcare privată

• Comentariu trimis pe 29 iunie 2023

• Cameră dublă cu balcon

Am rezervat cateva zile la acest hotel pentru parintii mei. In prima zi a fost o problema cu aerul conditionat in camera(era nefunctional), insa a fost schimbata camera fara probleme. Personal foarte amabil.

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2023

Foarte ok

Nu am nimic de reproșat

Curățenia, personalul, camera

Sejur în iunie 2023

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: