2. Seychely - hodnotenia hotelov
Seychely Mahé Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Anse Norwa Self Catering Priemerné hodnotenie: 8,3

„Mali sme sukromie,v kontakte so Sonou-upratovackou ,velmi mila.“

• Villa Elodia by Le Duc Hotel & Villas Priemerné hodnotenie: 9,9

„Ubytovanie bolo v dobrej lokalite, blízko peknej pláže a obchodu. Vynikajúco vybavená kuchyňa. Bazén a vírivka, súkromie. Starostlivý majiteľ, ochotný personál. Dokonalý pobyt, ktorý predčil naše očakávania! Určite sa vrátime.“

• Roz A Mer - Beach Apartment Priemerné hodnotenie: 9,4

„Lokalita je mimo rušného miesta, obchod a reštaurácia cca 5 min pešo. Apartmán je priamo na krásnej pláži, a krásny výhľad je aj z terasy! Domáca bola veľmi milá a ochotná!“

• Villea Frangipani Priemerné hodnotenie: 8,3

„Krasny velky apartman. Cistota, v apartmane najdete vsetko, co potrebujete. Blizko letiska. Krasny vyhlad na letisko, zaujimave.“

• Bois Joli Priemerné hodnotenie: 9,7

„Nádherne čisto, súkromie.Domaci bývajú oproti, súkromný bazén so žuly bol nádherný, tak ako aj celá záhrada s palmami. Romantika neskutočná. Potrebné auto. Kuchyňka vybavená a čisto. Judith a Richard veľmi milí ľudia. Oddych, relax zaručene.“

• Pascalo Villa Apartment Priemerné hodnotenie: 8,8

„Pascalo Villa Apartement sme si vybrali čiste z logistického dôvodu, a to byť čo najbližšie pre nás najkrajšej pláži Anse Intendance bez žiadneho očakávania.. vtedy sme vôbec netušili ako hlboko sa nám toto miesto vryje do duše.. vďaka úžasnej Samanthe sa stalo miestom splnených snov a ona sa stala pre mňa rozprávkovom vilou.. nikdy som nezažila tak úslužného a úctivého prenajímateľa.. cítila som sa ako Alica v krajine zázrakov a všetky naše poziadavky vždy do detailu a nadštandardne zabezpečila.. Ubytovanie priestranné a čisté v tichom prostredí, proste Oáza pokoja a kľudu s rajskou záhradou plnou exotických kvetov a plodín a gigantické korytnačky za domom ako čerešnička na torte.. ani v najkrajšom sne by som si nevymyslela krajšie honeymoon.. PARADISE ❤️“

• Eden Studios Priemerné hodnotenie: 8,5

„Veľmi cistá izba , ako aj zvyšok apartmánového domu . Veľká spoločná miestnosť aj kuchynka, lokalita bola celkom praktická, v okolo množstvo potravín a podnikov . Príjemný personál Mali sme možnosť uložiť veci aj po check out .“

• Waterfall Accomodation Priemerné hodnotenie: 8

„Priestranné izby , veľká čistá kúpeľňa a nádherná terasa s výhľadom. Po cely čas pobytu sme mali k dispozícii vodu , kávu alebo čaj. Pekný spoločný priestor . Výborný pomer ceny a kvality“

• Waterfall Accomodation Priemerné hodnotenie: 8

„Vybraný apartmán, s výhľadom ako na fotografii, je absolútny TOP. V ponuke je to najväčší apartmán pre štyri osoby, ale ak chcete luxusnú romantiku, neváhajte. Spálňa, kúpelňa a hlavne súkromná terasa s fantastickým výhľadom, východ rovno do záhrady, súkromie, bazén. Pokoj. Miesto v horách stvorené na oddych. Nádhera.“

• AQUA Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 9,3

„nádherný výhľad“