2. Szlovénia hotelértékelések
  3. Dobrovo hotelértékelések
Szlovénia Dobrovo Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• KABAJ Wine & Dine Értékelési pontszám: 9,4

„Az egyik legjobb szállás, ahol valaha voltam. Gyönyörű helyen, ízlésesen berendezett, tágas szoba, csodálatos kilátás az erkélyről a szőlőhegyre. A reggeli, ami benne van az árban, finom és bőséges, gondosan kiválogatott alapanyagokból áll össze. De a legcsodálatosabb a házigazda figyelmessége, profizmusa, és az 5 fogásos vacsora, minden fogáshoz kiválasztott borsorral. Mindenképp érdemes legalább egy este a szálláson vacsorázni. Bármikor visszamennék!”

• Apartma Sobe Pulec Értékelési pontszám: 9,5

„Három csillagos szálláshely így három csillagnál többet nem is lehetne adni... Viszont a tulaj nagyon kedves és segítőkész és így jár a plusz csillag! Tiszta és rendezett szoba. Reggeli lehetőség van, ami mennyiségét tekintve pont elég. Saját parkolóval rendelkezik, ha átutazóban vagy és kell egy éjszakára szállás akkor csakis ajánlani tudom! ✌️😉👍”

• Apartma Fojana Értékelési pontszám: 9,9

„Nagyon szép új apartman, remek kilátással. A vendéglátók rendkívül kedvesek és figyelmesek.”

• KABAJ Wine & Dine Értékelési pontszám: 9,4

„Az egyik legjobb szállás ahol valaha voltam. Kiváló ételek és borok, kedves személyzet, gyönyörű szállás, tiszta és szép szobák. Nem tudok rosszat mondani”

• Bužinel rooms Értékelési pontszám: 8,9

„Csodálatos táj, kedves személyzet. Kénylemes ágy, hideg klíma”

Dobrovo 10 legjobb szállodája

3 005 Booking.comos hotelértékelés alapján