2. Словения: отзывы об отелях
  3. Гореньска (Верхняя Крайна): отзывы о вариантах для отпуска
  4. Блед: отзывы о вариантах для отпуска
  5. Отзывы о Apartments Roberta

• Дата отзыва: 20 июня 2021

«Jauka māja skaistā vietā ar fantastisku apkārtni»
    • Номер-студия с видом на горы

----

Mums piešķīra lielāku numuru, kā bijām rezervējuši. Numurā bija viss mums nepieciešamais. Tai skaitā bezmaksas velosipēdi. Mājai ir ērts pagalms ar lielu auto stāvvietu. Māja atrodas klusā vietā ar jauku skatu. Māja atrodas ļoti tuvu Bledai un Bleda ezeram, tādēļ ir ērti izmantot velosipēdus. Bohinja ezers un citas jaukas vietas atrodas 35 km. rādiusā. Visa apkārtnes infrastruktūra ir piemērota pastaigām. Visur ir velo celiņi. Nedēļas laikā var paspēt apskatīt ļoti daudz, bet, diemžēl, tikai nelielu daļu no apkārtējā skaistuma. Rekomendējam! Labprāt ierastos vēlreiz. Paldies Robertai ar vīru! Ļoti jauki un izpalīdzīgi cilvēki. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Нам дали номер больше, чем мы забронировали. В номере было все необходимое. Включая бесплатные велосипеды. У дома благоустроенный двор с большой парковкой. Дом расположен в тихом месте с красивым видом. Дом находится очень близко к Бледу и Бледскому озеру, поэтому здесь удобно пользоваться велосипедами. Озеро Бохиня и другие красивые места находятся в радиусе 35 км. Вся окружающая инфраструктура подходит для прогулок. Велосипедные дорожки есть везде. За неделю можно многое увидеть, но, к сожалению, лишь небольшую часть окружающей красоты. Мы рекомендуем! С удовольствием приеду снова. Спасибо Роберте и ее мужу! Очень приятные и отзывчивые люди.

• Дата отзыва: 1 марта 2022

• Апартаменты с 1 спальней и видом на горы