2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Prešovský kraj - hodnotenia hotelov
  4. Jezersko - hodnotenia hotelov
Slovensko Jezersko Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Penzión Ski Jezersko Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné ubytovanie, super personál, príjemné prostredie.“

• Penzión Ski Jezersko Priemerné hodnotenie: 9

„Páčilo sa nám, že to tam v Penzióne bolo také voľné, domácke, že každý každého toleroval, ľudia k sebe boli tolerantní, priateľskí, kamarátski. Personál bol super, príjemní, ústretový, ochotný poradiť, vysvetliť. Takže určite pobyt v danom penzióne vrelo odporúčam jednotlivcom, párom aj rodinám s detičkami. A verím, že sa nám podarí tento penzión ešte niekedy využiť, prísť si k vám oddýchnuť, načerpať sily a samozrejme budem odporúčať aj iným. Ďakujeme“

• Chata Dalma Priemerné hodnotenie: 9,8

„Privítal nás milí manželský pár.Náš apartmán bol na poschodí, druhý na prízemí. Náš plne zodpovedal fotkám,plne vybavená kuchyna.v obývačke skvelý krb ktory urobil atmosferu.pohovka nová,pohodlná.vstup na balkon bol aj zo spálne, ta bola veľmi priestranná.matrac pohodlný.v popise nebolo uvedene , ci budu poskytnute utekáky, takze sme si radsej zobrali.Uteraky ale boli v skrinke pod umyvadlom.boiler na teplu vodu nahrial rychlo i dostatocne mnozstvo.citili sme sa výborne a urcite sa este vrátime.skvela lokalita.peso na chod.korunami stromov sme sa dostali do 30minut.uzili sme si klud.nadhernu prirodu a skvelu dedinku“

• Penzión Ski Jezersko Priemerné hodnotenie: 9

„Prostredie a ubytovanie bolo pekné.Na budúci rok prídeme zas“

• Chalupa Tomas Jezersko Priemerné hodnotenie: 10

„Super terasa“