2. Турция отзиви за хотели
  3. Мармара отзиви за ваканционни имоти
  4. Истанбул отзиви за ваканционни имоти
  5. Отзиви за Istanbul House

Отзиви за Istanbul House

Sehsuvarbey Mah. Kadirga Limani Cad. No:40 Kumkapi Fatih, Фатих, 34126 Истанбул, Турция

№160 от 1 402 ваканционни имота под наем в Истанбул

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

8.3

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 11

• Оценено на: 18 февруари 2024 г.

Много удобно
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко ни хареса. Удобни легла ,близки до забележителностите!Пак бихме отседнали тук!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 9 октомври 2023 г.

8.0
    Много добър
    • Изпратено от мобилен телефон

Пример:Вратата на банята не се затваря,да не говорим за заключване.😂

Собственикът Емра беше много отзивчив и помогна много. Благодаря!

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 18 юни 2023 г.

Пореден незабравим престой при Емрах
    • Престой от 7 нощувки

Всичко ни харесва!

За пореден път напускаме Istanbul House с безкрайни благодарности към сърдечните, отзивчиви и всеотдайни домакини, които винаги ни осигуряват топъл прием, спокойствие, сигурност, комфорт, чистота, усещане, че сме сред близки хора. Жилището е на комуникативно място, в квартала има множество разнообразни магазинчета, заведения с храна за вкъщи, ресторанти. На пешеходно разстояние от около 10 -15 минути има връзка с трамвай номер 1, който те отвежда практически до всички важни места в Истанбул, а за около половин час спокоен ход се стига и до централните културни забележителности - Синята джамия, църквата "Света София", двореца "Топ капъ". Не бихме променили мястото си на престой и при следващо пътуване до Истанбул! Ще се върнем с любов - като при близки и скъпи за нас хора!

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 18 април 2023 г.

Прекрасен престой и идеална локация в Истанбул, най-добрият домакин, който можете да си представите!
    • Група
    • Престой от 5 нощувки

Прекрасен апартамент в сърцето на града! На пешеходно разстояние от всички забележителности, което пести от време и разходи за транспорт. В квартала има множество ресторанти, в които цените са доста по-ниски от тези в по-туристическите улици. В близост минава трамвай 1, който е може би най-важната линия за всички туристи в града, тъй като може да ви отведе практически навсякъде! Кафета, сладкарници, магазини, всичко е на една ръка разстояние! Най-хубавото нещо на това място на настаняване обаче е неговият домакин - човек с огромно сърце, грижа за госта, каквато не съм виждала никъде, където и да съм пътувала! По време на целия ни престой се грижеше да сме спокойни, да нямаме никакви затрудения с каквото и да е било и да се насладим възможно най-пълноценно на прекрасния Истанбул! Благодаря му от сърце, обичам Истанбул и благодарение на него! Когато си тръгнете, ще знаете, че в този град вече имате приятел, който винаги ще ви помогне! Отсядам там вече втори път, през юни ще повторя и съм сигурна, че в целия град няма по-добра локация за престой и такъв прием! Благодаря, благодаря, благодаря!

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 10 септември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Много уютна стаята. Има всичко необходимо за комфортно настанявание.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 8 май 2022 г.

• Престой от 3 нощувки

Изключително мил домакин. Много удобно разположение, в сърцето на стария град. С удоволствие ще се върнем. Благодаря!

Престой през май 2022 г.

• Оценено на: 18 април 2022 г.

Best apartment with wonderful host
    • Двойка
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Уникално място в сърцето на Истанбул! На пешеходно разтояние от всички основни забележителности и в същото време се сливате с живота на Истанбулчани!Емрах е чудесен домакин! Помогна ни с всичко от което имахме нужда! Апартаментите са чисти и имат всичко необходимо! Препоръчваме с две ръце! Задължително ще посетим отново! До скоро! Unique place in the heart of Istanbul! You can walk towards the main sightseeng things in the city! Emrah is the best host we ever seen! He helped us with everything we need! The apartments are clean and have everything you need! We recommend the place for sure! We will come back again. See you soon!

Престой през април 2022 г.

• Оценено на: 5 октомври 2023 г.

Супер семейна почивка
    • Престой от 2 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Много вежлив собственик.Беше чисто и много удобно.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 12 септември 2022 г.

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 30 декември 2022 г.

6.0
    Приятен

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през декември 2022 г.

Показване 1 - 11

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!