2. Comentarii despre hoteluri în Turcia

9,1

8,7

7,1

• Comentariu trimis pe 8 septembrie 2023

• Cameră dublă sau twin (2 adulţi + 2 copii)

Plaja nu este cu nisip, dar asta n ar fi deranjant, pentru ca oricum nu stai pe ele, dar intrarea în apa este, avand atat de multe pietre mari si periculoase. Programul artistic este acelasi in fiecare seara si nu prea interesant, cu mici exceptii. Băutura la bar de slaba calitate.

Ne a placut foarte mult aici.Am venit cu mașina, pe cont propriu, fara intermedierea unei agentii, mizand pe oferta Booking. Complexul hotelier format din vilute cu 4 camere, 2 amplasate la parter si 2 la etajul 1. Curățenie impecabilă, camere imense, balcon cu masa, scaune, flori care sa ti asigure intimitatea. Aleile, grădină, terenul de tenis, spa ul, piscinele foarte frumoase si bine întreținute. Mâncarea foarte buna, variată, suficientă, cu opțiuni si pentru cei cu probleme alergice.

• Comentariu trimis pe 29 iunie 2023

Arata exact ca în poze
    • Cameră dublă sau twin standard

Curățenia se face zilnic, însă dacă ratezi momentul când doamnele sunt acolo și ai setat DND (pentru ca iti doarme copilul), ele nu se mai întorc nici mai târziu, nici a doua zi mai dimineața (chiar dacă ai solicitat asta prin buton). Se rezolva insa cu o solicitare la manageri, care se străduiesc sa ofere tot ce e necesar. Patul nu este cel mai confortabil. Exista niște pauze în care nu este mâncare deloc (10 30-12 30, 16 00-18 30), si asta nu s-a potrivit cu programul copilului meu. Înțeleg interzicerea luării mâncării din zona de mese, dar a trebuit sa hrănesc copilul cumva, mai ales când a stat izolat în cameră, ca să nu îmbolnăvească și alți copii. Nu am stat noaptea la discoteca și nu am consumat tarie, insă doar un singur barman este vesel/binedispus, in rest toți sunt mereu tristi/obosiți. Wi-fi-ul nu merge excelent și oriunde. Am oferit doar detalii/sugestii de îmbunătățire, dar chiar as recomanda resortul!

L-am ales din peste 50 resorturi analizate și a fost o decizie bună. Confirm aproape tot ce s-a spus în ultimele recenzii adăugate. Noi am avut o vreme perfecta, am fost încântați de ce am găsit, însă copilul meu de aproape 2 ani a luat încă din primele zile un virus contagios și a trebuit ulterior sa stam izolați în camera, dar asta nu e vina resortului. Doctorul a fost foarte prompt, cu o engleza excelenta, o consultație și explicație completa. Camerele și întreg resortul arata exact ca în poze. Mâncarea e gandita strategic si chiar daca se repeta, în fiecare zi au cate-o specialitate. Noi am gasit mereu, fara probleme, locuri la masa si scaun pentru copil. Insa ne-a placut mult si snack bar-ul. Managerii sunt orientați către clienți, politicoși și fac tot posibilul sa rezolve probleme. Din camera nu se auzea nicio galagie de afara sau de la vecini (intr-adevar nu am avut o camera aproape de scena). Animatorii încearcă entuziaști sa atragă oamenii către activități. Miniclubul de copii este foarte dragut. Sotului i-a placut puntea de sarituri de pe plaja. Plaja e cu pietre, însă la market se găsește încălțăminte adecvata (și cam orice altceva necesar) și se rezolva problema.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 10 iunie 2023

• Cameră dublă sau twin standard

Angajații hotelului vorbesc limba rusa prea mult! Engleză aproape deloc!

Plaja

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

• Cameră dublă sau twin standard

Nu există text aferent acestui comentariu