2. Τανζανία κριτικές ξενοδοχείων

• Υποβολή σχολίου: 20 Δεκεμβρίου 2021

1,0
    Πολύ κακό
    • Μπανγκαλόου με θέα στην Πισίνα

Τα δωμάτια έχουν τουαλέτα ακριβώς πίσω από το κρεβάτι χωρίς κανένα χώρισμα. Αυτό δεν το έχω δει ποτε ξανά σε ξενοδοχείο. Απαράδεκτο. Πήγα με το αγόρι και έπρεπε να λέμε ο ένας στον άλλον ότι πρέπει να πάμε τουαλέτα για να βγαίνουμε έξω από το δωμάτιο. Το πρωινό είναι ότι χειρότερο έχω δει. Βασικά δεν υπάρχει πρωινό σε αυτό ξενοδοχείο. Πρώτα τα φρούτα που σου βγάζουν μύριζαν κρεμμύδι όλες τις ημέρες που ήμασταν εκεί. 11 Νύχτες για την ακρίβεια. Κάναμε παρατήρηση στον μάνατζερ και απλά δεν μύριζαν μια ημέρα. την επόμενη πάλι τα ίδια. Σε βάζουν και επιλέγεις από ένα πολύ μικρό κατάλογο πρωινού π σ έχει επιλογές μόνο αυγά βραστά, τηγανητά, scrambled, ομελέτα. Έχει 2 φέτες τοστ και 2 κρέπες οι οποίες δεν ήταν ποτέ ψημένες σωστά. Το χειρότερο ήταν πως αν ζητούσες αυγά ομελέτα και βραστά σου λέγανε μπορείς να πάρεις μόνο ένα από τα δυο και στις δυο περιπτώσεις φέρνανε απλά δυο αυγά. όπως και ψωμί μπορούσες να πάρεις μόνο δυο φέτες και δυο κομμάτια κρέπες μικροσκοπικές με λίγο maple syrup. Πάντα κάτι ξέχναγαν όταν παραγγελία με και έπρεπε ν εξηγούμε. Το πρωινό πέρα από βαρετό και πολύ χάλια ήταν και παρά πολύ κουραστικό. Δεν υπάρχει πρωινό στη τιμή όπως λένε στο booking. καλύτερα σε αυτήν την τιμή να κλείσετε ένα καλύτερο ξενοδοχείο με καλύτερο πρωινό. πληρώσαμε 850€ για 12 διανυκτερεύσεις πράγμα που σημαίνει 65€ το βράδυ. αυτό το ξενοδοχείο δεν αξίζει ούτε 25€ το βράδυ και σας μιλάω πολύ ειλικρινά γιατί και εγώ δουλεύω στον χώρο της εστίασης και εργάζομαι 8 χρόνια σε ξενοδοχεία. Εννοείται ο Μάνατζερ είναι το μόνο πρόβλημα στο ξενοδοχείο γιατί αν ήταν καλός στη δουλειά του δεν θα έφτανα στο σημείο να γράψω όλα αυτά για το ξενοδοχείο. Επίσης κάτι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Wi-Fi. Απλά δεν υπάρχει. είχε το χειρότερο σήμα που έχω δει στη ζωή μου. όταν το είπα στον Μάνατζερ μου είπε πως περιμένει να το φτιάξουν. 11 νύχτες δεν μπορούσα να κάνω call με κανέναν και φυσικά δεν φόρτωνε κανένα βίντεο.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021