3. Закарпаття: відгуки про готелі

8,3

8,4

9,9

• Відгук від 23 березня 2024

Неймовірно красиво навколо і зручно в готелі 🏨
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Були перший раз у Драгобраті. Дуже сподобалось природа, готель, персонал. Дуже сподобався готель! Смачні сніданки і вечері! Персонал дуже ввічливий і приємний!!! Обов’язково повернемося в цей готель ще і не раз 😉

• Відгук від 18 березня 2024

Все пройшло гарно, ми відпочили та відновились.

Хотілось би смачнішої кави

Будучи на Драгобраті двічі, я з розуміла, що багато залежить від персоналу. При заїзді нас зустріла чудова Оксана Петрівна (адмін чи керуюча), яка протягом проживання завжди була на звʼязку, виконувала усі прохання. Водночас не заважала, але спілкувалась тепло, коли було комфортно нам. Це показник дуже хорошого відношення. В номері чисто, достатньо місця. Так, неідеальна шумоізоляція, де-не-де піна на стінах, АЛЕ на Драгобраті свої показники :)

• Відгук від 4 березня 2024

Один із найкращих варіантів для відпочинку
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Тихе та мальовниче місце поряд з Оазою, на відміну від наповненого Драгобрату. Високе розташування готелю дозволяє пити чисту гірську воду прямо з крану. Привітний та уважний персонал. Смачні та ситні сніданки та обіди. З підйомника Оази можна легко перейти на інші вершини Чайки та Драгобрату. Гарний чан, баня. Рекомендую однозначно.

• Відгук від 23 лютого 2024

Супер для відпочинку
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Зручно , чисто , поруч з бугелем Оаза Смачно годують , привітна господиня та персонал .

• Відгук від 21 лютого 2024

Рекомендую це місце для відпочинку
    • Тримісний номер з балконом

Привітний персонал, який їде на зустріч і допомогу, питна джерельна вода прямо з-під крану, гарний вид з вікна і 3 підйомники в двох хвилинах від готелю

• Відгук від 18 лютого 2024

Позитивні враження

Ціни на сауну завищені

В помешканні тепло. Персонал дуже гостинний та привітний

• Відгук від 17 лютого 2024

Готель для тихого та спокійного відпочинку!
    • Тримісний номер з балконом

Єдине, що для мене не зрозуміло, то це графік опалення. Опалення в номерах вмикають в певні години. Незважаючи на це, в номерах все рівно тепло. Але вночі одного разу було прохолодно, так як батареї не працювали.

Сподобалось абсолютно все! Весь готель повністю з дерева! Як на мене, то дуже гарне розташування - не в самому центрі, а трохи в стороні. Гарне розташування тим, що тут тихо та не чутно галасу вечірок. До центру йти пішки недалеко - приблизно 10-15хв. Біля готелю знаходяться підйомники та лижна школа ОАЗИ, що також дуже круто. Персонал готелю привітний та на звʼязку 24/7! Дуже сподобалось харчування - немаленькі порції та різноманітна їжа. З номеру неперевершений вигляд. Вживу готель та номер набагато красивіші, чим на фото!

• Відгук від 3 лютого 2024

• Сімейний номер із балконом

Відношення персоналу до гостів на висоті (Петрівна -супер) , чистота , розміщення готелю

• Відгук від 2 лютого 2024

• Сімейний номер із балконом

Величезне дякуємо Оксані та персоналу готелю за їхню віддану роботу та затишок який вони створили. В майбутньому неодмінно відвідаємо готель Альпін)

• Відгук від 2 лютого 2024

В цілому враження просто 🔥, хочемо до вас ще🤗
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Є декілька мінусів. Вони незначні, і потрібно просто бути до цього готовими. - невеликий вибір спорядження. - на вході до прокату постійно грає музика типу "а червячки чудові і різнокольорові"😂😂😂 кому як,звичайно, мені трохи заважало) - якщо берете чан, будьте готові до того, що вода там вище 40 градусів, просіть долити холодної, якщо гаряче. Ми були перший раз у чані, тому до нас це не одразу дойшло😅 + будьте готові подихати димком, особливо якщо вітер у вашу сторону, бо димохід трохи дірявенький🫠

Дуже класне розташування готелю, якщо ви - новачок на схилі. За 150-200 м вгору знаходиться лижна школа "Оаза" та три підйомники - один для най-най початківців, два - поскладніше. Готель дуже приємний, все дерев'яне, тому будьте готові до скрипу та невисокої шумоізоляції. Але нам пощастило - ми жили у номері 5 (він на куті готелю) і поруч сусідів не було, так що все просто 💣 Адміністратор Оксана дуже душевно ставиться до кожного гостя, іде назустріч і взагалі робить все, щоб вам було комфортно і всі недоліки згладжувались. Сердечно дякуємо Вам, Оксано, всього Вам найкращого, нехай все добро, яке Ви віддаєте людям, повертається до Вас сторицею! Дуже хочемо і сподіваємося приїхати ще.

• Відгук від 31 січня 2024

• Тримісний номер з балконом

Дуже привітний персонал, постійно іде назустріч, смачні і ситні сніданки+ вечері, стан номерів хороший, все чисто і охайно. Однозначно рекомендую!!!

• Відгук від 29 січня 2024

Затишний еко готель в чудовому мальовничому місці з шикарним видом з балкону і вікна кімнати.
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Галасливі сусіди часом не дали поспати. Але готель більш молодіжний то ми все розуміли;) Далеко від центру, але є безліч трансферів! І це не було нам проблемою.

Місце розташування: тихе. Неймовірні краєвиди. Гарний номер. Тепло і є гаряча вода)) муз тв канали світу по телевізору). Приємний персонал) завжди прийде на допомогу. Адміністратору особлива подяка. Гарно розтопили чан. Щодня чистять сніг, навіть на балконах! Чисто (коврові покриття на сходах створюють шумопоглинання ) -залишали взуття в спец.місці. Недалеко до Оази/ підйомників та школи лижної)

• Відгук від 15 січня 2024

Все супер

Даже гарний отель ,зручне місцерозташування ,смачні та ситні сніданки та вечері,дуже привітний персонал ,особлива подяка адміністратору Оксані та помічниці Надії, які нас добре зустріли ,та допомогли з організацією відпочинку ,дуже приємні та привітні. Рекомендуємо даний отель . Дійсність відповідає очікуванням.

• Відгук від 10 січня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

-Вечері, які входять у вартість могли б бути більш різноманітними, було важко знайти безлактозні та безглютенові страви в меню – з цим в принципі на Драгораті проблеми. Хоча персонал пішов на зустріч і подав мені вечерю замінивши продукти, на які в мене алергія. - Підйом таксі на гору коштує 300 грн з людини, як і спуск. що суттєво здорожчує загальну вартість відпочинку. І це за 9 км. дороги!

На Драгобраті відпочивали вперше, тому важко робити порівняння. Готель має хороше розташування - поруч з підйомниками та як на мене виправдану ціну. Номери чисті та акуратні, все оформлено в гірському стилі з дерева та з гуцульською символікою - трембітами, різноманітною різбою і тому подібним. У вартість входило харчування - сніданки та вечері - по 2 страви - це зручно. Заклад можу сміливо рекомендувати, не дивлячись на незначні мінуси, про які нижче.

• Відгук від 29 грудня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Чарівне місце, як у казці

• Відгук від 10 жовтня 2023

Хороший відпочинок на лоні природи:)
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Складо дістатися курорту та відсутність розважальної інфраструктури в осінній період!

Продумані та чисті номери. В кімнатах вже працювало опалення - можна було сушити речі. Смачні сніданки в кафе та дуже гарна природа навколо.

• Відгук від 5 жовтня 2023

Відмінне місце для спокійного та тихого відпочинку,незабутні краєвиди .Окремо дякую Руслану адміністратору ,котрий піклу
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Розміщення,краєвиди з балкону та вікон,схід да захід неймовірні !!

• Відгук від 4 жовтня 2023

Чудове місце для знайомства з Карпатами!
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Не працював ресторан в готелі в міжсезоння - доводилось ходити харчуватися в Оазу. Хоча звісно - це можна зрозуміти - людей було дуже мало на всьому Драгобраті.

Дуже гарна природа навколо. В номері був панорамний балкон з видом на Говерлу. Номер просторий та чистий. Колоритний карпатський чан в самому готелі.

• Відгук від 10 вересня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Єдиний мінус шумоізоляція, трохи було чути сусідів.

В загальному все сподобалось. Розташування, обслуговування, в номері чисто. А ще до вас можуть прийти в номер милі руденькі котики ) Зручно одразу від готелю підійматись на хребет.

• Відгук від 29 серпня 2023

Все супер! Є велике бажання повторити!!!
    • Сімейний номер із балконом

Не було такого) Все чудово !!!!

Все сподобалось. Особливо сидячи на балконі пити каву та дивитися схід сонця)))) Все чудову, все зручно, чисто та комфортно, доброзичливі працівникі. Відпочинок просто супер!!! так там би і залишились)))

• Відгук від 16 серпня 2023

Драгобрату тре розвиватися цивілізаційно , термінал і тп.
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Те що в Драгобраті ніхто не розраховує через термінал (окрім кафе Перемичка, їм повага), всюди тільки готівка. І це печально( Ну і ціни на все більше ніж в средньому по закарпаттю (і не відповідають рівню їжи та обслуговування), але дешевше ніж в Буковелю.

Готель супер, персонал топ, все розповіли, всюди підказали! Не вистачало лише сніданків, доводилося ходити їсти хто зна де (хоча там можна використовувати електрочайник ти мікрохвильовку).

• Відгук від 3 квітня 2023

• Тримісний номер з балконом

У номері немає розеток! Якщо не рахувати ту у яку вмикається телевізор високо під стелею і ту що знаходиться у ванній - їх немає зовсім! До чого не були готові - вимикали опалення по декілька разів на добу і ми не встигали просушити речі - це зіпсувало загальне враження. Обирали готель вже з досвіду перебування на Драгобраті у минулі роки. Тому його розташування для нас не було несподіванкою. Але для тих хто не готовий до відстаней по снігу з коліями для того щоб дійти до центральних підйомників, барів і магазинчиків - обирайте інше. Поруч є декілька бугельних витягів(Оаза), і нам їх мало вистачити на постійній основі, але - вони не працювали.(на кінець березня на усьому курорті працював лише Допельмайєр і учбовий. І у неділю на день увімкнули кресельник).

Гарний краєвид з балкона, чистота у номері, затишно. Привітні господарі. Є прокат спорядження. Далеко від центральної метушні. Годують смачно. Є ігрові кімнати(настільний теніс, більярд). Можна замовити чан/баню.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 13 березня 2023

Гарний готель для відпочинку.
    • Тримісний номер з балконом

Гарне помешкання, будиночок повністю з дерева, дуже тепло та затишно. Розташування недалеко від витягу Оаза, дуже зручно. Навколо готелю гарні види, смереки, гори. Привітний персонал, дуже всі чемні та люб'язні.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 1 березня 2023

• Тримісний номер з балконом

Далекувато до магазинів, тому треба подбати про всі свої забаганки заздалегідь :)

Гарне співвідношення ціна-якість. Було тепло, смачно, близько до прокатів і бугільного підйомника. Дуже красива природа навкруги і багато екстриму для тих, хто звик жити у місті :)

Дата проживання: Березень 2023