3. Закарпаття: відгуки про готелі
Закарпаття Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Карпаты Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово. Стильний, гарний інтерʼєр Просторий номер В номері був чайник, стіл та холодильник Розташування- навпроти залізничного та автобусного вокзалу Можна пішки піднятися на Замкову гору До центра міста 2 км пішки Поруч також є АТБ супермаркет“

• “Дуже сподобалось розташування - воно ідеальне) Комплекс знаходиться на горі, вид з номера шикарний) навколо гори, ліс, тиша, спів пташок. Якраз саме те, що потрібно для відпочинку) Від комплексу до центру є стежка, можна без проблем спуститись. Є можливість замовити сніданки, обіди, вечері, готують дуже смачно, гарна подача, великі порції, хороші ціни) Номером задоволені - чисто, комфортно і дуже зручний матрац) Можна було рано заїхати та пізно виїхати. Господарі - дуже приємні люди, у разі необхідності допоможуть, підкажуть, порадять) Безперечно рекомендую цей комплекс до відвідин, сміливо обирайте - не пожалкуєте) Сама теж обов'язково ще повернусь)“

• Hotel and Restaurant Velure Оцінка за відгуками: 10

“Готель чудовий, адміністратори в готелі просто супер, дівчата дуже ввічливі та приємні. Затишна кімната!“

• Forsage Hostel Оцінка за відгуками: 9

“Дуууже красива теріторія; чудовий номер; приємний персонал; зручне, нескрипуче ліжко; не чутно сусідів і, навіть, шум води в душовій. В кафе смачно та недорого можна поїсти. Або можно самому приготувати щось на кухні хостела, для цього все є. Зовсім поруч базар. До залізничного вокзалу 10 хвилин пішки.“

• Комфортный Оцінка за відгуками: 10

“Нормальний, комфортний номер. Рядом природа, пташки співають!) Була можливість подивитися по Мегого футбол Ман Сити - Реал!)“

• Vershyna Оцінка за відгуками: 10

“Сподобався стильний і комфортний готель. В ресторані смачна кухня. Навкруги неймовірний гірський пейзаж. Мінімум метушні навколо.“

• Sting Hotel & Event Palace Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось! Номер, чистота, кухня, дитяча ігрова кімната з батутом. Шкодую що не було часу сходити в басейн. Це місце для відпочинку. Рекомендую всі обов’язково!“

• Oasis Karpat Оцінка за відгуками: 7

“Гарне місце розташування. Красива територія.“

• City Hostel Panorama Оцінка за відгуками: 8

“Уважний персонал, завжди на зв'язку. Чисто, охайно, все продумано“

• Дзвін Карпат Оцінка за відгуками: 9

“Ланшафт наявність кухні привітні господарі“

30 найкращих готелів в регіоні Закарпаття