3. Закарпаття: відгуки про готелі
  4. Воловець: відгуки про готелі
Україна Воловець Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Садиба під Лісом Оцінка за відгуками: 9,5

“Гарний будинок, зручно діставатись і неймовірний вид з вікна. Окрім нас була тільки 1 дівчина, тому було тихо і комфортно, практично весь будинок у нашому розпорядженні) Номер чистий і світлий, є все необхідне. Хазяїн привітний, дозволив залишитись до вечора (до потяга), хоча ми мали зранку виседятись. Територія ще облаштовується, тому десь видно сліди ремонту, однак це ніяк не заважало і взагалі не вплинуло на враження. Коли закінчать — там буде ще більш чарівно!“

• Над Вичов Оцінка за відгуками: 8,8

“Все було дуже добре, як на свою ціну - супер! У номері є окремий туалет та душова. Велике ліжко. Власник взагалі заслуговує окрему 10-ку. Люб'язно перемістив нас до іншого номера так як ми у русі забронювали не зовсім те що нам підходило (2 окремих односпальних ліжка) + погодився відвезти і привезти назад з водоспаду Шипіт. Територія по суті закрита, на вулиці є альтанки та гойдалка. У самому готелі наче є кафе, але ми його не застали. Та й залишились по суті лише на ніч, поблизу є Рукавичка/кафе. На поверхах є окремі туалетм та душові/холодильник, чайник, мікрохвильові. Дуже рекомендуємо!“

• Дідів Рай Оцінка за відгуками: 9

“Дуже добрі і привітні господарі, охайно і чисто, зручне розташування. Внизу готелю є магазин, близько до вокзалу і поруч старт маршрутів для хайкінгу до найближчих гір.“

• Садиба під Лісом Оцінка за відгуками: 9,5

“Одна із найкращих локацій в Карпатах. Господар, ніби рідна людина. Перед прибуттям у місто все уточнив. Забрав із вокзалу та привіз в поселення. Досить швидка реєстрація. Можна розрахуватися картою. На картинці одне, а вживу ще краще! Фантастичний вид.. Неймовірні господарі. Є власна кухня, зона відпочинку та хюге-тераса. Дуже рекомендую! Точно повернусь!“

• Садиба під Лісом Оцінка за відгуками: 9,5

“Місцезнаходження перше що хотілося відмітити. Якщо подорожуєш потягом від вокзалу до помешкання всього 1 км, що дуже зручно. Та при цьому краєвид звідти просто 🔥. Господарі садиби дуже приємні та хороші, і завжди доступні якщо виникли якісь питання. Будиночок дуже затишний. Тож однозначно рекомендую!“

5 найкращих готелів - Воловець

на основі 869 відгуків про готелі на Booking.com