3. Закарпаття: відгуки про готелі

№5 з 13 готелів - Воловець

8,9

• Відгук від 8 червня 2024

• Люкс

Не сподобалося лише одне, і господарі тут взагалі ні до чого, це - відключення світла. Навпаки робили все можливе, щоб гості не відчували дискомфорту. Раджу з собою взяти пару-трійку павербанків, зайвими не будуть..

Затишний будинок, гостинні та привітні господарі! Брали люкс, номер чистий з зручним ліжком і диваном, свій санвузол, є гаряча вода. На першому поверсі кухня, в якій є все що потрібно. Зручне розташування, є де припаркували машину. Враження залишились дуже приємні. Місце в яке хочеться повернутися ще, і з якого було сумно виїжджати.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 8 травня 2024

Дуже рекомендуємо для відпочинку, будете задоволені всім.
    • Люкс

Номер та гостинні господарі, відгукувались на всі прохання та допомагали з усім, про що просила. Чудовий сервіс, користувались чаном, мангалом та сауною - все було відмінним!

• Відгук від 6 березня 2024

Чудове місце, надзвичайно гарні умови
    • Стандартний тримісний номер

Тут не перший раз, завжди все чистенько, гарно та все працює. Господарі завжди роблять усе для комфортного відпочинку, в них можна замовити чан, трансфер, мангал з вогнищем у альтанці. У номерів окремий вхід з вулиці, що дуже зручно для невеликих компаній. Велика кухня — зараз вона прям оновилася, все новеньке, були приємно здивовані цим покращенням. Білизна чиста, свіжа, в душі прибрано, без якихось нюансів, злив працює) Недалеко від вокзалу, також прям біля початку маршруту на Плай. Ще дуже були гарно здивовані, що не дивлячись на те, що наша група була у ті дні єдина — дуже гарно топилося, прям дуууже тепленько, всі речі з походу просохли на батареях. Вночі теж топилося (а то буває, що деякі виключають отоплення під ранок) Все просто чудово, хочемо знову збирати групу сюди (сподіваємося вже велику)

• Відгук від 26 лютого 2024

Бюджетне затишне помешкання у Воловці
    • Бюджетний двомісний номер

Помешкання розташоване в 25-30 хвилинах пішки від вокзалу. Ми брали номер на 4 осіб та номер на 2 осіб. В номерах чисто, затишно, номер на 4 осіб звісно ж був просторішим. В окремому приміщенні є кухня з усім необхідним і великим столом, де можна зібратись компанією. Господарі дуже приязні)

• Відгук від 29 січня 2024

Чудове співвідношення ціна-якісь
    • Люкс

Зупиняємося у Ірини та пана Василя вже не перший раз, нам все подобається. Зручно, тепло, чисто, є все необхідне, господарі на зв'язку, можна вирішити будь-яке питання. Дякуємо за гостинність!

• Відгук від 21 січня 2024

Дуже хороший будиночок з великим чаном, подвірям, альтенками та сауною. До автовокзалу рукою подати. Гарний коаєвид з но
    • Стандартний двомісний номер

Як і у всіх будиночка деревʼяних трішки мала шумоізоляція.

Дуже затишно, все зі смаком зроблено і чисто.

• Відгук від 2 січня 2024

Все 🤩
    • Люкс

Сподобалося все, але найбільше те , що на території є чан-дуже класний( ми спробували на травах, можна замовити на джерельній воді), також на території є сауна-пропались добре. Так , як погода трошки підвела і побачити засніжені гори нам не довелось, то мали де провести час😉 невиходчи за територію. Із приготуванням їжі взагалі небуло проблем, є всі зручності для того- простора кухня(загальна) але місця там точно вистачить на всіх, для любетилів щось посмажити є мангали, тому з голоду не пропадете😊! Ми відпочивали з дітьми(15,17,17,11) вони дуже задоволені відпочинком, як і ми. Дякуємо привітним та турботливим господарям!

• Відгук від 5 грудня 2023

• Стандартний тримісний номер

Дуже затишне місце. Відпочивали в грудні. В будинку дуже тепло. Все для відпочинку є. Кухня, зона барбекю, сауна, чан. Дуже приємні господарі. Все сподобалось.

• Відгук від 2 листопада 2023

Буду радити своїм друзям ваш готель.

Задоволена всім на всі 100

• Відгук від 21 жовтня 2023

• Стандартний тримісний номер

Бажання ощасливить і не заважать.

• Відгук від 10 жовтня 2023

Дружелюбні власники та чисте житло
    • Стандартний тримісний номер

Те, що світло у вбиральнях суміжних кімнат вмикалось відразу у двох кімнатах

Дуже сподобався власник та його сім'я: вони дуже турботливі, добрі та люди з великим серцем, які роблять все з любов'ю до людей! Чисті номери, гарна кухня та чан! Дякую Вам за гостинність!

• Відгук від 24 вересня 2023

Супер вибір у Воловці, зразу біля підніжжя. Розташування супер, Власник привітний, є чан, качелька. Красивий автентичний
    • Люкс з видом на гори

Шкода що на момент нашого заселення не працювала кухня, проте нас власники попередили про це. Але нас це влаштовувало. Нам запропонували користуватися літньою кухньою. І нам там сподобалось ще більше))) Коротше кажучи все супер!!!

Усе супер

• Відгук від 14 вересня 2023

• Люкс з видом на гори

дуже класно зроблений дворик - приємно прогулятися і посидіти біля вогню

• Відгук від 25 серпня 2023

• Стандартний тримісний номер

Ще б фен був у кожній кімнаті і одноразові тапочки - вам би ціни не було! (Фен знаходився у коридорі, він один на дві кімнати).

Чудове розташування для туристів, жовтий туристичний шлях на полонину Боржава - поруч. Дуже милі і чудові власники, Дякую Вам! Впевнений, що це не останнє поселення в них :)

• Відгук від 21 серпня 2023

Все сподобалось!

• Відгук від 7 серпня 2023

Все чудово,ніяких мінусів

Дякуємо пану Василю та його родині за гостинність.Відпочивали сімєю і не відчули жодних незручностей.В кімнаті є всі необхідні речі:фен,холодильник,праска.Господарі дуже привітні та завжди раді допомогти.Відчувається,що вкладають всю душу і серце ,щоб кожному гостеві було комфортно. Дякуємо ще раз і надіємось,що ще побачимось.

• Відгук від 22 липня 2023

Якщо плануєте відпочинок у Воловці,то Вам однозначно варто завітати до Олександра з Іриною)
    • Люкс з видом на гори

Хочу подякувати господарям пані Ірині та пану Олександру за чудовий відпочинок:комфортні умови проживання(чистота,наявність усього необхідного в номері та на кухні),за допомогу в усіх поточних питаннях,доброту та чуйність!

• Відгук від 11 липня 2023

• Стандартний двомісний номер

Чудове місце розташування,гарний готель,а номер з видом на гори то любов💔

• Відгук від 7 липня 2023

Відпочинком надзвичайно задоволена. Рекомендую.
    • Люкс з видом на гори

Ідеальне місце для спокійного відпочинку, надзвичайно приємні та гостинні господарі, готові допомогти в організації дозвілля, створенні комфортного відпочинку за доступною ціною. На території є чан і сауна, що може урізноманітнити ваш відпочинок у горах. Відмінне розташування: мальовничі краєвиди, поруч магазин, недалеко від центру.

• Відгук від 22 червня 2023

• Бюджетний двомісний номер

Дуже сподобалося, привітні господарі які можуть підказати яким шляхом краще піднітися (ми були перший раз в горах, тож не дуже орієнтувалися в маршрутах), при потребі дадуть контакти екскурсоводів. Хороша локація з якої починаються маршрути на гори

• Відгук від 8 травня 2023

• Бюджетний двомісний номер

Привітні господарі, чисто, комфортно, є все необхідне. Дякую за чудовий відпочинок.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 12 грудня 2022

Чудове місце для відпочинку
    • Люкс з видом на гори

Дуже привітні власники, ідуть назустріч. При тому що ми були в період відключень світла, для додаткового тепла тут працював генератор, а приготувати їсти можна на кухні, де є газова плита. Також нам запропонували ліхтарик для кімнати, щоб освітлювати. Це гарний приклад того, як бізнес адаптується під нові умови, і це дуже тішить. Номер був просторий і чистий, все супер.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 5 жовтня 2022

Затишне помешкання
    • Бюджетний двомісний номер

Чистий номер, хороший господар, на території є все необхідне для комфортного відпочинку: велика кухня, зона барбекю з великим каміном, чан, і сама територія дуже гарна

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 11 вересня 2022

Зручно, комфортно та бюджетно
    • Стандартний тримісний номер

Дуже гарне та затишне місце проживання. Знаходиться біля підйому по туристичному маршуту на гору Плай. Є все необхідне для проживання, на кухні вдосталь посуду для користування. Господарі розповіли, що і де можна відвідати. Рекомендую однозначно! Їздили на Синевір, брали таксі біля ж/станції. Водій був досвідчений і підсказав, що можна відвідати по місцевості (водія звати Юрій, 0 (95) 928 10 51).Обов'язково відвідайте заклад "Схили Боржави"!!!

Дата проживання: Вересень 2022