3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,8

7,5

• Відгук від 15 травня 2024

• Будинок з 1 спальнею

Повар є тільки в літній сезон, в інші пори року варто бути готовими готувати самостійно на мінікухні

Зручне розташування - в достатній віддаленості від центру, щоб вранці просинатися під спів пташок і півня, на краю вулиці і поруч туристичні маршрути; поруч є маленькі магазинчики і є де купити солоденьке; можна пішки дійти в центр Тиша - чути тільки пташок, дуже повезло з сусідами в іншому будиночку, не було гучної музики, взагалі дуже тихі люди жили Можливість замовити у сусідів локальний сир (!) Мінікарта маршрутів на вході (!) Альтанка з лавочками, гойдалка, лавочки з барбекю, лавочки біля будиночку Мінікухня в будиночку на 2-4 особи, в низький сезон можна приготувати їжу самостійно Електрочайник з металевою ємністю, тобто окроп не контактує з пластиком (!!!) Зручний матрас Стримане і лаконічне оформлення інтер'єру Скляні двері у будиночок - можна закрити двері ввечері, щоб не пускати прохолоду і насолоджуватися спогляданням природи. А для лякливих на додаток до скляних є звичайні, дерев'яні, вночі можна закритися надійно Натягнуті мотузки біля будиночку, де можна розвішати одяг на просушку Спортивна площадка (!) Дуже продумане місце, де багато всього сплановане для тихого відпочинку людей, хто займається спортом, веде здоровий спосіб життя, дякую дизайнеру і господарям

• Відгук від 10 травня 2024

Затишно, тихо, комфортно
    • З домашньою твариною
    • Будинок з 1 спальнею

Дуже класне місце для тих, хто любить ходити в одноденні походи. Стежки починаються прямісінько з будиночку.

• Відгук від 23 жовтня 2023

Проживання в Воловці було незабутнім та надихаючим досвідом
    • Будинок з 1 спальнею

Ми винаймали домик в цьому мальовничому містечку, і це був ідеальний спосіб насолодитися природою та місцевими культурними особливостями. Провівши день на прогулянках в лісі та гірських стежках, ми завжди поверталися до нашого затишного дому для відпочинку. Воловець вразив нас своєю красою та гостинністю місцевих жителів.

• Відгук від 17 жовтня 2023

• Будинок з 1 спальнею

Це не недолік, просто для інформації - потрібно або привозити продукти з собою, або окремо виділити час на закупи, або завчасно замовити харчування у садибі. Бо поїсти у Воловці дуже небагато варіантів.

Чудова садиба, з дуже гарною територією. Мешкали в окремому будиночку. Будинок дуже якісно побудований, комфортний, теплий, гаряча вода без обмежень, кухня має все необхідне, у вартість входить таксі від вокзалу. Що зовсім не зайве, бо спершу непросто буде знайти будинок. Маршрути в гори починаються практично від садиби.

• Відгук від 11 вересня 2023

Суперове місце для відновлення та релаксу. Тиша, краса, спокій.
    • З домашньою твариною

Мені все сподобалося.

Вже другій рік відпочиваємо з дружиною та двома нашими песиками в Зачарованних Карпатах. Нам все подобається. Затишний, красивий куточок Карпат. Чудовий ліс та гори. В доміку є всі зручності. Ніяких "додаткових оплат". Сервіс на вищому рівні.

• Відгук від 25 липня 2023

Всім рекомендую
    • Будинок з 1 спальнею

Що в самому Воловці не знайшли якогось цікавого ресторану в пішій доступності

"Зачаровані Карпати" розташовані в кінці села. Тому тут надзвичайні краєвиди і все відносно близько: гори(Плай, Темнатик, Цицька), ліси, полонини, гірські річки. Є можливість замовляти смачну їжу по доступній ціни у власниці. Доречі, є можливість звідси відправлятись екскурсійним автобусом до інших визначних місць Карпат.

• Відгук від 16 червня 2023

• Будинок з 1 спальнею

За відчуттями, як вдома. Дуже затишне, тихе та спокійне місцерозташування. Не можу сказати "персонал", скоріше підходить слово "сусіди". Так от сусіди привітні, доброзичливі. Також сподобалося подвір'я, ми були з дитиною 1.8. Донька усюди бавилася, а який в неї міцний сон був ) Навколо чарівна природа, є де погуляти.

• Відгук від 25 травня 2023

• Будинок з 1 спальнею

Все було чудово! Прекрасне місце для відпочинку та роботи, господарі дуже уважні та приязні. Обов'язково повернемося сюди при нагоді ❤️

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 2 травня 2023

Рекомендуємо відпочинок!
    • Будинок з 1 спальнею

Спочатку було холодно в ванній та спальні. Проте з часом вдалося нагріти все приміщення.

Відмінне розташування, близько до вокзалу і так само близько до природи - гори, річка. На вокзалі нас зустрів господар, довіз до будиночка, провів екскурсію та передав ключі. В будиночку все чисто, зручні ліжка, є весь необхідний посуд, електроплита, чисті рушники та постіль. Також є кондиціонер, який можна включити на обігрівання і нагріти приміщення. Навколо будинку зелена територія, де можна трошки погуляти, пограти в футбол, покататися на гойдальці. Гоподарі дуже привітні і завжди готові допомогти. Їхали з собакою - проблем не було.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 28 березня 2023

• Будинок з 1 спальнею

Проживанням у будиночку задоволені на всі 100 відсотків♡! Затишно, комфортно, естетично і бездоганно чисто. Помешкання з турботою наповнене всіма необхідними у побуті речами. Із залізничної станції нас забрали, а коли їхали назад - відвезли. Оцінили фішку подвійних дверей, одні з яких прозорі, що дозволяє насолоджуватись видом на красиве, доглянуте подвір'я та природу. Видно, що господарі з любов'ю та трепетом ставляться до своєї справи.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 24 серпня 2022

Зачаровані карпати, відпочинок у Воловці
    • Будинок з 1 спальнею

Було вказано в оголошенні на букінгу, що в отелі готують, але цього не було. Так само немає настільного тенісу, але є невелике поле для футболу. Досить далеко йти пішки до центру, краще мати авто. Досить бідна рослинність у Воловці. До чорниць йти 2-3 години вгору.

Гарний будиночок з усіма необхідними зручностями. Є душ, холодильник, індукційна плита, кондиціонер, мікрохвильовка та ін. Готель розташований достатньо далеко від центру, що ми і шукали. Хазяєва надають безкоштовний трансфер з та до вокзалу на власному автомобілі. Гарне відношення хазяїв. Управляючий готелю запропонував та сам відвіз на екскурсію на водоспад Шипіт. Поруч є два невеличких магазинчики. Дуже м'яке та широке ліжко, може бути коротким для високий людей. Вода з крану чиста без запаху. Досить тихе та приємне місце для відпочинку. Можна взяти мангал в користування на території готелю. Все сподобалось. Дякуємо!

• Відгук від 2 серпня 2022

• Будинок з 1 спальнею

Сподобалось все. Умови проживання шикарні, гарні краєвиди, гостинний персонал!

• Відгук від 10 травня 2022

маленька територія

все дуже гарно і комфортно

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 22 червня 2021

• Будинок із 3 спальнями

Сніданки могли б бути дещо різноманітнішими. Нехай би навіть трохи дорожче.

Чудовий будинок, чистий, просторий. Хороша сантехніка та кухня. Невелика охайна територія. Прогулянки горами.

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 9 квітня 2024