3. Закарпаття: відгуки про готелі

№2 з 16 готелів - Воловець

• Відгук від 21 травня 2024

Чудова локація, рекомендую

Все сподобалось

Гарний будинок, зручно діставатись і неймовірний вид з вікна. Окрім нас була тільки 1 дівчина, тому було тихо і комфортно, практично весь будинок у нашому розпорядженні) Номер чистий і світлий, є все необхідне. Хазяїн привітний, дозволив залишитись до вечора (до потяга), хоча ми мали зранку виседятись. Територія ще облаштовується, тому десь видно сліди ремонту, однак це ніяк не заважало і взагалі не вплинуло на враження. Коли закінчать — там буде ще більш чарівно!

• Відгук від 14 травня 2024

• Двомісний номер з балконом

Одна із найкращих локацій в Карпатах. Господар, ніби рідна людина. Перед прибуттям у місто все уточнив. Забрав із вокзалу та привіз в поселення. Досить швидка реєстрація. Можна розрахуватися картою. На картинці одне, а вживу ще краще! Фантастичний вид.. Неймовірні господарі. Є власна кухня, зона відпочинку та хюге-тераса. Дуже рекомендую! Точно повернусь!

• Відгук від 12 травня 2024

• Двомісний номер з балконом

Місцезнаходження перше що хотілося відмітити. Якщо подорожуєш потягом від вокзалу до помешкання всього 1 км, що дуже зручно. Та при цьому краєвид звідти просто 🔥. Господарі садиби дуже приємні та хороші, і завжди доступні якщо виникли якісь питання. Будиночок дуже затишний. Тож однозначно рекомендую!

• Відгук від 11 травня 2024

Рекомендую!
    • Двомісний номер з балконом

Ми вже тут вдруге. Нам все дуже сподобалося, місце надихає. Пан Микола - дуже люб'язний та хороший господар. Рекомендую!

• Відгук від 9 травня 2024

• Двомісний номер з балконом

Сподобалося все! Неймовірна садиба з неймовірним персоналом, дуже затишно і приємно. Хочеться повернутися ще раз! Якщо ви їдете в Воловець, обов'язково зупиніться в садибі під лісом!

• Відгук від 29 квітня 2024

Чудове та дуже комфортне місце для відпочинку в горах
    • Двомісний номер з балконом

Чудове розташування, приємний господар, затишний будинок та кімнати

• Відгук від 6 квітня 2024

Дуже сподобалось і хочемо приїхати ще
    • Двомісний номер з балконом

Звісно, звукоізоляція трошки страждає, як і більшості будиночків в Карпатах, але якщо сусіди адекватні, то з цим не буде проблем.

Дуже сподобалось! Будинок в прекрасному стані, все нове, все необхідне було в наявності: фен, праска, пральна машинка, кухня також повністю укомплектована (посуд/чай/кава є). Власники дуже привітні, підказують, що де, допомагають і завжди на звʼязку. Майте на увазі, що душ/туалет на поверсі, а не в кожному номері. Тим не менш, все чисте і в гарному стані, тому ніяких проблем не виникало. Вид з тераси шикарний!!!

• Відгук від 18 березня 2024

• Двомісний номер з балконом

Новий будинок, затишні кімнати та дуже ввічливий господар)

• Відгук від 5 лютого 2024

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Немає магазинів чи ресторана, в приділах 5-7хв. Трохи залежна постіль. Коли вимикався котел, то ставало прохолодно

Тихо, спокіной, з гарним краєвидом місце, де можна відпочити. Привітні господарі. Затишний будинок. Якщо їхати компанією, то дуже класно. Рекомендую!

• Відгук від 10 січня 2024

Дякуємо пану Миколі, за тепло, домашній затишок та піклування.
    • Двомісний номер з балконом

Дякуємо пану Миколі, за тепло, домашній затишок та піклування про нас. Світло, просторо та зручно. А чого тільки вартує камін у вітальні, одразу поринаєш у дитинство та спогади. Сидиш біля вікна, дивишся на ліс, слухаєш вогонь і час, немов зупиняється. Однозначно рекомендуємо як місце де легко перезавантажитися, як сім'єю так і великою компанією.

• Відгук від 19 грудня 2023

• Двомісний номер з балконом

Світлий, просторий та дуже чистий будинок, новий ремонт, приємна атмосфера, доброзичливі господарі. Усе дуже сподобалось!

• Відгук від 15 грудня 2023

• Двомісний номер з балконом

Затишний,комфортний будинок,дуже домашня атмосфера. Краєвид з вікон будинку чудовий,просторі кімнати та кухня. Нові меблі, достатньо посуду. Все просто чудово для вашого комфортного відпочинку! Рекомендуємо для відпочинку в будь яку пору року!

• Відгук від 18 листопада 2023

Раджу 💯 %
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Як душевно! Це відчувалось ще з перону, коли господар садиби запропонував нас забрати з вокзалу і ми через 5 хв опинились в затишному ( теплому) новому будинку, де кожен куточок зроблений з любов’ю! Біла чарівна кухня, що розташована поряд з камінним залом і з пейзажем всього містечка Воловець та з виходом до ялинкового лісу! Нова сантехніка, теплі поли, кавоварка та багато інших приємних речей, від яких відчуття повного комфорту !! Дякую за гостинність! Раджу 💯 %

• Відгук від 30 жовтня 2023

Чудовий вибір для відпочинку
    • Двомісний номер з балконом

Гарні умови, лояльний власник, розташування недалеко від вокзалу

• Відгук від 29 жовтня 2023

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Абсолютно все сподобалось. Дуже просторі, світлі, охайні кімнати з новим ремонтом. Є все необхідне для перебування, особливо комфортна у використанні кухня і ванна кімната. В номері був чудовий вид з вікна на місто. Щиро вдячні вам за комфортний відпочинок.

• Відгук від 24 жовтня 2023

Відсутнє

Дуже чисті апартаменти, у тому числі на поверсі ванна кімната(душ, ванна, туалет), сама кімната також чиста та затишна з гарним краєвидом з вікна; були вперше у Воловці і господар зустрів на зд вокзалі, допоміг з речами, показав та розказав нам що і де знаходиться, дуже привітний та турботливий; в кімнаті тепло (для нас це було головне з огляду на примхливий жовтень)), дуже гарний вид, зручні ліжка; фото відповідають дійсності; кухня також містить все необхідне, навіть більше)) наступного разу плануємо також зупиняться у цій Садибі

• Відгук від 21 жовтня 2023

Віддалена робота пройшла чудово
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Не зовсім налагоджена система прання постілі та рушників. Хотілося б, щоб їх вчасно сушили й замінювали. Проте, за таку ціну все просто чудово. Варто врахувати, що закладів харчування поблизу небагато і вони застарілі, тому ми майже завжди готували в садибі.

Дуже зручне розташування, близько до вокзалу та магазинів, гарний вид на гори. Вайфай працював доволі добре, був доступ до кухонного приладдя та пралки. Чудові господарі, піклувались, щоб нам було не холодно й радили як краще провести час у цій місцевості. Неподалік від садиби є прокладений піший маршрут для походу в гори, де відкривається неймовірний вид.

• Відгук від 15 жовтня 2023

Все супер!!!
    • Двомісний номер з балконом

Дуже приємний власник. Є все потрібне. Новенькі меблі, якісний ремонт. Чисто. Рекомендую!!!

• Відгук від 8 жовтня 2023

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Дуже гарне місце розташування, природа навколо чудова, зручно, що одразу можна вийти на пішохідний маршрут в гори. Дуже приємний власник. Все чисто, гарно.

• Відгук від 2 жовтня 2023

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Немає такого, усе сподобалось!

Максимально комфортне місце для спокійного відпочинку, але і для тих хто любить активний відпочинок - знайдеться багато чого. Дуже приємний господар, в садибі все новеньке, чистеньке, тераса - це наша окрема любов.. Місцерозташування - 10-15 хвилин пішки від залізничного вокзалу, що дуже зручно для тих хто без свого транспорту. Садиба знаходиться дійсно прямо під лісом, де мало людей та тиша. Нам дуже сподобалося та ми обов’язково повернемося ще, і неодноразово!!

• Відгук від 30 вересня 2023

• Двомісний номер з балконом

Неймовірне розташування біля самого лісу, де проходить своє життя, , тераса з таким видом, що дух перехоплює. Господар дуже чемний, усе підкаже, розкаже та порадить, а ще, що здивувало чоловік забрав нас в 7 ранку після тривалої дороги і з чималими валізами. Природа цього місця вражає, ціни🔥, а ще, якщо пропросити, вам дозволять залишитися у гостьовому залі перед потягом, а не сновигати десь на вокзалі весь день. Обстановка помешкання дозволяє почуватися комфортно, багато місця, є дві ванні, на першому і другому поверсі, є пральна машина, якою ми користувалися після сходження на вершини. В цілому це був дуже вдалий вибір і не виключено, що я повернуся сюди, тому що ще є вершини, які ми не підкорили. Саме Воловець має таке розташування і такі ціни, що доступно і зручно займатися гірським туризмом і не треба їхати у якісь розпіарені місця де вимагають космічні гроші.

• Відгук від 23 вересня 2023

Хороший відпочинок за помірні ціни.Привітний господар.
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Чудовий господар...прекрасне місцерозташування з видом на Воловець Є все необхідне для відпочинку.Охайні і чисті кімнати,прекрасна ванна кімната.Рекомендую однозначно.

• Відгук від 16 вересня 2023

Все дуже сподобалось. Привітний господар. Є все необхідне для гарного відпочинку.

Краєвиди🥰

• Відгук від 14 вересня 2023