3. Закарпаття: відгуки про готелі

інтерʼєр, локація

• Відгук від 18 травня 2024

До вас хочеться повертатись. Дякую 💋
    • Двомісний номер з видом на гори

Атмосфера, чистота, персонал і місце в якому ви знаходитесь. Це те що шукала. Дякую

Дякую вам за все, щаслива що обрала саме вас

• Відгук від 18 травня 2024

Все чудово

• Відгук від 16 травня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Запах води...ну і відсутність кухні безпосередньо при готелі чи крамниці

Все, окрім води

• Відгук від 16 травня 2024

Рекомендую дане помешкання, та, за можливості, приїду сюди знову
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Вода з крану пахне сірководнем. Читала про це в коментарях, тому була до цього морально готова, і це не зіпсувало загального враження.

Чудовий готель, щоб зупинитись та відпочити від метушні міста. 1. Найголовніше для мене - чистота, і в цьому помешканні із цим був повний порядок👍 вам запропонують перевзутися у капці на вході, тому навіть на сходах та в коридорі - чистота! 2. Привітний адміністратор, що створює настрій затишку і привітності, радо відповідав на питання та було приємно просто спілкуватись. 3. Гойдалки, альтанки на подвірʼї та можливість приготувати барбекю і повечеряти на природі. 4. Чудовий вид

• Відгук від 9 травня 2024

Затишний відпочинок для тих , кто хоче красивих краєвидів та хайкінгу

Все сподобалося

Чудова локація у центрі лісу 🏔️ Класний персонал ❤️‍🔥 Можно піти на хайкінг до водопаду та підйомки

• Відгук від 30 квітня 2024

Дві сестри
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками та додатковим ліжком

Трохи тісно приймати душ, хотілося б більше простору. Все інше - ідеально:)

Хочемо ще раз подякувати Роману та всім працівникам. Ми чудово провели час. Готель знаходиться в гарному місці. Дуже гарний та просторний номер. Кожен день був насичений цікавими подіями та новими враженнями. Проводилося щоденне прибирання та заміна рушників. Було приємно повертатися в чистий номер. Залишилися тільки приємні враження. Ми точно повернемося ще :)

• Відгук від 27 квітня 2024

Пригоди на Магурі

Специфічний запах води, до якого неможливо звикнути) Шкода, що на балконі немає крісла, щоб можна було попити каву з гарним краєвидом. Дуже важкий підйом від парковки до рецепції з речами, бо доріжка недобудована. І звичайно складний доїзд до самого готелю. Не рекомендую їсти в ресторані поруч, їжа несмачна, порції ніякі і ціни завищені. Єдине, можна з'їсти сирники)

Гарний новий готель, приємний адміністратор, допоміг з валізою піднятися на 3 поверх. Біла постіль, комфортні ліжка, стабільний інтернет. Лайк, за те, що можна з песиками❤️ Класна природа навколо, є де погуляти. Можна погодувати рибу в озері, вона там так активно вистрибує. Раджу обов'язково проїхатися підйомником на Гимбу, краса неймовірна 😍 і піднятись пішки на вершину, там дуже красиво.

• Відгук від 22 квітня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Досить різкий запах води, наскільки розумію, вода з джерела і з незвички трохи дискомфортно. Підйом до Дачі, на жаль, не кожна машина осилить.

Дуже приємний власник. Красива локація. Дуже сподобалось, що в усіх номерах є балкони і вид із вікна

• Відгук від 8 квітня 2024

Доволі непогано для однієї ночівлі
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Вода має дуже неприємний запах і напор води дуже низький. Інтернету там не було, здається. Але як сказав власник - навіщо вам в такому місці інтернет) Важко заїхати на гору машиною

Красивий новий готель, неймовірні краєвиди. Адміністратор готелю дуже привітний і готовий допомогти. Також там є красиві альтанки і гойдалка. Загалом, досить непогано.

• Відгук від 3 квітня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Коли дощить краще їхати на suv

Все дуже добре. Дуже привітний господар. Нам дуже сподобалось. Приїдемо ще. Дуже гарний краєвид, особливо з люксу

• Відгук від 31 березня 2024

Двояке. Гарна природа та навколишній ліс - готель наче гарний, але точно не тихий. Бездоріжжя.
    • Люкс з видом на гори

1. Дорога до готелю - це бездоріжжя і попереджують про це вже на під'їзді. 2. Взагалі відсутня звукоізоляція. 3. Поїсти можливо у сусідньому ерсторані - але їжа дуже несмачна і надто дорога для такої якості. 4. Все недобудоване.

Захоплюючий вид з вікна. Тихе місце довкола готелю, є де погуляти. Чистий номер. Комфортні ліжка. Душевний адміністратор. Можна користуватися чаєм, водою та кавою (ціна демократична). Можна замовити доставку їжі (деякі заклади привозять безкоштовно).

• Відгук від 30 березня 2024

Приємно задоволений
    • Двомісний номер з видом на гори

Дуже сподобався готель. Були вільні номери і менеджер переселив нас в кращий номер, що приємно здивувало. Номери дуже чисті та світлі. Задоволені на всі 100%

• Відгук від 28 березня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Неймовірно красиве місце і краєвид. Навколо тиша, тільки спів пташок і шум струмків. Доброзичливий персонал. Почуваєшся, ніби дійсно приїхав до себе на дачу. Затишно, чисто і тепло.

• Відгук від 21 березня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Чудовий готель усе на ліпшому рівні дуже сподобалося , що все охайно та доглянуто . Коли були відсутні , у номері застелили свіжу постіль , принесли чисті рушники . Красивий вид з вікна надзвичайно гарно всюди . Окремо дякуємо , адміністратору Роману за гостинність та обслуговування.

• Відгук від 19 березня 2024

Дуже вдячні Роману за відпочинок, чудовий заклад у чорівному місці Карпат.

Все сподобалось.

Гарна локація, вид на гори , дуже привітний персонал, затишний інтер’єр та чистота у номерах.

• Відгук від 24 лютого 2024

Це просто прекрасний готель!
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Дуже сподобалась атмосфера у готелі, привітний та ввічливий персонал, ідеально чисто у номерах. Умови, зручності у номері на вищому рівні! Просто шикарний готель, відчуваєш себе як вдома!)❤️

• Відгук від 16 лютого 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Для того, щоб сховатися від усіх, не потрібно летіти в інші країни. Дача на Магура зможе задовольнити цей запит. Серед гірського лісу, поруч річка, ресторан зі смачними стравами, для бажаючих навчитися кататися на лижах є дуже гарний схил. Прекрасний персонал, номера затишні, балкон - це топ.

• Відгук від 8 лютого 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Все було неймовірно, починаючи від персоналу закінчуючи видом з номеру та навколишнього затишку , неодмінно повернемося ще🤗

• Відгук від 29 січня 2024

Гарне розташування, краєвиди просто шикарні. У номері чисто, щоденне прибирання, тепло (зупинялись у січні). Зазвичай у готелях wi fi так собі але тут 100-115мгб/с по speed test, що також порадувало, коли довелось сидіти в номері через погану погоду.

• Відгук від 22 січня 2024

Супер-місце, вигляд просто супер та персонал пречудовий

Можна було б організувати сніданочок в ресторані,що так поблизу знаходиться

Дуже гостинна атмосфера і красивий пейзаж та стиль готелю

• Відгук від 20 січня 2024

Супер 10/10
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Дуже класне місце! Відчуваєш себе як вдома і неймовірні краєвиди. Власники дуже чудові, добрі і привітливі! Обовязково сюди повернемося!!!)

• Відгук від 13 січня 2024

Чудове затишне місце❤️
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Чудове затишне місце серед гір🏔⛰️ і лісу! Сподобалося усе❤️ Комфортно, красиво- і саме житло, і природа! Персонал привітний, завжди радий допомогти! Якщо ви прагнете відпочити від міської метушні, то це місце саме для вас👍 Біля готелю є ресторан, де можна смачно поїсти, ціни доступні). В номері є холодильник, TV, фен, одноразові зуб.щітки, зуб.паста, мило, гель для душу,набори: 2 ватні диски+ кілька ватних паличок, шапочки для душа, одноразові капці. Номер прибирають щодня, рушники міняють теж щодня. В номері дуже чисто. Ми буди взимку- було дуже тепло.Є балкон. Вид з вікна на ліс🎄🎄🎄 Готель знаходиться у горах, до села спуститися пішки хвилин 15 ( машиною декілька хвилин), там є магазини, ресторани, лавки із сувенірами. В Пилипцях є підйомник, можна оглянути краєвиди із самої гори або покататися на лижах.Неподалік знаходиться водоспад Шипіт- казкове місце❤️ Також є можливість замовити екскурсії ( можна це зробити і в самому готелі).

• Відгук від 10 січня 2024

Відпочинок у горах

Все чудово

Хороший, затишний готелик розташований на горі Магурі. Прекрасні мальовничі краєвиди на гори. Ідеальна чистота, прибирання щоденне. Зручне ліжко і матрас, білі рушники( зміна кожен день) чиста постіль. В номері є маленький холодильник, чайник, телевізор, дві пляшечки води. У холлі є різномонітний чай.У ванні є косметичні і гігієнічні засоби, які поповнюють кожен день. Пан Роман(власник) завжди на місці і готовий допомогти. Дуже дякуємо за ще один файний відпочинок Обов'язково приїдемо ще🙂