3. Закарпаття: відгуки про готелі
Закарпаття Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Садиба під Лісом Оцінка за відгуками: 10

“Гарний будинок, зручно діставатись і неймовірний вид з вікна. Окрім нас була тільки 1 дівчина, тому було тихо і комфортно, практично весь будинок у нашому розпорядженні) Номер чистий і світлий, є все необхідне. Хазяїн привітний, дозволив залишитись до вечора (до потяга), хоча ми мали зранку виседятись. Територія ще облаштовується, тому десь видно сліди ремонту, однак це ніяк не заважало і взагалі не вплинуло на враження. Коли закінчать — там буде ще більш чарівно!“

• Erney Laz Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Відпочиваю тут не вперше. Чудове місце для поїздки з дітьми. Неймовірні краєвиди! Тиша та спокій,звуки природи, чисті просторі номери, наявність косметичних засобів,смачна їжа. На території живуть тварини,дітям цікаво з ними проводити час. Є сауна з чаном.“

• Hotel Delfin Оцінка за відгуками: 10

“Шикарний вид з номера готелю. Зручний душ. Ліжка неперевершені. Під готелем знаходиться хінкальня - рекомендую відвідати (смачна чебуреки та чача).“

• Passage Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Місце розташування“

• Готель Карпатія Оцінка за відгуками: 10

“Оцінка: 9.5/10 Гарний новий готель! (На жаль, видно, що деякі мешканці вже псували речі, мені дуже шкода) Приклад: на деревʼяному годиннику на столі є сліди пошкодження гостим предметом 10/10 Чудовий аквапарк! 10/10 Поруч парк та річка.“

• Alina Hotel & Hostel Оцінка за відгуками: 9

“гарне місцерозташування, чисто, велика окрема кімната, можна залишити речі до поселенні і після виселення, привітний персонал. далеко від доріг, тому зайвого шуму вночі не було і можна прекрасно спати.“

• Готель Антоніо Оцінка за відгуками: 7

“Наявність приватного паркінгу“

• Тонал Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручно, що готель розташований біля вокзалу, бо ми приїхали опівночі, далеко не потрібно ходити. В номері готелю знаходилась ванна, телевізор.“

• Атлант Оцінка за відгуками: 10

“Персонал привітний,номера комфортні,все підсказали,все сподобалося на 100%.Рекомендую,приїдемо ще в Атлант і буду рекомендувати всім знайомим“

• Hotel Star Оцінка за відгуками: 8

“Було дуже затишно, таке враження, що тільки ми самі були в готелі. Розташування в самому центрі міста. Магазини і кафе, все поруч. Привітний персонал, заселили з 10-ї ранку (так прийшов наш поїзд), дали телефон дешевого таксі. Ми вечеряли і снідали в крафтовому кафе навпроти.“